cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Na mravence a faraony

 
Existuje více než 12.000 druhů mravenců.
Mravenci jsou sociální hmyz s vysoce hierarchickými strukturami.
Mravenčí královna může žít 30 let.
Samčí mravenec žije jen několik týdnů.
Mravenci tvoří 15 až 25 procent živočišné biomasy

Nejprodávanější
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Bros
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
 
54.90 Kč
549Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prostředek určený proti hubení mravenců v uzavřených prostorech i v jejich přímém sousedství, tedy hlavně na terasách, v altáncích, na chodnících, zahradních cestičkách a různ orodých nájezdech atd.
AKCE
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, náhradní náplň, 500 ml
Biotoll®
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, náhradní náplň, 500 ml
Kód: 1904448
Kód dod.: 675151
EAN: 3830072316474
 
95 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň.
Loxiran návnadová dóza proti mravencům, 1 ks
Neudorff®
Loxiran návnadová dóza proti mravencům, 1 ks
Kód: 2601253
Kód dod.: 675129
EAN: 4005240172506
 
116.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Loxiran návnadová dóza proti mravencům pomáhá účinně omezit výskyt mravenců v domácnosti i na terase. Návnada láká mravence, kteří ji odnášejí do hnízda.
AKCE
Bros sprej proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Bros
Bros sprej proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 56672
Kód dod.: 675683
EAN: 5904517002326
 
100 Kč
250Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek určený na odstranění létajícího a lezoucího hmyzu v budovách například švábů, rusů, mravenců, rybenek, na mouchy, komáry a jiných.
Biotoll Neopermin prášek proti mravencům, 100 g
Biotoll®
Biotoll Neopermin prášek proti mravencům, 100 g
Kód: 1904447
Kód dod.: 675147
EAN: 3830072313374
 
69.90 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kontaktní insekticid, který účinně likviduje mravence (ale např. i mouchy) a zároveň před nimi dlouhodobě chrání prostory.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Substral Naturen granulát na mravence, 300 g
Substral
Substral Naturen granulát na mravence, 300 g
Kód: 2601286
Kód dod.: 675119
EAN: 5907487104670
 
241.90 Kč
806.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Substral Naturen granulát na mravence pomáhá omezit výskyt mravenců v okolí domu i na zahradě.
Biolit Plus sprej proti mravencům, 400 ml
Biolit
Biolit Plus sprej proti mravencům, 400 ml
Kód: 41335
Kód dod.: 675106
EAN: 5000204918526
 
154.90 Kč
387.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biolit plus proti mravencům je vysoce účinný a trvanlivý povrchový sprej na hubení mravenců a jiného lezoucího hmyzu v domácnostech. Byl speciálně vyvinutý pro hubení běžně se vyskytujících mravenců v domácnosti.
Raid Max Proti švábům a mravencům, proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Raid®
Raid Max Proti švábům a mravencům, proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 03118
Kód dod.: 675001
EAN: 8711800137866
 
124.90 Kč
312.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Raid sprej zabijí šváby, mravence a další hmyz okamžitě jak se dostanou do kontaktu s přípravkem. Ošetřená místa chrání po dobu až 4 týdnů. Se šváby ničí zároveň i jejich vajíčka.
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Biolit
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 1901000
Kód dod.: 675259
EAN: 5000204088427
 
104.90 Kč
419.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpuzovač hmyzu Biolit účinně působí velmi rychle. Biolit poskytne dlouhodobou ochranu vašeho domova až na 12 týdnů.
Formigel gelová návnada proti mravencům ve stříkačce, 10 g
Formigel
Formigel gelová návnada proti mravencům ve stříkačce, 10 g
Kód: 2506557
Kód dod.: 674392
EAN: 8594021255072
 
99.90 Kč
9 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný insekticid proti mravencům ve formě gelové návnady s jednoduchým použitím.
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, rozprašovač,  500 ml
Biotoll®
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Kód: 1905723
Kód dod.: 675139
EAN: 3830072316450
 
127 Kč
254Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kontaktní insekticid s dlouhotrvajícím působením určený k likvidaci létajícího a lezoucího hmyzu.
Formigel návnadová stanička proti mravencům, 3 ks
Formigel
Formigel návnadová stanička proti mravencům, 3 ks
Kód: 2402164
Kód dod.: 674390
EAN: 8594021255065
 
99.90 Kč
6 660Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný insekticid proti mravencům ve formě gelové návnady v plastové staničce s jednoduchým použitím.
AKCE
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Bros
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Kód: 2201630
Kód dod.: 675769
EAN: 5904517343597
 
274 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek pro likvidací mravenců v interierech a jejich těsné blízkosti: terasy, příjezdové cesty, chodníky, letní domky, apod.
Stachema Buch-much likvidace veškerého hmyzu, 500 ml
Stachema
Stachema Buch-much likvidace veškerého hmyzu, 500 ml
Kód: 88737
Kód dod.: 675124
EAN: 8595039300013
 
119 Kč
238Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BUCH MUCH je kapalný přípravek určený k hubení veškerého hmyzu pronikajícího do obytných prostor.
Biotoll Neopermin prášek proti mravencům, 100 g
Biotoll®
Biotoll Neopermin prášek proti mravencům, 100 g
Kód: 1904447
Kód dod.: 675147
EAN: 3830072313374
 
