cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Detecha®
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Kód: 2504149
Kód dod.: 627060
EAN: 8595002316416
 
209 Kč
232.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Detastop je protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hubení plísní a řas na kontaminovaných plochách. Lze jej použít jako sanační i preventivní ochranu na omítky, zdivo, beton, kámen, azbestocement, ale i na dřevo
Domestos WC čistič 24h Pine Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pine Fresh, 750 ml
Kód: 01993
Kód dod.: 717094
EAN: 5996037079797
 
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
SAVO proti plísním dezinfekční přípravek, 500 ml
Savo®
SAVO proti plísním dezinfekční přípravek, 500 ml
Kód: 02008
Kód dod.: 627021
EAN: 8594005390225
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Můžete jej použít na různé povrchy: stěny, keramiku, obklady a spáry, omítky, zdivo, kámen, smalt, plasty, akrylátové povrchy, silikon, guma, nerez.
SAVO proti plísním Koupelna, 500 ml
Savo®
SAVO proti plísním Koupelna, 500 ml
Kód: 62643
Kód dod.: 627020
EAN: 8594005396746
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraňuje všechny druhy plísní a hub. Povrch vydezinfikuje a krásně vybělí. Přípravek je mírně parfemován. Použít na různé povrchy: okraje umyvadla, silikonová těsnění, sprchové kouty, místa kolem vany.
Savo Proti plísním dezinfekční přípravek, 5 kg
Savo®
Savo Proti plísním dezinfekční přípravek, 5 kg
Kód: 02019
Kód dod.: 627025
EAN: 8594005390720
 
554.90 Kč
110.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo proti plísním je vysoce účinný dezinfekční přípravek pro odstraňování plísní, řas a kvasinek. Vhodný k použití na dřevo, omítky a malby zdí interiéru i exteriéru.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Stachema Fungisan bezchlorová přísada do malířských nátěrů proti plísním, 500 ml
Stachema - FungiSan-FungiSpray
Stachema Fungisan bezchlorová přísada do malířských nátěrů proti plísním, 500 ml
Kód: 77177
Kód dod.: 475186
EAN: 8595039304851
 
139 Kč
278Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňová, antibakteriální a algicidní kapalná přísada k ochraně zdiva do vodou ředitelných malířských nátěrových hmot a jiných minerálních stavebních materiálů.
BALhome Sadepo proti plísním dezinfekční přípravek, 500 ml
BALhome
BALhome Sadepo proti plísním dezinfekční přípravek, 500 ml
Kód: 2505103
Kód dod.: 724016
EAN: 8591235086317
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dezinfekci ploch, povrchů a vody (bazény, studny).
Stachema Fungispray Chlorový dezinfekční přípravek, 500 ml +50 %
Stachema - FungiSan-FungiSpray
Stachema Fungispray Chlorový dezinfekční přípravek, 500 ml +50 %
Kód: 2206299
Kód dod.: 676155
EAN: 8595039311729
 
75.90 Kč
101.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
k likvidaci plísní v domácnostech, zejména v koupelnách na vany a umyvadla, obklady, spáry mezi obklady, dlažbu a ve zdravotnických a potravinářských zařízeních.
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Detecha®
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Kód: 2504149
Kód dod.: 627060
EAN: 8595002316416
 
209 Kč
232.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Detastop je protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hubení plísní a řas na kontaminovaných plochách. Lze jej použít jako sanační i preventivní ochranu na omítky, zdivo, beton, kámen, azbestocement, ale i na dřevo
Stachema Fungispray citrón bezchlorový dezinfekční přípravek, 500 ml
Stachema - FungiSan-FungiSpray
Stachema Fungispray citrón bezchlorový dezinfekční přípravek, 500 ml
Kód: 2501992
Kód dod.: 676169
EAN: 8595039311743
 
105 Kč
140Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro dezinfekci povrchů kontaminovaných virem SARS-CoV-2. Likviduje viry, bakterie, plísně. Vhodný na tkaniny, nezanechává skvrny.
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
 
