cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Tekutá mýdla

Ruce bychom si měli mýt antibakteriálním mýdlem, utírat do  papírových ručníků...  
Podle doporučení odborníků se mají ruce mýt mýdlem pod tekoucí vodou. Ruce se nejprve zvlhčí, pak se alespoň deset sekund mydlí mimo proud vody.

Pro mytí rukou se používají běžná toaletní mýdla nebo mýdla tekutá, často s antibakteriální přísadou. Silnější účinek mají mýdla antibakteriální.
Důležité je umýt i prostor mezi prsty, kolem nehtů, bříška prstů, dlaně a hřbety rukou. Ruce se opláchnou pod tekoucí vodou. Řádně se osuší, nejlépe papírovými ručníky, v látkových se mohou zdržovat bakterie.
A když si někdo neumyje ruce vůbec, střevní bakterie přenese až na klávesnici počítače, kde jak bylo zjištěno, se často vyskytuje mnohem širší spektrum bakterií než na obávaném WC prkénku.

Při potřesení rukou si lidé kromě pozdravu předávají také bakterie. Ruce jsou tak nejčastějším přenašečem infekcí. Vědci spočítali, že na jednom prstu ruky se nachází okolo 12 000 bakterií. Proto je tak důležité časté mytí rukou, používání mýdla nebo antibakteriálních gelů.

Nejprodávanější
Dove tekuté mýdlo Okurka a Zelený čaj, náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Okurka a Zelený čaj, náplň, 500 ml
Kód: 52523
Kód dod.: 788997
EAN: 8717163097700
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si s tímto jemným tekutým mýdlem krásný pocit z viditelně zářivější pokožky a osvěžující vůni okurky a zeleného čaje.
Dettol Soft on Skin tekuté mýdlo náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Soft on Skin tekuté mýdlo náplň, 250 ml
Kód: 70651
Kód dod.: 789243
EAN: 5997321780344
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dettol Bezdotykový dávkovač mýdla automaticky zaznamená Vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdla, které odstraní bakterie a zanechá Vaší pokožku jemnou.
Dove tekuté mýdlo Care & Protect náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Care & Protect náplň, 500 ml
Kód: 2104570
Kód dod.: 788995
EAN: 8720181054242
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo na ruce, které poskytne požadované antibakteriální čištění a zároveň hydratuje a pečuje o ruce.
PALMOLIVE tekuté mýdlo-náhradní náplň- Levandule a Bergamot 500 ml
Palmolive
PALMOLIVE tekuté mýdlo-náhradní náplň- Levandule a Bergamot 500 ml
Kód: 2500107
Kód dod.: 787074
EAN: 8718951681965
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Levandule a Bergamot je ideální volbou pro ty, kteří hledají harmonii mezi péčí o pokožku, smyslnou vůní a ohledem na životní prostředí – vše v elegantním, praktickém balení. Náhradní náplň.
LAVON tekuté mýdlo Sněženka, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Sněženka, 5 l
Kód: 2501617
Kód dod.: 790059
EAN: 8594187140076
 
94.90 Kč
18.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Dettol Lesní Plody tekuté mýdlo náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Lesní Plody tekuté mýdlo náplň, 250 ml
Kód: 2404841
Kód dod.: 789244
EAN: 5900627117783
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dettol Bezdotykový dávkovač mýdla automaticky zaznamená Vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdla, které odstraní bakterie a zanechá Vaší pokožku jemnou.
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh je antibakteriální tekuté mýdlo určené pro každodenní hygienu rukou. Je vyvinuto tak, aby pomáhalo chránit pokožku před bakteriemi při běžném mytí, a zároveň poskytovalo osvěžující pocit čistoty.
Indulona tekuté mýdlo Konopné semínko, náhradní náplň, 500 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Konopné semínko, náhradní náplň, 500 ml
Kód: 2508129
Kód dod.: 820015
EAN: 5201314185598
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona hypoalergenní pečující tekuté mýdlo Konopně semínko s olejem z konopných semínek a výtažkem z měsíčku lékařského.
Lilien tekuté mýdlo - Aloe Vera 5000 ml
Lilien
Lilien tekuté mýdlo - Aloe Vera 5000 ml
Kód: 2508873
Kód dod.: 787117
EAN: 8596048012959
 
149.90 Kč
29.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lilien tekuté mýdlo Aloe Vera jemně čistí pokožku, hydratuje ji a zanechává svěží pocit po každém umytí.
Indulona tekuté mýdlo Original, 250 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Original, 250 ml
Kód: 2508124
Kód dod.: 820012
EAN: 5201314185093
 
64.90 Kč
216.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona pečující tekuté mýdlo Original s mlékem z bavlníku a panthenolem bylo speciálně vyvinuto tak, aby poskytovalo účinné čištění a jemnou péči pokožce rukou.
Protex Fresh tekuté antibakteriální mýdlo, 300 ml
Parex
Protex Fresh tekuté antibakteriální mýdlo, 300 ml
Kód: 2600047
Kód dod.: 790072
EAN: 8693495051712
 
79.90 Kč
266.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo, které pomáhá chránit před bakteriemi.
Dettol Dobrodruh hydratační mýdlo náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Dobrodruh hydratační mýdlo náplň, 250 ml
Kód: 1800051
Kód dod.: 789248
EAN: 5997321781235
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dettol Bezdotykový dávkovač mýdla automaticky zaznamená Vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdla, které odstraní bakterie a zanechá Vaší pokožku jemnou.
AKCE
Green Pharmacy Heřmánek a Len tekuté mýdlo náhradní náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek a Len tekuté mýdlo náhradní náplň 460 ml
Kód: 2508529
Kód dod.: 788809
EAN: 4823015935381
 
