Bref 3-Aktiv Fresh Mountain 60 ml + s osvěžovačem vzduchu WC gel náhradní náplň 4,2 g

První 3-komorový WC blok s permanentním osvěžovačem vzduchu. Udržet koupelnu a toaletu čistou a voňavou může stát někdy hodně času a námahy. Většinou máme plné skříňky nejrůznějších osvěžovačů vzduchu a WC čističů a trvá pak celou věčnost, než s nimi dosáhneme požadovaného výsledku. Právě proto přichází firma Henkel ČR... více
Běžná cena: 40.5  (-25%)
25.12 Kč bez DPH
dnů:2
30.4 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 38828
EAN: 9000100636025
Značka: Henkel Bref
Popis a parametry
Použití
Recenze (0)

Bref 3-Aktiv Fresh Mountain 60 ml + s osvěžovačem vzduchu WC gel náhradní náplň 4,2 g

První 3-komorový WC blok s permanentním osvěžovačem vzduchu.
Udržet koupelnu a toaletu čistou a voňavou může stát někdy hodně času a námahy. Většinou máme plné skříňky nejrůznějších osvěžovačů vzduchu a WC čističů a trvá pak celou věčnost, než s nimi dosáhneme požadovaného výsledku. Právě proto přichází firma Henkel ČR s revoluční novinkou Bref 3-Aktiv. Jde o poslední inovaci nejprodávanějších produktů k péči o WC značky Bref. Nabízí vše potřebné k tomu, aby toaleta zářila čistotou a koupelna svěže voněla po celé týdny, aniž byste se museli namáhat. Nový Bref 3-Aktiv obsahuje kromě komory s tekutým WC čističem a komory s vůní navíc i třetí komoru naplněnou účinnými voňavými perlami pro osvěžení vzduchu, které ve dne v noci – i mezi jednotlivými spláchnutími – uvolňují do okolí příjemnou svěží vůni. Není tedy nutné používat samostatný osvěžovač vzduchu.

Tato novinka od společnosti Henkel ČR vychází z osvědčené technologie dvoukomorového systému WC bloků. Inovativní 3-komorový systém značky Bref se zabudovaným osvěžovačem vzduchu zajistí permanentní osvěžení, příjemnou vůni i čistotu vašeho WC až po čtyři týdny. První komora přípravku Bref 3-Aktiv obsahuje tekutý WC čistič, který čistí mísu při každém spláchnutí. Druhá komora skrývá vůni, která s každým spláchnutím uvolňuje dávku svěžesti. Inovativní třetí komora obsahuje osvěžovač, který se uvolňuje nepřetržitě. To znamená, že krásně provoní místnost s toaletou i mezi spláchnutími. Není tedy nutné používat samostatný osvěžovač vzduchu.

Další výhodou je, že vůně ze třetí komory čističe Bref 3-Aktiv působí v dokonalém souladu se svěží vůní uvolňované z prvních dvou komor. Tím odpadají problémy s neslučitelnými vůněmi různých produktů – WC bloku a osvěžovače vzduchu.
Nová generace Wc bloků s integrovaným osvěžovačem vzduchu. Pro dlouhodobé osvěžení vzduchu i mezi jednotlivými spláchnutími po dobu až 4 týdnů.

ParametryPorovnání
Výrobce
Schwarzkopf & Henkel, Germanyopf & Henkel, Germany
Nebezpečnost pro zdraví
Nebezpečnost pro zdraví
Balení
8

1. Nasaďte náplň na košíček tak, aby zapadla.
2. Zavěste Bref 3-Aktiv pod okraj Wc mísy.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Bref 3-Aktiv Fresh Mountain 60 ml + s osvěžovačem vzduchu WC gel náhradní náplň 4,2 g

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159