Bros Samolepka proti mouchám 2 kusy

Designová speciální mucholapka určená k nalepení na okno. Obsahuje aktivní složku bez zápachu, která se uvolňuje do vzduchu a má velmi hořkou chuť, což brání náhodnému požití. Je tedy možné tento produkt používat i v dětských pokojích a místnostech, kde žijí děti. Úspěšně působí několik měsíců, nevysychá a neobsahuje c... více
Běžná cena: 68.5  (-18%)
46.2 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
55.9 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 70785
EAN: 5904517066175
Značka: Bros
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)
Ke stažení

Bros Samolepka proti mouchám 2 kusy

Designová speciální mucholapka určená k nalepení na okno. Obsahuje aktivní složku bez zápachu, která se uvolňuje do vzduchu a má velmi hořkou chuť, což brání náhodnému požití. Je tedy možné tento produkt používat i v dětských pokojích a místnostech, kde žijí děti. Úspěšně působí několik měsíců, nevysychá a neobsahuje chemické látky ani insekticidní prostředky proti hubení hmyzu. Může být používána v nemocnicích, školách, stravovacích zařízeních apod. Lep lze používat v obytných, hospodářských a veřejných prostorech, zejména tam, kde nelze použít insekticidní přípravky.

Díky barevnému vzoru na mucholapce je zachycen hmyz méně viditelný. Výrobek neobsahuje chemické insekticidy a použito lepidlo je  odolné proti UV záření, což zaručuje jeho dlouhodobou účinnost.

  • Zachycuje mouchy, ovocné mušky a jiný létající hmyz
  • Estetická nálepka
  • Účinný během mnoha měsíců.
  • Nevysychá.
  • Neobsahuje chemické insekticidy.
  • Balení obsahuje 2 kusy
ParametryPorovnání
Výrobce
Bros sp.j. Polsko
Balení
20
Nebezpečné pro životní prostředí
Nebezpečné pro životní prostředí

Odstraňte ochranný papír. Oddělte lepící část od krycího papíru. Nalepte na vnitřní část okna mimo dosah domácích zvířat a dětí. Nálepku z okna odstraňte po jejím opotřebení.

Aktivní složka: azamethifos 7 mg/ks. (0,95 g/100 g).

Biocidní přípravek by měl být používán se zvláštními opatřeními. Před použitím si přečtěte štítek a informační leták.

Bezpečnostní upozornění: Před použitím čtěte přiložené pokyny. Nedotýkejte se povrchu nálepky. Po použití si umyjte ruce. Přípravek poškozuje i užitečné druhy hmyzu. Proto fólii nalepte pouze z vnitřní strany okna. Vysoce toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Viz speciální pokyny nebo bezpečnostní listy. 

První pomoc: Vypláchněte oči proudem vody, otřísněnou pokožku omyjte vodou a mýdlem. V případě požití nebo zdravotních potíží vyhledejte lékaře. V situacích, kdy je nutná jiná než lékařská pomoc uvedená v doporučeních, kontaktujte Toxikologické informační středisko Kliniky nemocí z povolání. Obsahuje azamethifos. Může vyvolat alergickou reakci. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady.

Produkt zatím nehodnocen
Bezpečnostní list
Související produkty
Varianty tohoto produktu

Bros Samolepka proti mouchám 2 kusy

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159