cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dove tekuté mýdlo Deeply Nourishing, 250 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Deeply Nourishing, 250 ml
Kód: 06026
Kód dod.: 787001
EAN: 4000388177000
 
54.90 Kč
219.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte tekuté mýdlo Dove Original s ¼ hydratačního krému a vaše ruce budou po umytí citelně jemnější a hladší.
Solvina PRO mýdlová speciální čisticí mýdlo, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO mýdlová speciální čisticí mýdlo, 450 g
Kód: 07850
Kód dod.: 789050
EAN: 8594004377012
 
44.90 Kč
99.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mycí pasta s obsahem mýdla na mytí rukou i praní prádla. Odstraňuje mastnotu, tuk, šmír, olej, černé šmouhy a další odolné nečistoty. Díky svému složení a neutrálnímu pH je velice šetrný k pokožce i čištěným povrchům, přesto vyniká vysokou účinností.
Lilien Olive Milk tekuté mýdlo s dávkovačem, 500 ml
Lilien
Lilien Olive Milk tekuté mýdlo s dávkovačem, 500 ml
Kód: 2105264
Kód dod.: 787129
EAN: 8596048004466
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné krémové tekuté mýdlo Olive Milk pro dokonalou péči o vaše ruce a pokožku.
PALMOLIVE tekuté mýdlo-náhradní náplň- Růže a Pivoňka 500 ml
Palmolive
PALMOLIVE tekuté mýdlo-náhradní náplň- Růže a Pivoňka 500 ml
Kód: 2500106
Kód dod.: 787073
EAN: 8718951682016
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Růže a pivoňka je ideální volbou pro ty, kteří hledají harmonii mezi péčí o pokožku, smyslnou vůní a ohledem na životní prostředí – vše v elegantním, praktickém balení. Náhradní náplň.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Kód: 2501714
Kód dod.: 790066
EAN: 8594187140052
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Mitia Sensual Fresh tekuté mýdlo, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Sensual Fresh tekuté mýdlo, 1 l
Kód: 58160
Kód dod.: 789017
EAN: 8595025814418
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné krémové složení společně s extraktem z lotosového mléka, který pokožku zvláčňuje, a vitamínem E se zklidňujícími účinky, ji pomáhá zachovat hebkou a vláčnou.
Miléne Rybíz a vanilka tekuté mýdlo, náplň, 1 l
de Miclén - Miléne
Miléne Rybíz a vanilka tekuté mýdlo, náplň, 1 l
Kód: 2203213
Kód dod.: 789030
EAN: 8594069815238
 
44.90 Kč
44.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo Miléne pečuje o vaši pokožku a zanechá jí ovoněnou po zeleném rybízu s vanilkou.
Lilien Aloe Vera tekuté mýdlo, náplň, 1 l
Lilien
Lilien Aloe Vera tekuté mýdlo, náplň, 1 l
Kód: 2505166
Kód dod.: 789006
EAN: 8596048004565
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň pro jemné krémové tekuté mýdlo Aloe Vera pro dokonalou péči o vaše ruce a pokožku.
LAVON dávkovací pumpa na kanystr o objemu 5 l
Lavon
LAVON dávkovací pumpa na kanystr o objemu 5 l
Kód: 2600415
Kód dod.: 712257
EAN: 8594187142292
 
74.90 Kč
2 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dávkovací pumpa pro dávkování čisticích prostředků.
Miléne Zelené jablko a oliva tekuté mýdlo, 1 l
de Miclén - Miléne
Miléne Zelené jablko a oliva tekuté mýdlo, 1 l
Kód: 2203212
Kód dod.: 789029
EAN: 8594069815221
 
44.90 Kč
44.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo Miléne pečuje o vaši pokožku a zanechá jí ovoněnou po zeleném jablku s olivami. Mýdlo vhodné pro každodenní použití.
AKCE
Green Pharmacy Mandle a Oves tekuté mýdlo s dávkovačem 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Mandle a Oves tekuté mýdlo s dávkovačem 460 ml
Kód: 2507507
Kód dod.: 788802
EAN: 8588006037845
 
