Savo Profi Proti plísním náhradní náplň 5 l

Savo Professional Proti plísním je vysoce účinný prostředek, který odstraní 99,9 % bakterií. Jedná se o univerzální fungicidní a dezinfekční čistič osvědčené kvality, který vás zbaví plísní, řas, lišejníků, kvasinek a mikroskopických vláknitých hub. Můžete jej použít na dřevo, stěny, omítky ve vnitřních i vnějších pros... více
Běžná cena: 567.5  (-10%)
420.33 Kč bez DPH
dnů:2
508.6 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 02019
EAN: 8594005390720
Značka: Savo®
Popis a parametry
Použití
Složení
Recenze (0)
Ke stažení

Savo Profi Proti plísním náhradní náplň 5 l

Savo Professional Proti plísním je vysoce účinný prostředek, který odstraní 99,9 % bakterií. Jedná se o univerzální Fungicidní a dezinfekční čistič osvědčené kvality, který vás zbaví plísní, řas, lišejníků, kvasinek a mikroskopických vláknitých hub. Můžete jej použít na dřevo, stěny, omítky ve vnitřních i vnějších prostorách, spáry, obklady a mnoho dalších povrchů. Dezinfekční účinek je viditelný ihned po aplikaci. Savo Professional Proti plísním má navíc i bělicí účinky. Nyní ve výhodném XXL balení.

  • univerzální Fungicidní a dezinfekční čistič
  • prostředek dlouhodobě osvědčené kvality
  • Savo Professional Proti plísním zlikviduje 99,9 % bakterií
  • odstraní plísně, řasy, lišejníky, kvasinky, mikroskopické vláknité houby
  • lze použít na dřevo, stěny, omítky ve vnitřních i vnějších prostorách, spáry, obklady a mnoho dalších povrchů
  • Savo Professional Proti plísním má i bělicí účinky
  • ve výhodném XXL balení

Vhodné na:
 dřevo, stěny, omítky, malby v interiérech i exteriérech, spáry v koupelně, rámy oken, kachličky, obklady, kuchyňské linky, zdivo, kámen, mramor, žulu, keramiku, obkladačky, sklo, keramiku, smalt, sklo, plasty, laminát, akryl, vinil, silikon, gumu, teflon, nerez, chromované povrchy a další.

ParametryPorovnání
Výrobce
Unilever
Balení
1
Korozivní/žíravé
Korozivní/žíravé
Nebezpečnost pro zdraví
Nebezpečnost pro zdraví

Nastříkejte rovnoměrně ze vzdálenosti 10 - 15 cm a vyhněte se přílišnému navlhčení povrchu. Opusťte místnost a nechte působit 15 - 20 minut. Poté opláchněte ošetřené místo vodou nebo přípravek nechte zaschnout. Plíseň před postřikem neodstraňujte, aby nedošlo k rozptýlení nebezpečných výtrusů.

Při silném napadení postup v případě potřeby zopakujte. Přípravek nejprve vyzkoušejte na malé ploše, aby byla zřejmá reakce povrchu.

Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nemá konzervační účinky. Zabraňte kontaktu oděvu s přípravkem. Nepoužívejte na barvené a lakované dřevo, eloxovaný hliník. Kovové povrchy při potřísnění ihned opláchněte vodou. V případě pochybností, neobvyklého povrchu, barevných ploch, lakovaného kovu, vinylu, poChromovaných povrchů (poškozených nebo v nízké kvalitě) a poškozených povrchů přípravek nejprve vyzkoušejte na malé nenápadné ploše.

Skladování: 
Skladovat v originálních dobře uzavřených obalech, odděleně od hořlavých materiálů, pitné vody, potravin, nápojů a krmiv; neskladovat společně s kyselinami a s látkami kyselé povahy; neskladovat v teple a na přímém slunečním světle. Teplota skladování: -10 až 25 °C. Skladujte ve svislé poloze.

Méně než 5% bělící činidla na bázi chloru (chlornan sodný) a Aniontové Povrchově aktivní látky.

Produkt zatím nehodnocen
Bezpečnostní list
Související produkty
Varianty tohoto produktu

Savo Profi Proti plísním náhradní náplň 5 l

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159