cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
 
209.90 Kč
209.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
Herbavera Konopné psí sádlo s kafrem a bylinami, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopné psí sádlo s kafrem a bylinami, 200 ml
Kód: 2501856
Kód dod.: 812082
EAN: 8594009476802
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masážní krém s obsahem vybraných bylin s výbornými účinky na uvolnění organismu. Jemná masáž na hrudníku a zádech zpříjemňuje dýchání při nachlazení, kašli a rýmě.
Plantur 39 Kofeinový šampon pro barvené a poškozené vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeinový šampon pro barvené a poškozené vlasy, 250 ml
Kód: 1703907
Kód dod.: 856862
EAN: 4008666700971
 
329.90 Kč
1 319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Kofeinový šampon – péče o barvené a poškozené vlasy s podporou růstu a ochranou barvy.
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 160 ml
Kód: 10607
Kód dod.: 00453
EAN: 85922280
 
49.90 Kč
311.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Francovka lesana je lihový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí. Vyšší koncentrace mentolu ve srovnání s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
Kód: 10557
Kód dod.: 00167
EAN: 8594001770458
 
32.90 Kč
822.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa jemný masážní krém pro regeneraci a uvolnění svalstva s obsahem přírodní silice obohacené o oleje z obilných klíčků.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Alpecin kofeinový šampon na vlasy Grey Attack, 200 ml
Alpecin
Alpecin kofeinový šampon na vlasy Grey Attack, 200 ml
Kód: 2402562
Kód dod.: 856859
EAN: 4008666225061
 
424.90 Kč
2 124.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podpořte růst svých vlasů kofeinovým šamponem, který účinně působí proti jejich oslabení a vypadávání.
Luna Natural koňský balzám s konopím hřejivý 300 ml
Luna Natural
Luna Natural koňský balzám s konopím hřejivý 300 ml
Kód: 2600164
Kód dod.: 812065
EAN: 8594045541458
 
69.90 Kč
233Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koňský balzám s konopím hřejivý obsahuje vyváženou kombinaci standardizovaných bylinných extraktů a éterických olejů s hřejivým a prokrvujícím účinkem.
Plantur 39 Fyto-kofeinové tonikum, 200 ml
Plantur
Plantur 39 Fyto-kofeinové tonikum, 200 ml
Kód: 94539
Kód dod.: 856861
EAN: 4008666700315
 
329.90 Kč
1 649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Fyto-kofeinové tonikum – posiluje vlasové kořínky a podporuje růst vlasů v období hormonálních změn.
AKCE
L'Oréal Elseve Arginine Resist X3 balzám na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Arginine Resist X3 balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 66688
Kód dod.: 855537
EAN: 3600522086581
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Posilující balzám pro slabé vlasy s tendencí vypadávat.
ALPA GEL KONOPNÝ 100 ML 2215
ALPA®
ALPA GEL KONOPNÝ 100 ML 2215
Kód: 2603257
Kód dod.: 812014
EAN: 8595605202215
 
56.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s Kaštanem koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s Kaštanem koňským 300 ml
Kód: 2504705
Kód dod.: 810096
EAN: 8595061605605
 
94.90 Kč
316.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný balzám s Kaštanem koňským CANNABIS od české značky Bione Cosmetics je lehký emulgel určený k péči o namáhané svaly, klouby a pokožku se sklonem k pocitu těžkých nohou.
Alpa Luna Konopná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Konopná vlasová voda, 120 ml
Kód: 1800133
Kód dod.: 856020
EAN: 8595605201492
 
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konopná vlasová voda je určena k regeneraci a výživě vlasů a vlasové pokožky. Extrakt z oleje ze semen konopí vlasovou pokožku vyživuje a tím stimuluje růst vlasů.
Dixi Vitanol revitalizační vlasové tonikum, 7× 10 ml
Dixi
Dixi Vitanol revitalizační vlasové tonikum, 7× 10 ml
Kód: 2403703
Kód dod.: 856999
EAN: 8586000087958
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revitalizační vlasové tonikum v ampulích s obsahem extraktů 7 bylin pro všechny typy vlasů.
Primeros Intime těhotenský test MidStream, 1 ks
Primeros®
Primeros Intime těhotenský test MidStream, 1 ks
Kód: 2506422
Kód dod.: 926037
EAN: 8594068384025
 
94.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
intime těhotenský test MidStream, 1 ks zdravotnický prostředek
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
ALPA®
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
Kód: 10585
Kód dod.: 00620
EAN: 8594001775026
 
56.90 Kč
569Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa masážní gel s extraktem kaštanu je určen k ošetření unavených nohou, omezuje pocit "těžkých nohou". Účinnými látky jsou kaštanový extrakt a rozmarýnová silice.
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 60 ml
Kód: 10589
Kód dod.: 00013
EAN: 85911086
 
