cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Chřipka a nachlazení

Chřipka je nakažlivá nemoc, která dokáže potrápit ženy, muže i děti bez rozdílu věku. Při onemocnění chřipkou je potřeba dodat tělu potřebné živiny a vitaminy, které přispějí k rychlému a úplnému uzdravení. Ideální je volba přírodních přípravků v podobě vitaminů, pastilek, sušených plodů nebo jiných doplňků pestré stravy. Při chřipce je vhodné dodržovat dostatečný pitný režim, nejvhodnější jsou bylinkové nebo ovocné čaje, ovocné šťávy, sirupy nebo jiné nápoje s obsahem přírodních léčivých látek a vitaminů. Dopřejte si rychlé uzdravení - vyzrajte na chřipku pomocí mocné přírody!

Skutečná chřipka je doprovázena vysokou horečkou, bolestmi hlavy, svalů a kloubů. Jsme unavení, malátní a trpíme nechutenstvím. Akutní fáze zpravidla odezní po pěti až sedmi dnech, asi v pětině případů však na ni může navázat bakteriální infekce. Ta velmi často vede k zánětu průdušek.

Zkuste některý z těchto minerálů:

Nejprodávanější
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 60 ml
Kód: 10589
Kód dod.: 00013
EAN: 85911086
 
24.90 Kč
415Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Kód: 10613
Kód dod.: 00137
EAN: 85911093
 
44.90 Kč
280.63Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
 
209.90 Kč
209.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
Herbavera Konopné psí sádlo s kafrem a bylinami, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopné psí sádlo s kafrem a bylinami, 200 ml
Kód: 2501856
Kód dod.: 812082
EAN: 8594009476802
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masážní krém s obsahem vybraných bylin s výbornými účinky na uvolnění organismu. Jemná masáž na hrudníku a zádech zpříjemňuje dýchání při nachlazení, kašli a rýmě.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 60 ml
Kód: 10589
Kód dod.: 00013
EAN: 85911086
 
24.90 Kč
415Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
Herbavera Konopné psí sádlo s kafrem a bylinami, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopné psí sádlo s kafrem a bylinami, 200 ml
Kód: 2501856
Kód dod.: 812082
EAN: 8594009476802
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masážní krém s obsahem vybraných bylin s výbornými účinky na uvolnění organismu. Jemná masáž na hrudníku a zádech zpříjemňuje dýchání při nachlazení, kašli a rýmě.
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Kód: 10613
Kód dod.: 00137
EAN: 85911093
 
44.90 Kč
280.63Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
 
209.90 Kč
209.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.