cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Durgol

Značka Durgol patří mezi průkopníky v oblasti odvápňování již od roku 1951. Její příběh začal ve Švýcarsku, kde Maria Düring-Keller vyvinula účinný prostředek na odstranění vodního kamene z domácnosti. Díky vysoké účinnosti, šetrnosti k materiálům a neustálým inovacím se Durgol stal lídrem na trhu odvápňovacích prostředků ve Švýcarsku a Rakousku.

Produkty jsou dodnes vyvíjeny a vyráběny výhradně ve Švýcarsku a jsou dostupné ve více než 40 zemích světa. Durgol představuje spojení švýcarské kvality, spolehlivosti a efektivního řešení proti vodnímu kameni pro domácnosti i profesionální použití.

Výrobce: MARESI Foodbroker s.r.o.Hradešínská 1932/60
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Durgol čisticí tablety, 10 ks
Durgol
Durgol čisticí tablety, 10 ks
Kód: 2506688
Kód dod.: 712272
EAN: 7640170984781
 
163 Kč
16.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí tablety vhodné pro všechny typy kávovarů, vakuových baněk a konvic na kávu.
AKCE
Durgol čistič mléčný systémů, 500 ml
Durgol
Durgol čistič mléčný systémů, 500 ml
Kód: 2507786
Kód dod.: 712274
EAN: 7640170984767
 
211 Kč
422Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič pro všechny kávovary s integrovaným mléčným systémem nebo pro externí napěňovače mléka.
Durgol Universal Power rychlý odstraňovač vodního kamene, 750 ml
Durgol
Durgol Universal Power rychlý odstraňovač vodního kamene, 750 ml
Kód: 2507783
Kód dod.: 712270
EAN: 7640170984668
 
144.90 Kč
193.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální odstraňovač vodního kamene rychle a snadno odstraňuje vodní kámen ze všech předmětů v domácnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.