Vanish Oxi Action Multi-Textile odstraňovač skvrn na koberce 500 ml rozprašovač

Máte potíže zbavit se skvrny, která z koberce nejde dolů? Sprej na koberce a čalounění Vanish Oxi Action působí na skvrny hned napoprvé! Z koberce nebo čalounění dovede naprosto odstranit i ty nejodolnější skvrny. Úspěšně odstraní skvrny jako červené víno, čaj, káva, pomerančový džus, skvrny od zvířat, šťáva z ostružin... více
Běžná cena: 197.5  (-11%)
145.79 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
176.4 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 79550
EAN: 5011417537930
Značka: Vanish
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)
Ke stažení

Vanish Oxi Action Multi-Textile odstraňovač skvrn na koberce 500 ml rozprašovač

Máte potíže zbavit se skvrny, která z koberce nejde dolů? Sprej na koberce a čalounění Vanish Oxi Action působí na skvrny hned napoprvé! Z koberce nebo čalounění dovede naprosto odstranit i ty nejodolnější skvrny. Úspěšně odstraní skvrny jako červené víno, čaj, káva, Pomerančový džus, skvrny od zvířat, šťáva z ostružin nebo tráva.

  • odstranění odolných skvrny
  • 500 ml
ParametryPorovnání
Výrobce
Reckitt Benckiser
Balení
6
Nebezpečnost pro zdraví
Nebezpečnost pro zdraví

Pro nejlepší výsledek odstraňte skvrny okamžitě. Bezpečné pro použití na vlněných kobercích. Vždy předem otestujte na neviditelném místě. Pokud je barva koberce ovlivněna, produkt nepoužívejte. Odstraňte zbytkovou nečistotu a setřete vlhké nečistoty čistým hadříkem. Nepoužívejte na sametových materiálech, brokátu či na materiálech nevhodných k mokrému čištění. Není vhodný pro hedvábí a orientální koberce.

Méně než 5 % bělid činidla na bázi kyslíku, Aniontové Povrchově aktivní látky, neiontové Povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, parfém, hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Limonene, Citral

Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Nepožívejte. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Uchovávejte pouze v původním obalu. Nesměšujte s bělícími činidly nebo jinými čistícími prostředky.

Produkt zatím nehodnocen
Bezpečnostní list
Související produkty
Varianty tohoto produktu

Vanish Oxi Action Multi-Textile odstraňovač skvrn na koberce 500 ml rozprašovač

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159