cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Formitox Extra insekticid k likvidaci mravenců, švábů, rybenek a much, 120 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox Extra insekticid k likvidaci mravenců, švábů, rybenek a much, 120 g
Kód: 03024
Kód dod.: 674402
EAN: 8594013950091
 
64.90 Kč
540.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k likvidaci mravenců na krystalické bázi. Aplikujeme 1-2 g na podložku (papír, plast) a rozmístíme na několik míst výskytu mravenců.
Mravenci EX domeček nástraha na mravence, 1 ks
Biom
Mravenci EX domeček nástraha na mravence, 1 ks
Kód: 2505808
Kód dod.: 674445
EAN: 8595078516734
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel je pak zanášen do hnízd, mezi ostatní příslušníky kolonie, kde způsobuje otravu (kontaktně i požerově) a následně i smrt všech jedinců během 10 dní, bez ohledu na jednotlivá vývojová stadia ( larvy i dospělec).
AKCE
Bros 007 přípravek proti mravencům a lezoucímu hmyzu, 500 ml
Bros
Bros 007 přípravek proti mravencům a lezoucímu hmyzu, 500 ml
Kód: 70997
Kód dod.: 675702
EAN: 5904517047891
 
117 Kč
234Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý přípravek s mikrokapslemi k okamžitému použití na likvidaci mravenců v domácnosti, na terasách, příjezdových cestách apod., díky mikrokapslím se účinná látka uvolňuje postupně, poskytuje rychlou a dlouhotrvající ochranu, dávkování 50 ml / m2.
Formigel gelová návnada proti mravencům ve stříkačce, 10 g
Formigel
Formigel gelová návnada proti mravencům ve stříkačce, 10 g
Kód: 2506557
Kód dod.: 674392
EAN: 8594021255072
 
99.90 Kč
9 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný insekticid proti mravencům ve formě gelové návnady s jednoduchým použitím.
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 250 g
Bros
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 71004
Kód dod.: 675704
EAN: 5904517021952
 
99.90 Kč
399.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek na mravence pro vnitřní prostory, jejich bezprostřední okolí: terasy, garáže, vjezdy, cesty, altány, apod.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Raid insekticidní nástraha k hubení mravenců, 1 ks
Raid®
Raid insekticidní nástraha k hubení mravenců, 1 ks
Kód: 03146
Kód dod.: 675221
EAN: 5000204746075
 
94.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní nástraha k hubení mravenců Raid poskytuje velmi účinnou ochranu v domech, v bytech či na venkovních terasách. Působí 24 hodin.
Biolit Plus sprej proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Biolit
Biolit Plus sprej proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 03077
Kód dod.: 675180
EAN: 5000204918588
 
114.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biolit proti lezoucímu hmyzu, insekticid díky účinnému složení působí okamžitě během několika sekund a poskytuje dlouhotrvající ochranu až 4 týdny.
Mravenci EX domeček nástraha na mravence, 1 ks
Biom
Mravenci EX domeček nástraha na mravence, 1 ks
Kód: 2505808
Kód dod.: 674445
EAN: 8595078516734
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel je pak zanášen do hnízd, mezi ostatní příslušníky kolonie, kde způsobuje otravu (kontaktně i požerově) a následně i smrt všech jedinců během 10 dní, bez ohledu na jednotlivá vývojová stadia ( larvy i dospělec).
Biolit Univerzál proti létajícímu a lezoucímu hmyzu, 300 ml
Biolit
Biolit Univerzál proti létajícímu a lezoucímu hmyzu, 300 ml
Kód: 1701853
Kód dod.: 675103
EAN: 5000204918618
 
94.90 Kč
316.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný univerzální sprej proti mouchám, komárům, švábům, mravencům a jinému létajícímu a lezoucímu hmyzu v domácnostech.
Loxiran mravenčí bufet náhradní náplň, 2 ks
Neudorff®
Loxiran mravenčí bufet náhradní náplň, 2 ks
Kód: 2505849
Kód dod.: 675128
EAN: 4005240173220
 
146.90 Kč
73.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Loxiran Mravenčí bufet od Neudorff – účinný prostředek pro likvidaci mravenců na terasách, balkónech a v interiérech. Snadné použití, efektivní eliminace celého mraveniště
AKCE
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Biom
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Kód: 2507060
Kód dod.: 674440
EAN: 8595078516758
 
38 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek ve formě popraše pro kontrolu lezoucího hmyzu včetně švábů, mravenců, štěnic a pavouků pro ošetření prasklin a spár ve vnitřních prostorech.
Loxiran mravenčí bufet, 2ks
Neudorff®
Loxiran mravenčí bufet, 2ks
Kód: 2505534
Kód dod.: 675130
EAN: 4005240030431
 
235.90 Kč
117.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Loxiran Mravenčí bufet od Neudorff – účinný prostředek pro likvidaci mravenců na terasách, balkónech a v interiérech. Snadné použití, efektivní eliminace celého mraveniště.
Biolit sprej proti plošticím a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Biolit
Biolit sprej proti plošticím a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 2500497
Kód dod.: 675105
EAN: 5000204401677
 
154.90 Kč
387.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biolit sprej účinně hubí ploštice a další lezoucí hmyz. Poskytuje okamžitý účinek a dlouhodobou ochranu až 4 týdny.​
AKCE
Mravenci EX domeček nástraha na mravence, 2 ks
Biom
Mravenci EX domeček nástraha na mravence, 2 ks
Kód: 2505809
Kód dod.: 674447
EAN: 8595078516741
 
91 Kč
45.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel je pak zanášen do hnízd, mezi ostatní příslušníky kolonie, kde způsobuje otravu (kontaktně i požerově) a následně i smrt všech jedinců během 10 dní, bez ohledu na jednotlivá vývojová stadia ( larvy i dospělec).
AKCE
Bros 007 přípravek proti mravencům a lezoucímu hmyzu, 500 ml
Bros
Bros 007 přípravek proti mravencům a lezoucímu hmyzu, 500 ml
Kód: 70997
Kód dod.: 675702
EAN: 5904517047891
 
117 Kč
234Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý přípravek s mikrokapslemi k okamžitému použití na likvidaci mravenců v domácnosti, na terasách, příjezdových cestách apod., díky mikrokapslím se účinná látka uvolňuje postupně, poskytuje rychlou a dlouhotrvající ochranu, dávkování 50 ml / m2.
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Bros
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
 
54.90 Kč
549Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prostředek určený proti hubení mravenců v uzavřených prostorech i v jejich přímém sousedství, tedy hlavně na terasách, v altáncích, na chodnících, zahradních cestičkách a různ orodých nájezdech atd.
AKCE
Formitox Extra insekticid k likvidaci mravenců, švábů, rybenek, much, sáček 100 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox Extra insekticid k likvidaci mravenců, švábů, rybenek, much, sáček 100 g
Kód: 2103019
Kód dod.: 674403
EAN: 8594021253542
 
41 Kč
410Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek proti mravencům všeho druhu, kteří často pronikají zvenku do vnitřních prostor budov. Po požití návnady hmyz hyne.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.