cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 375 ml
Kód: 2503946
Kód dod.: 191267
EAN: 8595073025170
 
181 Kč
482.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 1 kg
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 1 kg
Kód: 2504539
Kód dod.: 250926
EAN: 8591235060171
 
559 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen výhradně k vytvrzování dvousložkových epoxidových nátěrových hmot EPOLEX.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávově hnědá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávově hnědá, 375 ml
Kód: 2503948
Kód dod.: 191502
EAN: 8595073025279
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 700 g
Kód: 2502768
Kód dod.: 355164
EAN: 8590892112308
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0530 zelená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503241
Kód dod.: 356448
EAN: 8591235011210
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 700 g
Kód: 2502762
Kód dod.: 355137
EAN: 8590892112322
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0840 červenohnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0840 červenohnědá, 700 g
Kód: 2504011
Kód dod.: 356018
EAN: 8592474018671
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Kód: 2500635
Kód dod.: 194832
EAN: 8595073021189
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 700 g
Kód: 2500191
Kód dod.: 355815
EAN: 8592474019173
 
259 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 201 bílá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 201 bílá, 350 g
Kód: 2503664
Kód dod.: 355495
EAN: 8590892116283
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 375 ml
Kód: 2500229
Kód dod.: 190983
EAN: 8595073020632
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 700 g
Kód: 2503981
Kód dod.: 355805
EAN: 8592474019159
 
259 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Kód: 2504209
Kód dod.: 388159
EAN: 8591235042740
 
205 Kč
341.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
Supermal Email S2013 4400 světle modrý 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4400 světle modrý 0,6 l
Kód: 2507200
Kód dod.: 189040
EAN: 8591235099294
 
189 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
AKCE
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 800 g
REMAL
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 800 g
Kód: 2503270
Kód dod.: 370107
EAN: 8591235019926
 
63.90 Kč
79.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro vnitřní nátěry dřeva, papíru, omítek, dřevotřísky apod. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje. Není vhodný pro objekty s trvale vlhkým prostředím.
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Kód: 2507212
Kód dod.: 189052
EAN: 8591235098648
 
189 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 375 ml
Kód: 2500227
Kód dod.: 190115
EAN: 8595073020472
 
177 Kč
472Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
BALTECH lněný olej 1 l
BALtech
BALTECH lněný olej 1 l
Kód: 2501633
Kód dod.: 260092
EAN: 8591235096132
 
209 Kč
209Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALTECH LNĚNÝ OLEJ BALTECH je tradiční impregnační olejový prostředek na dřevo s vysokou ochranou působení povětrnosti, vynikající odolností průniku vlhkosti do dřeva, mechanickou odolností, snadnou revitalizací nátěru.
AKCE
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Kód: 2500583
Kód dod.: 243269
EAN: 8591235097399
 
309 Kč
412Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a v matném provedení.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 700 g
Kód: 2502754
Kód dod.: 355121
EAN: 8590892112230
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 700 g
Kód: 2502748
Kód dod.: 355112
EAN: 8590892112216
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.