24.90 Kč
415Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
Herbavera Konopné psí sádlo s kafrem a bylinami, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopné psí sádlo s kafrem a bylinami, 200 ml
Kód: 2501856
Kód dod.: 812082
EAN: 8594009476802
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masážní krém s obsahem vybraných bylin s výbornými účinky na uvolnění organismu. Jemná masáž na hrudníku a zádech zpříjemňuje dýchání při nachlazení, kašli a rýmě.
Alpecin šampon Coffein C1, 250 ml
Alpecin
Alpecin šampon Coffein C1, 250 ml
Kód: 87962
Kód dod.: 856852
EAN: 4008666215154
 
224.90 Kč
899.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obnovte přirozenou sílu a objem vašich vlasů s kofeinovým šamponem, který aktivně působí proti jejich vypadávání.
Alpecin tonikum Coffein Liquid, 200 ml
Alpecin
Alpecin tonikum Coffein Liquid, 200 ml
Kód: 87964
Kód dod.: 856855
EAN: 4008666215109
 
319.90 Kč
1 599.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte silnější a zdravěji vypadající vlasy s kofeinovým šamponem, který účinně bojuje proti oslabení vlasových kořínků.
Alpecin kofeinový šampon Sport, 250 ml
Alpecin
Alpecin kofeinový šampon Sport, 250 ml
Kód: 102280
Kód dod.: 856857
EAN: 4008666217660
 
224.90 Kč
899.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oživte své vlasy kofeinovým šamponem, který napomáhá jejich přirozenému růstu a posiluje vlasové kořínky.
AKCE
Green Pharmacy šampon proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy šampon proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
Kód: 1810772
Kód dod.: 007.06.0006
EAN: 8588006037999
 
58 Kč
165.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy šampon proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí je určen pro jemné, ale účinné mytí vlasů se speciálním účinkem na posílení vlasových kořínků a snížení nadměrného vypadávání vlasů.
Herbavera Slivovice mazání s konopím, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Slivovice mazání s konopím, 200 ml
Kód: 2202954
Kód dod.: 812073
EAN: 8594009476840
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masáž slivovicovým mazáním má výborné účinky na uvolnění pohybového ústrojí. Slivovice doplněná účinkem kaštanu koňského, kostivalu a sedmi tajných bylin je pravým potěšením pro unavené tělo.
Alpa Luna Lopuchová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Lopuchová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11489
Kód dod.: 00908
EAN: 85922143
 
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extrakt lopuchového kořene je bohatý zejména na sliz, třísloviny a minerální látky. Má příznivý vliv proti vypadávání vlasů a snižuje tvorbu lupů.
Alpecin šampon na vlasy Coffein C1 Black Edition, 250 ml
Alpecin
Alpecin šampon na vlasy Coffein C1 Black Edition, 250 ml
Kód: 2108402
Kód dod.: 856850
EAN: 4008666220202
 
224.90 Kč
899.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Probuď své vlasy k životu s kofeinovým šamponem, který posiluje kořínky a podporuje růst vlasů přímo od základu.
Alpa koňský balzám hřejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa koňský balzám hřejivý, 250 ml
Kód: 2600251
Kód dod.: 812053
EAN: 8594001779215
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa koňský balzám hřejivý je určen pro masáž pokožky namáhaných partií těla. Navozuje příjemný pocit prohřátí.
Plantur 39 Kofeinový šampon pro barvené a poškozené vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeinový šampon pro barvené a poškozené vlasy, 250 ml
Kód: 1703907
Kód dod.: 856862
EAN: 4008666700971
 
329.90 Kč
1 319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Kofeinový šampon – péče o barvené a poškozené vlasy s podporou růstu a ochranou barvy.
Plantur 39 Kofeinový balzám pro jemné a lámavé vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeinový balzám pro jemné a lámavé vlasy, 150 ml
Kód: 1703909
Kód dod.: 856865
EAN: 4008666701534
 
239.90 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Kofeinový balzám – péče pro jemné a oslabené vlasy s kofeinem a posilujícími látkami.
Herbavera Koňský hřejivý balzám, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský hřejivý balzám, 200 ml
Kód: 2504759
Kód dod.: 812072
EAN: 8594009476833
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masáž koňským hřejivým balzámem má výborné účinky na uvolnění a prohřátí pohybového ústrojí. Aktivní látky kafr, capsaicin a skořice silně prokrvují pokožku a dochází k jejímu intenzivnímu prohřátí.
Alpa Koňský univerzální masážní balzám 250 ml
ALPA®
Alpa Koňský univerzální masážní balzám 250 ml
Kód: 54529
Kód dod.: 812061
EAN: 8594001778652
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Koňský univerzální masážní balzám je tradiční přípravek určený k úlevě od bolesti svalů a kloubů po fyzické nebo sportovní námaze.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.