Max Factor Clump Defy Volumising řasenka černá 13,1 ml

Nová objemová řasenka Clump Defy Volumising Mascara od Max Factor nejen dodá řasám až o 200 %* víc objemu, ale zároveň je i nádherně zvedne, zvýrazní a to bez nebezpečí jejich slepení. Tak fantastického výsledku dociluje pomocí inovovaného kartáčku s novou technologií Clump Defy. Jednotlivé štětinky kartáčku jsou rovno... více
Běžná cena: 257.5  (-14%)
183.88 Kč bez DPH
dnů:2
222.5 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 70546
EAN: 4015600313241
Značka: Max Factor
Popis a parametry
Recenze (0)

Max Factor Clump Defy Volumising řasenka černá 13,1 ml

Nová objemová řasenka Clump Defy Volumising Mascara od Max Factor nejen dodá řasám až o 200 %* víc objemu, ale zároveň je i nádherně zvedne, zvýrazní a to bez nebezpečí jejich slepení. Tak fantastického výsledku dociluje pomocí inovovaného kartáčku s novou technologií Clump Defy. Jednotlivé štětinky kartáčku jsou rovnoměrně rozloženy těsně vedle sebe, čímž dokonale oddělují a přitom zvýrazňují každou řasu, aniž by docházelo k jejich nežádoucímu slepování. Výsledkem je perfektní objem i vzhled.

Dosud musely ženy postupovat velmi opatrně, aby docílily takového objemu řas, po jakém toužily. Znamenalo to několik vrstev řasenky, které se ale navzájem slepovaly a navíc vytvářely dojem těžkých řas a unavený pohled. Velmi často bylo nutné použít i další pomůcky k jejich opětovnému oddělení nebo přistoupit na kompromis výrazný objem, nebo oddělené řasy. S novou Clump Defy Volumising Mascara patří slepené řasy minulosti. Díky ní získávají nepřehlédnutelný objem a přitom je každá řasa dokonale oddělena.

Řasenka kombinuje dokonalý kartáček a technologii Clump Defy, která obsahuje přírodní složky (mj. vosk a jíl). Jedná se o technologii vybavenou duálním polymerovým systémem pro vytvoření flexibilního filmu k aplikaci optimálního množství řasenky v několika vrstvách, dokud není dosaženo požadovaného objemu. Tato technologie současně zabraňuje i jejich slepení. Díky tomu lze řasenku aplikovat opakovaně kdykoliv během dne.

Jak díky inovovanému kartáčku dosáhnete maximálního objemu svých řas?

  1. Nosná plocha kartáčku pojme víc barvy než kartáček běžné řasenky.
  2. Přesná orientace štětinek – prostor mezi jednotlivými štětinkami je užší, proto dochází k přesnějšímu oddělování řas během líčení a tím je zabráněno jejich slepení. Lze tak aplikovat i větší objem produktu pro dokonalejší zvýraznění řas.
  3. Rafinované zaoblení kartáčku lépe kopíruje linii řas a tím rovnoměrně nalíčí všechny řasy, včetně těch kratších v koutcích oka.

Tv reklama

ParametryPorovnání
Výrobce
Procter & Gamble
Balení
1
Produkt zatím nehodnocen

Max Factor Clump Defy Volumising řasenka černá 13,1 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159