Nivea Care & Hold extra silná fixace regenerační lak na vlasy 250 ml

Umí váš lak na vlasy zároveň regenerovat a chránit před UV zářením? Že ne? Vyzkoušejte nové složení! Dokonalý účes a zároveň vyživené a zregenerované vlasy? Díky inovativnímu složení s Euceritem je to možné i při závěrečné úpravě stylingu! Vyzkoušejte pomocníka, který o vlasy pečuje a zajistí dlouhotrvající fixaci bez ... více
Běžná cena: 133.5  (-12%)
97.19 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
117.6 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1703294
EAN: 5900017057170
Značka: Nivea®
Popis a parametry
Použití
Důležité upozornění
Recenze (0)

Nivea Care & Hold extra silná fixace regenerační lak na vlasy 250 ml

Umí váš lak na vlasy zároveň regenerovat a chránit před UV zářením? Že ne? Vyzkoušejte nové složení! Dokonalý účes a zároveň vyživené a zregenerované vlasy? Díky inovativnímu složení s Euceritem je to možné i při závěrečné úpravě stylingu! Vyzkoušejte pomocníka, který o vlasy pečuje a zajistí dlouhotrvající fixaci bez zatížení. Kromě toho se také postará o ochranu proti UV záření, aby vaše vlasy na slunci netrpěly.

  • dlouhodobě fixuje bez zatížení a vysušení
  • regeneruje a posiluje vlasy
  • chrání před UV zářením
  • neslepuje a snadno se vyčesává
  • zanechá ve vlasech jemnou vůni
ParametryPorovnání
Určení
Všechny typy vlasů - extra silně tužící
Balení
6/24
Hořlavé
Hořlavé
Výrobce
Beiersdorf AG, Germany

Umyjte. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud vlasy nejprve umyjete Nivea Pečujícím šamponem Hairmilk pro váš typ vlasů. Stylujte. Na vlhké prameny můžete použít Nivea Regenerační pěnové tužidlo Care & Hold pro extra silnou fixaci. Vytvarujte. Takto připravené vlasy vysušte fénem do požadovaného tvaru. Chcete objem? Vyzkoušejte fénování v předklonu. Zafixujte. Aplikujte lak na vlasy na celý účes ze vzdálenosti 30 cm. Pro lepší výsledek při péči použijte přípravky ze stejné řady.

Extrémně hořlavý. Nádobka je pod tlakem nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkat do očí! Zamezte styku s očima. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Do odpadu vhazujte pouze zcela vyprázdněnou lahev.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Nivea Care & Hold extra silná fixace regenerační lak na vlasy 250 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159