cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
PE-PO tekutý podpalovač, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO tekutý podpalovač, 1 l
Kód: 41018
Kód dod.: 473132
EAN: 8595009241971
 
86.90 Kč
86.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý podpalovač k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí nebo brikety. Certifikováno pro použití v zahradních či jednorázových grilech.
AKCE
Solo Ethanol pro krby, palivo do biokrbů, 1 l
Solo
Solo Ethanol pro krby, palivo do biokrbů, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
117 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palivo pro biokrby a fondue,
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Severochema Pe-Po®
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Kód: 2208988
Kód dod.: 990248
EAN: 8595009289584
 
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný metalický zapalovač s větruodolným plamenem.
PE-PO pevný podpalovač, 40 podpalů
Severochema Pe-Po®
PE-PO pevný podpalovač, 40 podpalů
Kód: 01889
Kód dod.: 473121
EAN: 8595009210694
 
39.90 Kč
1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevný podpalovač k podpalování uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo briket. Účinný i na mokré dřevo.
Severochema technický líh, 1 l
Severochema
Severochema technický líh, 1 l
Kód: 60662
Kód dod.: 460433
EAN: 8595009249915
 
96.90 Kč
96.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
PE-PO podpalovač z dřevité vlny, 100 podpalů
Severochema Pe-Po®
PE-PO podpalovač z dřevité vlny, 100 podpalů
Kód: 2006031
Kód dod.: 473118
EAN: 8595009289270
 
199.90 Kč
2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podpalovač z dřevité vlny pro použití v grilech, krbech, kamnech, kotlích a otevřených ohništích. Obsahuje pouze smotky dřevité vlny napuštěné parafínem.
PE-PO Dřevěný podpalovač kostičky 28 ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO Dřevěný podpalovač kostičky 28 ks
Kód: 2601752
Kód dod.: 473134
EAN: 8595009289690
 
41.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PE-PO dřevěné podpalovací kostičky pro rychlé a pohodlné rozdělání ohně v krbu, kamnech i na grilu.
PE-PO podpalovač z dřevité vlny 32 podpalů
Severochema Pe-Po®
PE-PO podpalovač z dřevité vlny 32 podpalů
Kód: 1710466
Kód dod.: 473119
EAN: 8595009289164
 
84.90 Kč
2.65Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podpalovač z dřevité vlny pro použití v grilech, krbech, kamnech, kotlích a otevřených ohništích. Obsahuje pouze smotky dřevité vlny napuštěné parafínem.
AKCE
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Kód: 2106433
Kód dod.: 990250
EAN: 8595009289485
 
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný flexi zapalovač s regulací výšky plamene a s funkcí TURBO – větruodolný plamen. Vhodný pro zapalování především venkovních grilů, ohnišť atd.
Dřevěné uhlí Servis Les 2,5 kg
Servis Les
Dřevěné uhlí Servis Les 2,5 kg
Kód: 2500363
Kód dod.: 473250
EAN: 8594023430033
 
105 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevěné uhlí pro kvalitní grilování. Vyrobeno z tvrdých listnatých dřevin (dub, buk). Výhodná cena.
Dřevěné uhlí Servis Les grilovací brikety 2,5 kg
Servis Les
Dřevěné uhlí Servis Les grilovací brikety 2,5 kg
Kód: 2500185
Kód dod.: 473267
EAN: 8594023430538
 
96.90 Kč
38.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dvojnásobný vítěz testu kvality TEST DNES. Vstupní surovinou je dřevěné uhlí vyrobené z tvrdých listnatých dřevin, jako ekologické a zdravotně nezávadné pojivo je použit potravinářský škrob.
PE-PO teleskopický zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO teleskopický zapalovač
Kód: 2006034
Kód dod.: 990260
EAN: 8595009289362
 
24.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný teleskopický zapalovač s regulací výšky plamene.
PE-PO pevný podpalovač, 40 podpalů
Severochema Pe-Po®
PE-PO pevný podpalovač, 40 podpalů
Kód: 01889
Kód dod.: 473121
EAN: 8595009210694
 
39.90 Kč
1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevný podpalovač k podpalování uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo briket. Účinný i na mokré dřevo.
PE-PO zápalky, 95mm, 45 ks v krabičce
Severochema Pe-Po®
PE-PO zápalky, 95mm, 45 ks v krabičce
Kód: 2309328
Kód dod.: 990214
EAN: 8595009289614
 
39.90 Kč
0.89Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhé zápalky PE-PO o délce 95 mm jsou ideální pro bezpečné a pohodlné zapalování krbů, kamen, grilů, svíček nebo ohňů.
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 700 ml
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 700 ml
Kód: 61902
Kód dod.: 460131
EAN: 8595009240264
 
