cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Niteola Twin houbička na nádobí 2 ks
Niteola®
Niteola Twin houbička na nádobí 2 ks
Kód: 2506700
Kód dod.: 591690
EAN: 8594158377845
 
12.90 Kč
6.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na jedné straně houbičky je drátěnka, kterou snadno vydrhnete napálené hrnce a pánve, nebo nádobí se zaschlými zbytky jídla. Houbička po namočení nezanechává nepříjemné pachy. Rozměr 10,5 × 8 × 2,5 cm.
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Vileda®
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Kód: 2504575
Kód dod.: 588670
EAN: 8001940000213
 
42.90 Kč
14.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbový hadřík značky VILEDA je vyroben z 100% přírodního materiálu. Celulóza obsažená v hadříku se vyznačuje vysokou savostí a absorbuje až 100 mililitrů vody.
Vektex houbové utěrky Printed 3 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex houbové utěrky Printed 3 ks
Kód: 1710534
Kód dod.: 591696
EAN: 8595640203918
 
34.90 Kč
11.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tyto houbové utěrky jsou navrženy pro efektivní úklid ve vaší domácnosti. Každá utěrka je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje vysokou savost a odolnost.
Finish tablety do myčky Ultimate All in 1, 50 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do myčky Ultimate All in 1, 50 ks
Kód: 2304685
Kód dod.: 749994
EAN: 5908252004829
 
319.90 Kč
6.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish Ultimate jsou gelové tablety do myčky nádobí, které jsou doporučovány předními výrobci myček.
AKCE
Somat Excellence 3v1 Lemon tablety do myčky, 60 ks
Henkel Somat
Somat Excellence 3v1 Lemon tablety do myčky, 60 ks
Kód: 2508812
Kód dod.: 750251
EAN: 9000101832136
 
369.90 Kč
6.17Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Somat Excellence 3v1 Lemon jsou multifunkční tablety do myčky nádobí, které kombinují mycí prostředek, sůl a leštidlo v jedné praktické formě.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
LAVON odmašťovač na podlahy a povrchy, 5 l
Lavon
LAVON odmašťovač na podlahy a povrchy, 5 l
Kód: 2501562
Kód dod.: 702183
EAN: 8594187140274
 
470 Kč
94Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální profesionální čistič na vysoce znečištěné podlahy a mastné omyvatelné povrchy.
Silan aviváž Fresh Sky 76 praní, 1672 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Sky 76 praní, 1672 ml
Kód: 2304829
Kód dod.: 777026
EAN: 9000101581539
 
119.90 Kč
1.58Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ponořte se do neodolatelné svěží vůně Silan Fresh Sky, která díky unikátní technologii udržitelného svěžesti vydrží po dobu 24 hodin, až 7 dní!
Zenit mazlavé mýdlo, 9 kg
Zenit Mazlavé mýdlo
Zenit mazlavé mýdlo, 9 kg
Kód: 06142
Kód dod.: 702068
EAN: 8594004371188
 
494.90 Kč
54.99Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mazlavé draselné mýdlo je určené na úklid pod­lah hygienických zařízení, stěn před malováním (vhodné i na nikotin), odstranění hrubších nečis­tot z omyvatelných povrchů.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 757023
EAN: 8592613579896
 
259.90 Kč
4.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen prací gel na sport a propocené oblečení.
Vanish Oxi Action prášek na bělení a odstranění skvrn, 470 g
Vanish
Vanish Oxi Action prášek na bělení a odstranění skvrn, 470 g
Kód: 1907907
Kód dod.: 772041
EAN: 5900627081732
 
114.90 Kč
244.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek na odstranění skvrn a bělení bílého prádla.
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Kód: 2501660
Kód dod.: 719126
EAN: 8720182903877
 
84.90 Kč
566Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Power 5 pro hygienickou čistotu vaší toalety s dlouhotrvající svěží vůní magnólie.
Somat tablety do myčky 4v1 Excellence 110 ks
Henkel Somat
Somat tablety do myčky 4v1 Excellence 110 ks
Kód: 2603208
Kód dod.: 750368
EAN: 9000101852981
 
1 085.90 Kč
9.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Somat Excellence 4v1 jsou multifunkční kapsle do myčky, které spojují účinné odstranění odolných nečistot, lesk nádobí, ochranu choulostivých materiálů a péči o myčku v jednom mycím kroku.
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 80 dávek,4L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 80 dávek,4L
Kód: 2507622
Kód dod.: 761050
EAN: 9000101827088
 
439.90 Kč
5.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
Lovela na bílé prací prášek pro miminka, 41 praní, 4,1 kg
Lovela
Lovela na bílé prací prášek pro miminka, 41 praní, 4,1 kg
Kód: 2004409
Kód dod.: 764013
EAN: 5900627092899
 
