Vanish Stain Remover mýdlo na skvrny 250 g

Odstraňovač skvrn pro rychlou a jednoduchou aplikaci ve formě mýdla. Naneste přímo na skvrny ještě před praním bílého nebo barevného prádla. Vanish mýdlo je efektivní a universální odstraňovač skvrn pro většinu látek. Speciálně vyvinut pro efektivní odstranění skvrn, ketré neodstraní detergenty na praní. Vanish - siln... více
Běžná cena: 81.5  (-16%)
56.69 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
68.6 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 102430
EAN: 5997321747231
Značka: Vanish
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)
Ke stažení

Vanish Stain Remover mýdlo na skvrny 250 g

Odstraňovač skvrn pro rychlou a jednoduchou aplikaci ve formě mýdla.
Naneste přímo na skvrny ještě před praním bílého nebo barevného prádla. Vanish mýdlo je efektivní a universální odstraňovač skvrn pro většinu látek. Speciálně vyvinut pro efektivní odstranění skvrn, ketré neodstraní detergenty na praní.

Vanish - silný na skvrny, jemný na látky. Vanish neobsahuje bělidla nebo brusné částečky. Pro dosažení nejlepšího výsledku, pro předejití zůstatku stop po skvrnách odtraňte skvrny ihned jak je to možné. Některé z nejodolnějších skvrn mohou vyžadovat více než jedno čištění. Některé skvrny jako od rzi, suché barvy nebo permanentní fixy nemusí být možné odstranit.

  • Pronikne až do vlákna tkaniny
  • Neničí látku a nedělá Žmolky
  • Užijete si pocit nádherně čistého oblečení – bez práce
  • Snadná aplikace vás vůbec nezdrží

Vhodný pro: Všechny typy prádla 

ParametryPorovnání
Výrobce
Reckitt Benckiser
Balení
30
Druh
tyč

Rychlá záchrana - Navlhčete skvrnu studenou vodou, aplikujte Vanish mýdlo na skvrnu, vypláchněte řádně oblast skvrny a vysušte vodu čistým ručníkem. Bezpečí pro barvy - Pokud máte pochybnosti, vyzkoušejte na nenápadném místě pro stálost barev před použitím. Netřete příliš silně, můžete částečně setřít barvy. 

Maliny a bílá košile, zrádné červené víno či pot. Co mají společného? Nevzhledné skvrny na oblečení, které vytvoříte během milisekundy a poté je zdlouhavě dostáváte z tkaniny. Proto vsaďte na osvědčeného pomocníka: Vanish vám pomůže i s nejodolnějšími skvrnami – a bez poškození vláken! Ve formě tuhého mýdla je jeho aplikace snadná a rychlá. Zatočte se skvrnami!

Použití: 
Naneste na skvrny před praním. Předpírka - na vlhkou skvrnu se studenou vodou aplikujte Vanish mýdlo. Následně vyperte jako obvykle. 

Nouzové odstranění skvrny:
Navlhčete skvrnu studenou vodou. Naneste mýdlo Vanish na skvrnu. Dobře opláchněte. Odsajte přebytečnou vodu čistým ručníkem. 

Stálost barev:
Máte-li pochyby, před použitím vyzkoušejte stálobarevnost na méně viditelném místě. Nemněte látku příliš silně, mohlo by to částečně odstranit barvu. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí.

30% a více mýdla, <5% parfém, gerraniol, Citronellol, Limonene.

Dráždí oči. Držte mimo dosah dětí. Vyvarujte se kontaktu s očima. V případě zasažení očí, vypláchněte je velkým množstvím vody. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Po použití si opláchněte ruce.

Produkt zatím nehodnocen
Bezpečnostní list
Související produkty

Vanish Stain Remover mýdlo na skvrny 250 g

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159