109 Kč
155.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek je určen k čištění kovových předmětů a textilií a k odmašťování.
PE-PO ethanol do biokrbů, 3 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO ethanol do biokrbů, 3 l
Kód: 61596
Kód dod.: 460450
EAN: 8595009244316
 
342 Kč
114Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální palivo určené do krbů na bioethanol. Hoří přirozeným plamenem bez sazí a zápachu.
AKCE
Solo DZ 100 zápalky do kapsy
Solo
Solo DZ 100 zápalky do kapsy
Kód: 2304865
Kód dod.: 990230
EAN: 8595025703774
 
8 Kč
0.08Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zápalky do kapsy, rastrové škrtátko, balení 36 krabiček. Průměrný obsah zápalek 100 ks v krabičce. Délka zápalky 55 mm.
AKCE
PE-PO tekutý podpalovač, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO tekutý podpalovač, 1 l
Kód: 41018
Kód dod.: 473132
EAN: 8595009241971
 
86.90 Kč
86.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý podpalovač k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí nebo brikety. Certifikováno pro použití v zahradních či jednorázových grilech.
BALTECH technický líh P6413, 9 l
BALtech
BALTECH technický líh P6413, 9 l
Kód: 2500847
Kód dod.: 460548
EAN: 8595073019544
 
725 Kč
80.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro technické účely, na brzdové soustavy nákladních automobilů, k odmašťování a odstraňování nečistot, k ředění lihových nátěrových hmot, k čištění a do lihových vařičů.
Severochema technický líh 9 l
Severochema
Severochema technický líh 9 l
Kód: 31452
Kód dod.: 460465
EAN: 8595009240462
 
835 Kč
92.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
AKCE
Solo dřevitá vlna podpalovač svitky, 32 podpalů
Solo
Solo dřevitá vlna podpalovač svitky, 32 podpalů
Kód: 2505439
Kód dod.: 473094
EAN: 8595025708809
 
71 Kč
2.22Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
32 kusů dřevěných svitků s parafínem v praktickém mini balení. Průměrná délka hoření 6 – 8 minut.
AKCE
Solo flexibilní zapalovač, 29 cm
Solo
Solo flexibilní zapalovač, 29 cm
Kód: 2505497
Kód dod.: 990251
EAN: 8595025705839
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální zapalovač s flexibilním krkem. Piezo plnitelný zapalovač s dětskou pojistkou.
Podpalovač SOLO dřevitá vlna svitky, 100 podpalů
Solo
Podpalovač SOLO dřevitá vlna svitky, 100 podpalů
Kód: 2505441
Kód dod.: 473096
EAN: 8595025709462
 
239 Kč
2.39Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100 kusů dřevěných svitků s parafínem v praktickém mini balení. Průměrná délka hoření 10 – 12 minut.
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Severochema
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Kód: 04511
Kód dod.: 460026
EAN: 8595009240271
 
57.90 Kč
723.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k čištění kovových předmětů a textilií, lze použít do zapalovačů. Nepoužívat jako palivo do vařičů a tlakových lamp!
AKCE
PE-PO dřevěný podpalovač 32 podpalů
Severochema Pe-Po®
PE-PO dřevěný podpalovač 32 podpalů
Kód: 2207426
Kód dod.: 473129
EAN: 8595009289645
 
23.90 Kč
0.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevěný podpalovač ve tvaru odlomitelných dílků. Obsahuje pouze lisované dřevěné piliny a parafín. Zajímavá alternativa ke klasickým pevným či tekutým podpalovačům.
Severochema technický líh, 500 ml
Severochema
Severochema technický líh, 500 ml
Kód: 2407090
Kód dod.: 460421
EAN: 8595009249908
Získáte 1 bodů
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
AKCE
BALhome Zapal To tekutý podpalovač, 1 l
BALhome
BALhome Zapal To tekutý podpalovač, 1 l
Kód: 2501636
Kód dod.: 473040
EAN: 8591235071481
 
89.90 Kč
89.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome Zapal To tekutý podpalovač je určený k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí. Hoří bez sazí a pachu. Vhodný pro použití v zahradních či jednorázových grilech.
AKCE
PE-PO zápalky, 55 mm,100 Ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO zápalky, 55 mm,100 Ks
Kód: 1809013
Kód dod.: 990215
EAN: 8595009289256
 
6.90 Kč
0.07Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Větší domácnostní bezpečnostní zápalky dlouhé 55 mm vhodné pro každodenní využití.
Severochema technický líh, 1 l
Severochema
Severochema technický líh, 1 l
Kód: 60662
Kód dod.: 460433
EAN: 8595009249915
 
96.90 Kč
96.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.