cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Novinky
Versace Man Eau Fraiche Extreme deo stick 75 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme deo stick 75 ml
Kód: 2603551
Kód dod.: 14510
EAN: 8011003903641
 
771 Kč
10 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
1 895 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá vodní vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Objevte svěží a vytříbenou pánskou eleganci s vů
Novinky
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
1 959 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Objevte dámskou vůni Lacoste Origina
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her tělové mléko pro ženy 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2603451
 
EAN: 3616307501101
 
1 015 Kč
5 075Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 Dámská parfémovaná voda BOSS Bott
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
72.90 Kč
486Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte 48 hodinovou deo ochranu se složením obsahujícím feromony, díky kterým se budete cítit přitažlivě! Svěží pánská vůně. Bez hliníku.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Nivea Men Fresh Kick sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick sprchový gel, 250 ml
Kód: 52283
Kód dod.: 797063
EAN: 4005808775163
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ledové osvěžení pro tělo, tvář i vlasy. Díky mentolu okamžitě chladí. Přináší příval energie i po náročném dni. Zbaví vaše tělo i mysl únavy.
AKCE
Dove tuhé mýdlo Nourishing s arganovým olejem, 4× 90 g
Dove®
Dove tuhé mýdlo Nourishing s arganovým olejem, 4× 90 g
Kód: 2206685
Kód dod.: 785071
EAN: 8720181481079
 
79.90 Kč
221.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová tableta s arganovým olejem jemně odstraňuje nečistoty z pokožky a zanechává ji jemnou a příjemně provoněnou.
Alpa Francovka Arnika lihový bylinný roztok 60 ml
ALPA®
Alpa Francovka Arnika lihový bylinný roztok 60 ml
Kód: 2504516
Kód dod.: 829007
EAN: 85929739
 
32.90 Kč
548.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční český bylinný roztok s obsahem arnikového extraktu určený k zevnímu použití.
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2505276
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
19.90 Kč
199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
AKCE
Balcare Aloe vera tekuté mýdlo s dávkovačem 1 l
BALcare
Balcare Aloe vera tekuté mýdlo s dávkovačem 1 l
Kód: 2602704
Kód dod.: 785307
EAN: 8591235105285
 
39.90 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balcare Aloe Vera je tekuté mýdlo určené pro každodenní mytí rukou. Díky obsahu Aloe Vera a hydratačních složek jemně čistí pokožku, pomáhá předcházet jejímu vysušování a zanechává ruce hebké a svěží.
Arnika Bylinný krém s léčivou rostlinou arnikou, 50 g
Karlovarská kosmetika® Arnika®
Arnika Bylinný krém s léčivou rostlinou arnikou, 50 g
Kód: 10617
Kód dod.: 822002
EAN: 8594910012021
 
89.90 Kč
1 798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný krém s obsahem výtažku léčivých rostlin Arniky horské, Řepíku lékařského, Tymiánu obecného, Rozmarýnu lékařského a Blahovičníku.
Dove tekuté mýdlo Deeply Nourishing, 250 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Deeply Nourishing, 250 ml
Kód: 06026
Kód dod.: 787001
EAN: 4000388177000
 
54.90 Kč
219.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte tekuté mýdlo Dove Original s ¼ hydratačního krému a vaše ruce budou po umytí citelně jemnější a hladší.
Authentic Toya Aroma sprchový gel ledová limetka a citrón, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Toya Aroma sprchový gel ledová limetka a citrón, 400 ml
Kód: 1803958
Kód dod.: 795062
EAN: 8595025831200
 
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující sprchový gel s originální autentickou vůní ledové limetky a citrónu.
Palmolive Hygiene Plus Kitchen antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 300 ml
Palmolive
Palmolive Hygiene Plus Kitchen antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 300 ml
Kód: 2600908
Kód dod.: 787155
EAN: 8003520042705
 
59.90 Kč
199.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Hygiene Plus Kitchen je antibakteriální tekuté mýdlo speciálně vyvinuté pro použití v kuchyni. Obsahuje přírodní antibakteriální složku a limetkový extrakt, který pomáhá odstranit i silné kuchyňské pachy, jako je česnek, cibule nebo ryby.
Miléne Cool Fresh vlhčené ubrousky, 15 ks
de Miclén - Miléne
Miléne Cool Fresh vlhčené ubrousky, 15 ks
Kód: 65463
Kód dod.: 914520
EAN: 8594069810035
 