69.90 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kontaktní insekticid, který účinně likviduje mravence (ale např. i mouchy) a zároveň před nimi dlouhodobě chrání prostory.
AKCE
Bros sprej proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Bros
Bros sprej proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 56672
Kód dod.: 675683
EAN: 5904517002326
 
100 Kč
250Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek určený na odstranění létajícího a lezoucího hmyzu v budovách například švábů, rusů, mravenců, rybenek, na mouchy, komáry a jiných.
AKCE
Papírna Moudrý GlueTrap lepidlo na lezoucí hmyz 135 g
Papírny Moudrý
Papírna Moudrý GlueTrap lepidlo na lezoucí hmyz 135 g
Kód: 2103428
Kód dod.: 678213
EAN: 8594021253672
 
63 Kč
466.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
  Používejte biocidní přípravky bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a infor
Bros sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Bros
Bros sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 63375
Kód dod.: 675688
EAN: 5904517045941
 
94.90 Kč
237.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aerosolový přípravek určený k hubení hmyzu: much, komárů, molů, vos a jiných druhů létajícího i nelétajícího hmyzu, např. švábů, rusů a blech. Přípravek působí okamžitě po aplikaci.
Formitox Extra insekticid k likvidaci mravenců, švábů, rybenek a much, 120 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox Extra insekticid k likvidaci mravenců, švábů, rybenek a much, 120 g
Kód: 03024
Kód dod.: 674402
EAN: 8594013950091
 
64.90 Kč
540.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k likvidaci mravenců na krystalické bázi. Aplikujeme 1-2 g na podložku (papír, plast) a rozmístíme na několik míst výskytu mravenců.
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 250 g
Bros
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 71004
Kód dod.: 675704
EAN: 5904517021952
 
99.90 Kč
399.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek na mravence pro vnitřní prostory, jejich bezprostřední okolí: terasy, garáže, vjezdy, cesty, altány, apod.
AKCE
Bros Sprej proti mravencům 150 ml
Bros
Bros Sprej proti mravencům 150 ml
Kód: 59287
Kód dod.: 675698
EAN: 5904517021907
 
67 Kč
446.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bros sprej proti mravencům je aerosolový přípravek k okamžitému použití. Je určen k likvidaci obtížného lezoucího hmyzu.
Bros hubení mravenců, nástraha na mravence domeček, 2 g
Bros
Bros hubení mravenců, nástraha na mravence domeček, 2 g
Kód: 2601868
Kód dod.: 675700
EAN: 5904517308770
 
79.90 Kč
39 950Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen k hubení mravenců v místnostech a jejich nejbližším okolí - na terasách, v altáncích, na chodnících, zahradních cestičkách, nájezdech apod.
Loxiran návnadová dóza proti mravencům, 1 ks
Neudorff®
Loxiran návnadová dóza proti mravencům, 1 ks
Kód: 2601253
Kód dod.: 675129
EAN: 4005240172506
 
116.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Loxiran návnadová dóza proti mravencům pomáhá účinně omezit výskyt mravenců v domácnosti i na terase. Návnada láká mravence, kteří ji odnášejí do hnízda.
Formitox křída k hubení mravenců v domácnosti, 8 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox křída k hubení mravenců v domácnosti, 8 g
Kód: 1903209
Kód dod.: 674404
EAN: 8594021252088
 
47.90 Kč
5 987.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Formitox křída k hubení mravenců je rychlý, účinný kontaktní insekticidní přípravek ve formě bílé křídy určený k hubení mravenců.
AKCE
Biom Mravenci EX prášek proti mravencům, 250 g
Biom
Biom Mravenci EX prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 2507770
Kód dod.: 674442
EAN: 8595078517250
 
87 Kč
348Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná nástraha na mravence pro vyhubení celého hnízda.
AKCE
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, náhradní náplň, 500 ml
Biotoll®
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, náhradní náplň, 500 ml
Kód: 1904448
Kód dod.: 675151
EAN: 3830072316474
 
95 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň.
Biolit Insekticidní nástraha k hubení mravenců
Biolit
Biolit Insekticidní nástraha k hubení mravenců
Kód: 2204126
Kód dod.: 675123
EAN: 5000204252859
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biolit insekticidní nástraha k hubení mravenců (Lasius niger) umožňuje nepřetržitou a účinnou kontrolu pomocí nástrahových staniček pro profesionální a neprofesionální použití.
Orion pastička na mravence, 2 × 2 g
Orion®
Orion pastička na mravence, 2 × 2 g
Kód: 03218
Kód dod.: 675135
EAN: 8411660411365
 
74.90 Kč
18 725Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mravenci jsou přitahování do Orion pastičky, kde se nachází insekticidní látka. Po použití této látky se vracejí do svých úkrytů, kde hynou.
Bros granule proti mravencům 60 g
Bros
Bros granule proti mravencům 60 g
Kód: 2602090
Kód dod.: 675787
EAN: 5904517403062
 
42 Kč
560Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bros granule proti mravencům 60 g jsou insekticidní přípravek ve formě granulované návnady určený k hubení mravenců v interiéru i exteriéru.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.