47 Kč
102.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Mandle a Oves je jemné tekuté mýdlo, které spolehlivě čistí, hydratuje a zanechává pokožku rukou příjemně hebkou.
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 500 ml
Lavon
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 500 ml
Kód: 2501619
Kód dod.: 790049
EAN: 8594187141356
 
24.90 Kč
49.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAVONEA tekuté mýdlo s vůní avokáda 500 ml je kvalitní mýdlo s neutrálním pH a glycerinem pro hebké, čisté a voňavé ruce.
DIXI PĚNOVÉ MÝDLO S MĚSÍČKEM 300 ML 5336
Dixi
DIXI PĚNOVÉ MÝDLO S MĚSÍČKEM 300 ML 5336
Kód: 2603495
Kód dod.: 857043
EAN: 8586000085336
 
94.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona kouzelné mýdlo pro děti, 280 ml
Indulona®
Indulona kouzelné mýdlo pro děti, 280 ml
Kód: 2509136
Kód dod.: 820023
EAN: 8592297013426
 
69.90 Kč
249.64Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona kouzelné mýdlo pro děti je hypoalergenní tekuté mýdlo, které při mytí mění barvu. Proměňuje mytí rukou v zábavný zážitek.
Dettol Jemná aloe vera tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Dettol
Dettol Jemná aloe vera tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Kód: 101337
Kód dod.: 789239
EAN: 5208070003791
 
94.90 Kč
189.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo Dettolᵀ náhradní náplň do pumpičky. Jemné na kůži, drsné k mikrobům. Konečně péče a ochrana před mikroby, kterou si vaše rodina zaslouží. Pomáhá udržovat vaše ruce zdravé.
Lilien Olive Milk tekuté mýdlo s dávkovačem, 500 ml
Lilien
Lilien Olive Milk tekuté mýdlo s dávkovačem, 500 ml
Kód: 2105264
Kód dod.: 787129
EAN: 8596048004466
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné krémové tekuté mýdlo Olive Milk pro dokonalou péči o vaše ruce a pokožku.
Solvina PRO gelová mycí gel na ruce, 5 kg
Zenit Solvina
Solvina PRO gelová mycí gel na ruce, 5 kg
Kód: 2501333
Kód dod.: 791009
EAN: 8594004378613
 
484.90 Kč
96.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní prostředek pro domácnosti, úklidové firmy i průmyslové podniky. Je vhodný také do dávkovačů.
Lilien tekuté mýdlo – Orchidej 5000 ml
Lilien
Lilien tekuté mýdlo – Orchidej 5000 ml
Kód: 2508874
Kód dod.: 787116
EAN: 8596048012966
 
149.90 Kč
29.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lilien tekuté mýdlo Orchidej jemně čistí pokožku, zanechává ji hebkou a provoněnou elegantní vůní orchideje.
Palmolive Naturals Milk & Honey tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Honey tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600884
Kód dod.: 787161
EAN: 8003520029157
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo Palmolive Milk & Honey refill jemně ruce očisťuje a zbavuje veškerých nečistot. Přípravek s příjemnou vůní je obohacen o přírodní výtažky z mléka a medu.
PALMOLIVE tekuté mýdlo-náhradní náplň- Růže a Pivoňka 500 ml
Palmolive
PALMOLIVE tekuté mýdlo-náhradní náplň- Růže a Pivoňka 500 ml
Kód: 2500106
Kód dod.: 787073
EAN: 8718951682016
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Růže a pivoňka je ideální volbou pro ty, kteří hledají harmonii mezi péčí o pokožku, smyslnou vůní a ohledem na životní prostředí – vše v elegantním, praktickém balení. Náhradní náplň.
AKCE
Green Pharmacy Oliva a Goji tekuté mýdlo náhradní náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Oliva a Goji tekuté mýdlo náhradní náplň 460 ml
Kód: 2500253
Kód dod.: 788805
EAN: 4823015935367
 
