cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
AVA octový odstraňovač vodního kamene, 500 ml
Hlubna - Ava
AVA octový odstraňovač vodního kamene, 500 ml
Kód: 2203164
Kód dod.: 740047
EAN: 8594003015533
 
52 Kč
104Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prostředek pro snadné a účinné odstranění vodního kamene z praček, myček, kávovarů, varných konvic atd. bez narušení povrchů. Pravidelné používání přípravku zajistí čistotu Vašich spotřebičů.
BALhome kyselina citronová potravinářská E 330, 1 kg
BALhome
BALhome kyselina citronová potravinářská E 330, 1 kg
Kód: 2500069
Kód dod.: 934966
EAN: 8591235095166
 
148 Kč
148Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Všestranný ekologický pomocník. Používá se jako přísada ke konzervaci a k ochucení ovoce, džemů, zeleniny, nápojů a sirupů. Ale i k ostráňování vodního kamene a skvrn z oblečení.
BALhome kyselina citronová potravinářská E 330, 100 g
BALhome
BALhome kyselina citronová potravinářská E 330, 100 g
Kód: 2500108
Kód dod.: 934964
EAN: 8591235095197
 
18.90 Kč
189Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Všestranný ekologický pomocník. Používá se jako přísada ke konzervaci a k ochucení ovoce, džemů, zeleniny, nápojů a sirupů. Ale i k ostráňování vodního kamene a skvrn z oblečení.
AKCE
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 5 l
Hlubna - Ava
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 5 l
Kód: 2502112
Kód dod.: 712108
EAN: 8594003011313
 
131 Kč
26.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ava bílý ocet na úklid 10 % je přírodní a ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti. Díky své vysoké koncentraci kyseliny octové účinně odstraňuje vodní kámen, mastnotu, usazeniny a nepříjemné pachy.
AKCE
Melitta Anti Calc odvápňovač pro kávovary a varné konvice, 250 ml
Melitta®
Melitta Anti Calc odvápňovač pro kávovary a varné konvice, 250 ml
Kód: 2506564
Kód dod.: 716363
EAN: 4006508192618
 
92 Kč
368Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý odvápňovač pro kávovary na překapávanou kávu a varné konvice.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Tatrachema Kalit tabletovaná sůl, 1 kg
Kalit
Tatrachema Kalit tabletovaná sůl, 1 kg
Kód: 58652
Kód dod.: 717065
EAN: 8588001483425
 
49.90 Kč
49.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tabletovaná sůl proti vodnímu kameni. Používá se na snižování tvrdosti vody, regenaraci katiových filtrů v automatických vodárnách, kávovarech a jiných zařízení, kde se vyžaduje upravená voda.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.