37 Kč
80.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo Green Pharmacy Heřmánek a Len je jemné, zklidňující a hydratační mýdlo vytvořené pro každodenní péči o pokožku rukou. Obsahuje extrakt z heřmánku lékařského, který má přirozené antiseptické a zklidňující účinky.
Nivea Creme Soft krémové tekuté mýdlo s dávkovačem, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft krémové tekuté mýdlo s dávkovačem, 250 ml
Kód: 06050
Kód dod.: 789036
EAN: 9005800397986
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suché ruce budou minulostí! Díky šetrné péči se zvláčňujícím mandlovým olejem budou vaše ruce krásně čisté a dokonale hydratované. Vsaďte na - NIVEA Krémové tekuté mýdlo Creme Soft.
Mitia Pomegranate tekuté mýdlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Pomegranate tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 65433
Kód dod.: 787018
EAN: 8595025818195
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mýdlo Pomegranate, to je ta nejlepší péče o Vaši pokožku. Jemné složení společně s osvěžujícím ovocným extraktem z granátového jablka a panthenolem se zklidňujícími a regeneračními účinky ji pomáhá zachovat hebkou a vláčnou.
AKCE
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
138 Kč
27.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémové mýdlo prémiové kvality s alantoinem a glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
Dove tekuté mýdlo Care & Protect náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Care & Protect náplň, 500 ml
Kód: 2104570
Kód dod.: 788995
EAN: 8720181054242
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo na ruce, které poskytne požadované antibakteriální čištění a zároveň hydratuje a pečuje o ruce.
Lilien Olive Milk tekuté mýdlo, náplň, 1 l
Lilien
Lilien Olive Milk tekuté mýdlo, náplň, 1 l
Kód: 2501412
Kód dod.: 789013
EAN: 8596048004602
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň pro jemné krémové tekuté mýdlo s vůní olivového mléka.
Elegance Mandle tekuté mýdlo, 500 ml
Elegance
Elegance Mandle tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 80312
Kód dod.: 787150
EAN: 8594045541380
 
34.90 Kč
69.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní krémové tělové mýdlo s mandlovým olejem zanechává pokožku vláčnou a hebkou. Obsahuje hydratační složky a Aloe Vera.
Lilien Aloe Vera tekuté mýdlo, 500 ml
Lilien
Lilien Aloe Vera tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 2105260
Kód dod.: 787133
EAN: 8596048004428
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné krémové tekuté mýdlo Aloe Vera pro dokonalou péči o Vaše ruce a pokožku.
Mitia Family Jarní květy tekuté mýdlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Jarní květy tekuté mýdlo, 5 l
Kód: 05982
Kód dod.: 790003
EAN: 8595025802033
 
164.90 Kč
32.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho jemné složení společně s komplexem výtažků z mořských minerálů a vitamínem E se zklidňujícími a regeneračními účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
Dettol Soft on Skin tekuté mýdlo náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Soft on Skin tekuté mýdlo náplň, 250 ml
Kód: 70651
Kód dod.: 789243
EAN: 5997321780344
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dettol Bezdotykový dávkovač mýdla automaticky zaznamená Vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdla, které odstraní bakterie a zanechá Vaší pokožku jemnou.
Mitia Aloe & Milk tekuté mýdlo, náplň, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Aloe & Milk tekuté mýdlo, náplň, 1 l
Kód: 2503973
Kód dod.: 789016
EAN: 8595025813664
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho jemné složení společně s extraktem z Aloe Vera, který pokožku zklidňuje a regeneruje, a výtažky z palmového mléka se zjemňujícími účinky, pomáhájí zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
Mitia Honey & Milk tekuté mýdlo, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Honey & Milk tekuté mýdlo, 1 l
Kód: 47720
Kód dod.: 789011
EAN: 8595025810410
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho jemné složení společně s medovými extrakty, které pokožku zklidňují, a mléčnými výtažky bavlny s hydratačními účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
LAVON tekuté mýdlo Pomněnka, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Pomněnka, 500 ml
Kód: 2501736
Kód dod.: 790057
EAN: 8594187140038
 
29.90 Kč
59.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
Riva Creme hydratační tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratační tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
79.90 Kč
15.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Riva tekuté mýdlo jemně myje pokožku rukou a zanechává ji příjemně hebkou po každém mytí. Speciální složení účinně chrání před vysoušením.
Miléne Aloe Vera tekuté antibakteriální mýdlo, náplň 1 l
de Miclén - Miléne
Miléne Aloe Vera tekuté antibakteriální mýdlo, náplň 1 l
Kód: 2203211
Kód dod.: 789028
EAN: 8594069815214
 
46.90 Kč
46.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté antibakteriální dezinfekční mýdlo má velmi jemné složení a hydratační účinky.
LAVON tekuté mýdlo Aloe Vera, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Aloe Vera, 500 ml
Kód: 2501618
Kód dod.: 790056
EAN: 8594187140229
 
29.90 Kč
59.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
LAVON tekuté mýdlo Sněženka, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Sněženka, 500 ml
Kód: 2501738
Kód dod.: 790053
EAN: 8594187140014
 
29.90 Kč
59.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.