11.90 Kč
0.79Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené toaletní ubrousky COOL FRESH s obsahem speciálního složení působící chladivým pocitem.
Palmolive Aquarium tekuté mýdlo, 300 ml
Palmolive
Palmolive Aquarium tekuté mýdlo, 300 ml
Kód: 2600885
Kód dod.: 787054
EAN: 8003520013040
 
59.90 Kč
199.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive tekuté mýdlo Akvárium je vhodné nejenom pro děti, ale i pro celou rodinu. Objevte s ním kouzlo podmořského světa. Mytí rukou se pro Vás stane zábavou.
Fa Mystic Moments deodorant bez hliníku, 150 ml
Henkel Fa
Fa Mystic Moments deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 2504434
Kód dod.: 835146
EAN: 9000100634113
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho dlouhotrvající svůdná vůně uchvátí Vaše smysly s tajemným okouzlujícím tónem a propustí Vás do smyslného magického světa.
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Kód: 2104573
Kód dod.: 834999
EAN: 59085751
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona MEN Fresh & Power je tu, aby vás podpořil v každé situaci. Díky 48hodinové ochraně a pokročilé technologii Motionsense™ zajišťuje postupné uvolňování svěží vůně při pohybu, takže čím aktivnější jste, tím lépe funguje.
Dove Restoring Kokos a Mandle sprchový gel, 400 ml
Dove®
Dove Restoring Kokos a Mandle sprchový gel, 400 ml
Kód: 2502054
Kód dod.: 795017
EAN: 8720181222634
 
104.90 Kč
262.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel s kokosovým olejem a mandlovým mlékem pro hydratovanou, jemnou a vyživenou pokožku.
Fa Yoghurt Aloe Vera sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Yoghurt Aloe Vera sprchový gel, 250 ml
Kód: 40329
Kód dod.: 795593
EAN: 9000100289702
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvláště lehká receptura s jogurtovým proteinem a mlékem Aloe Vera pomáhá pokožce udržet si svoji přirozenou vlhkost a zároveň ji chrání před vysoušením – pro zřetelně jemnou a hebkou pokožku.
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
74.90 Kč
749Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
Palmolive Naturals sprchový gel Olive & Milk 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals sprchový gel Olive & Milk 750 ml
Kód: 2600945
Kód dod.: 795685
EAN: 8714789733296
 
104.90 Kč
139.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel kombinuje mléko a 100% přírodní výtažky z oliv, doplněné o aloe vera a vitaminový komplex.
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Kód: 58868
 
EAN: 8720181313417
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Co může být lepšího než začít den s pocitem zdravé a silné pokožky. Tento sprchový gel navíc poskytuje pokožce celkový komfort.
Rochova sůl do koupele speciál, 200 g
Drutep - Rochova sůl
Rochova sůl do koupele speciál, 200 g
Kód: 15094
Kód dod.: 807070
EAN: 8594003600173
 
46.90 Kč
234.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro koupel nohou a vanové lázně. Rochova sůl speciál svým obsahem přírodních jehličnatých silic a alkalických uhličitanů zpříjemňuje koupel, osvěžuje, odstraňuje únavu a vydatně změkčuje vodu.
Solvina Original mycí pasta, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Original mycí pasta, 450 g
Kód: 35942
Kód dod.: 791018
EAN: 85923867
 
44.90 Kč
99.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční pilinová mycí pasta na ruce s vysokým mycím účinkem. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů.
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2506106
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
22 Kč
220Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
AKCE
Velvet Intima 2v1 vlhčený toaletní papír, 42 ks
Velvet
Velvet Intima 2v1 vlhčený toaletní papír, 42 ks
Kód: 2104763
Kód dod.: 928936
EAN: 5901478006042
 
28.90 Kč
0.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčený toaletní papír Velvet Intima to je výjimečná nabídka výrobků 2 v 1 pro ženy. Díky speciálně vyvinutému složení s obsahem kyseliny mléčné, inulinu a probiotik lze papír použít také jako ubrousky pro intimní hygienu.
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Kód: 52201
Kód dod.: 835001
EAN: 8717644320426
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona antiperspirant ve spreji pro muže s tóny citrusových plodů, koření a dřeva.
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104411
Kód dod.: 835012
EAN: 8720181101939
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochrana proti pocení s technologií Motionsense čím více jsi v pohybu, tím lépe funguje. Povzbuzující mátová vůně s pižmem. Působí až 48 hodin.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.