37 Kč
80.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo Green Pharmacy Oliva a Goji je určeno pro každodenní péči o pokožku rukou. Díky svému složení s olivovým olejem a extraktem z plodů goji šetrně čistí pokožku a zároveň ji vyživuje.
AKCE
LAVONEA tekuté mýdlo kašmír a orchidea, 500 ml
Lavon
LAVONEA tekuté mýdlo kašmír a orchidea, 500 ml
Kód: 2502163
Kód dod.: 790077
EAN: 8594187140236
 
33 Kč
66Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAVONEA tekuté krémové mýdlo 500 ml je prémiová kvalita mýdla s neutrálním pH pro hebké, čisté a voňavé ruce. Obsah glycerinu a alantoinu napomáhá regeneraci Vaší pokožky.
AKCE
Green Pharmacy Mandle a Arganový olej tekuté mýdlo náhradní náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Mandle a Arganový olej tekuté mýdlo náhradní náplň 460 ml
Kód: 2500674
Kód dod.: 788807
EAN: 4823015945793
 
37 Kč
80.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo Green Pharmacy Mandle a Arganový olej jemně čistí pokožku rukou a poskytuje intenzivní péči díky výtažkům z mandlí a arganového oleje.
Palmolive Naturals Olive & Milk tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Olive & Milk tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600886
Kód dod.: 787163
EAN: 8003520039545
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals Olive & Milk je jemné tekuté mýdlo obohacené o hydratační mléko a olivový extrakt. Šetrně čistí, pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky a zanechává ruce hebké, vyživené a provoněné.
Riva tekuté antibakteriální mýdlo, 5 kg
Zenit Riva
Riva tekuté antibakteriální mýdlo, 5 kg
Kód: 87201
Kód dod.: 790017
EAN: 8594004371515
 
164.90 Kč
32.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné mýdlo s hydratačním účinkem šetrně myje a zanechává pokožku vláčně hebkou a svěží. Obsahuje glycerin, který zabraňuje vysušování pokožky i při častém použití.
Tesori d'Oriente Fiori di Loto e Karité parfémované mýdlo, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fiori di Loto e Karité parfémované mýdlo, 300 ml
Kód: 1710395
Kód dod.: 795282
EAN: 8008970039961
 
64.90 Kč
216.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Italské tekuté mýdlo Vám dopřeje smyslnou květinovou vůni. Intenzivně zjemňuje a zvláčňuje pokožku rukou, obličeje i celého těla.
Dettol Kids Dobrodruh bezdotykový dávkovač mýdla a náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Kids Dobrodruh bezdotykový dávkovač mýdla a náplň, 250 ml
Kód: 1803822
Kód dod.: 787315
EAN: 5997321781228
 
349.90 Kč
1 399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dettol Bezdotykový dávkovač mýdla automaticky zaznamená Vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdla, které odstraní bakterie a zanechá Vaší pokožku jemnou.
Riva tekuté antibakteriální mýdlo, náplň, 1 l
Zenit Riva
Riva tekuté antibakteriální mýdlo, náplň, 1 l
Kód: 2504581
Kód dod.: 789220
EAN: 8594004371492
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s hydratačními složkami šetrně myje a zanechává pokožku vláčně hebkou a svěží.
Balcare Zelený čaj tekuté mýdlo s dávkovačem 1 l
BALcare
Balcare Zelený čaj tekuté mýdlo s dávkovačem 1 l
Kód: 2602668
Kód dod.: 785305
EAN: 8591235105247
 
39.90 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo Balcare Zelený čaj je vhodné pro každodenní hygienu rukou. Šetrně myje pokožku, přispív
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.