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Domestos
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
 
279.90 Kč
55.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
BIOREPEL chytrá houba proti plísním na zdivo a omítky, 0,5 l + 1 g + 2 g
Bio Repel Chytrá houba
BIOREPEL chytrá houba proti plísním na zdivo a omítky, 0,5 l + 1 g + 2 g
Kód: 2202940
Kód dod.: 475193
EAN: 8594031570332
 
386 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIOREPEL je ojedinělý biologický přípravek, představující nové možnosti proti nežádoucím plísním na zdech v objektech.
Larrin proti plísni rozprašovač, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin proti plísni rozprašovač, 500 ml
Kód: 1905887
Kód dod.: 706634
EAN: 8595000914669
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K odstraňování plísní a dezinfekci všech omyvatelných povrchů.
Stachema Fungispray avokádo bezchlorový dezinfekční přípravek, 500 ml + 50 %
Stachema - FungiSan-FungiSpray
Stachema Fungispray avokádo bezchlorový dezinfekční přípravek, 500 ml + 50 %
Kód: 2501991
Kód dod.: 676156
EAN: 8595039311750
 
105 Kč
140Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S vůní avokádo.K likvidaci plísní v domácnostech, zdravotnictví, potravinářství, veterinárních zařízeních a zemědělství zejména na porézních stavebních materiálech (zdi, omítky, beton, dřevo apod.) a na textiliích.
SAVO proti plísním Koupelna, 500 ml
Savo®
SAVO proti plísním Koupelna, 500 ml
Kód: 62643
Kód dod.: 627020
EAN: 8594005396746
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraňuje všechny druhy plísní a hub. Povrch vydezinfikuje a krásně vybělí. Přípravek je mírně parfemován. Použít na různé povrchy: okraje umyvadla, silikonová těsnění, sprchové kouty, místa kolem vany.
SAVO proti plísním dezinfekční přípravek, 500 ml
Savo®
SAVO proti plísním dezinfekční přípravek, 500 ml
Kód: 02008
Kód dod.: 627021
EAN: 8594005390225
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Můžete jej použít na různé povrchy: stěny, keramiku, obklady a spáry, omítky, zdivo, kámen, smalt, plasty, akrylátové povrchy, silikon, guma, nerez.
CILLIT BANG žádná plíseň, 750 ml
Cillit
CILLIT BANG žádná plíseň, 750 ml
Kód: 101014
Kód dod.: 706571
EAN: 5900627067309
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cillit Bang odstraňovač černí plísně čisticí a dezinfekční přípravek ve spreji. Není třeba silné drhnutí. Ideální pro použití ve vlhkých prostorech a místech s častým výskytem plísně.
Savo Proti plísním dezinfekční přípravek, 5 kg
Savo®
Savo Proti plísním dezinfekční přípravek, 5 kg
Kód: 02019
Kód dod.: 627025
EAN: 8594005390720
 
554.90 Kč
110.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo proti plísním je vysoce účinný dezinfekční přípravek pro odstraňování plísní, řas a kvasinek. Vhodný k použití na dřevo, omítky a malby zdí interiéru i exteriéru.
Stachema Fungispray bezchlorový dezinfekční přípravek, 500 ml + 50 %
Stachema - FungiSan-FungiSpray
Stachema Fungispray bezchlorový dezinfekční přípravek, 500 ml + 50 %
Kód: 2206300
Kód dod.: 676162
EAN: 8595039311736
 
105 Kč
140Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K likvidaci plísní v domácnostech, zdravotnictví, potravinářství, veterinárních zařízeních a zemědělství zejména na porézních stavebních materiálech (zdi, omítky, beton, dřevo apod.) a na textiliích.
Domestos WC čistič 24h Pine Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pine Fresh, 750 ml
Kód: 01993
Kód dod.: 717094
EAN: 5996037079797
 
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.