429.90 Kč
10.49Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovela prací prášek pro miminka je vhodná na praní všech druhů prádla, v pračce i v ruce, při všech teplotách. Speciálně vyvinuté hypoalergenní složení pro extra citlivou a dětskou pokožku, pro osoby trpící alergiemi a podrážděním.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Kód: 2501625
Kód dod.: 717418
EAN: 8594187140182
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič se svěží parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
Frosch EKO levandule hygienický čistič, 500 ml
Frosch®
Frosch EKO levandule hygienický čistič, 500 ml
Kód: 2602626
Kód dod.: 717244
EAN: 9001531914935
 
86.90 Kč
173.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Frosch EKO funguje jako čistič wc a čistič koupelen.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104543
Kód dod.: 720023
EAN: 8595025835697
 
76.90 Kč
19.23Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
CHANTE CLAIR NA VODNÍ KÁMEN 625 ML
Chante Clair
CHANTE CLAIR NA VODNÍ KÁMEN 625 ML
Kód: 2508586
Kód dod.: 706567
EAN: 8015194517892
 
74.90 Kč
119.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chante Clair čistič vodního kamene slouží k odstranění nánosů vodního kamene z ploch v kuchyni i kou
AKCE
Somat čistič myčky intenzivní, 2 × 250 ml
Henkel Somat
Somat čistič myčky intenzivní, 2 × 250 ml
Kód: 2304830
Kód dod.: 746063
EAN: 9000101556537
 
169.90 Kč
339.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič myčky 3× čistící síla – odstraňuje mastnotu, vodní kámen a čistí filtr myčky. Čistí důležité části myčky jako stříkací trysky a filtry.
AKCE
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Parex
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Kód: 2602225
Kód dod.: 577194
EAN: 8680895115526
 
549.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační úklidová sada s automatickým systémem praní a ždímání mopu pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
Vanish Oxi Action sprej na čištění koberců a odstraňovač skvrn, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action sprej na čištění koberců a odstraňovač skvrn, 500 ml
Kód: 79550
Kód dod.: 713138
EAN: 5999109562739
 
119.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na koberce a čalounění pro komplexní čištění a odstranění i odolných skvrn.
AKCE
Vileda H2PRO třásňový mop náhrada 1 ks
Vileda®
Vileda H2PRO třásňový mop náhrada 1 ks
Kód: 2508979
Kód dod.: 577186
EAN: 4023103254220
 
179.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada pro třásňový rotační mop Vileda H2Pro je vysoce kvalitní čisticí návlek navržený pro efektivní a hygienické čištění všech typů tvrdých podlah, jako jsou dlažba, laminát, vinyl, linoleum či lakované dřevo.
TANGIT PVC-U se štětcem, 250g
Henkel
TANGIT PVC-U se štětcem, 250g
Kód: 2507634
Kód dod.: 502530
EAN: 4015000437721
 
249 Kč
996Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
TANGIT PVC-U je spolehlivé lepidlo pro tlakové i odpadní PVC potrubí, které zajišťuje pevné a těsné spoje podle evropských norem.
Alex Renovátor nábytku s aroma citrusových plodů extra péče, 250 ml
Alex®
Alex Renovátor nábytku s aroma citrusových plodů extra péče, 250 ml
Kód: 86880
Kód dod.: 707010
EAN: 8411660520807
 
74.90 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S přírodním výtažkem ze dřeva zajišťuje maximální péči a renovaci a ochranu, takže vypadá jako nový. Krém s jednoduchou aplikací.
AKCE
IO Splendo odstraňovač vodního kamene a nečistot, 750 ml
Io
IO Splendo odstraňovač vodního kamene a nečistot, 750 ml
Kód: 2307788
Kód dod.: 700474
EAN: 8056646091775
 
56 Kč
74.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí a odstraňuje vodní kámen, zaschlé vodní kapky i skvrny od mýdla. Ochraňuje čištěné povrchy a navrací jim přirozený lesk. Usnadňuje pravidelný úklid a zabraňuje opětovnému usazování špíny a vodního kamene. Ideální na každodenní použití v koupeln
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 40 cm
Spokar®
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 40 cm
Kód: 20829
Kód dod.: 585207
EAN: 8593534441217
 
71.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrka na okna Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovou lištu, gumovou stěrku. Šířka 40 cm.
AKCE
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Kód: 2602974
Kód dod.: 764991
EAN: 8411660007391
 
174.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo je hygienický přípravek určený k dezinfekci a osvěžení prádla během praní.
Fre-Pro Hang Tag Cotton Blossom vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Hang Tag Cotton Blossom vonná závěska
Kód: 2000104
Kód dod.: 707178
EAN: 8594194890629
 
94.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víceúčelová vonná závěska k zavěšení na stěnu nebo na skryté místo. Revoluční transparentní design.
Gallus prací gel Sport, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Sport, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501518
Kód dod.: 759282
EAN: 4251415301602
Získáte 3 bodů
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Je speciálně navržen pro spocené sportovní prádlo, kdy dokáže v kratším čase vyprat prádlo intenzivněji a zbavit ho zápachu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.