cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Odstraňovače skvrn

Nejprodávanější
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Kód: 57021
Kód dod.: 772006
EAN: 8592326008096
 
104.90 Kč
209.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na barevné i bílé oblečení a prádlo. Proniká hluboko do vláken a rozpouští dokonce i ty nejodolnější skvrny, jako je špína a mastnota na límcích a manžetách.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 400 ml
Kód: 2501037
Kód dod.: 460112
EAN: 8591235071085
 
61.90 Kč
154.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technický benzínový čistič P6411 je určen zejména k čištění a odmašťování kovových předmětů. Technický nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Privos soda na praní, 500 g
Privos
Privos soda na praní, 500 g
Kód: 2503559
Kód dod.: 760020
EAN: 8594033110116
 
35.90 Kč
71.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vodu. Přidává se na praní a namáčení k silně znečištěnému prádlu - ponožky, pracovní oděvy, ručníky.
Vanish Gold Powergel odstraňovač skvrn před praním 200ml
Vanish
Vanish Gold Powergel odstraňovač skvrn před praním 200ml
Kód: 77268
Kód dod.: 772014
EAN: 5997321745640
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač skvrn před praním, vhodný pro barevné i bílé prádlo.
BALTECH technický benzín P6402, 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 700 ml
Kód: 2501035
Kód dod.: 460130
EAN: 8595073026924
 
99.90 Kč
142.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Vanish Oxi Action prášek na bělení a odstranění skvrn, 470 g
Vanish
Vanish Oxi Action prášek na bělení a odstranění skvrn, 470 g
Kód: 1907907
Kód dod.: 772041
EAN: 5900627081732
 
114.90 Kč
244.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek na odstranění skvrn a bělení bílého prádla.
AKCE
Dr. Beckmann sprej na skvrny od deodorantu a potu, 250 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann sprej na skvrny od deodorantu a potu, 250 ml
Kód: 2602722
Kód dod.: 769027
EAN: 4008455486017
 
113 Kč
452Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zbytky deodorantů a potu mohou způsobit odolné skvrny. Pach potu se navíc může usaditi ve vláknech. Skvrny a pach nelze odstranit běžnými prostředky, protože jsou na sebe vázané.
Vanish Oxi Action gel na bělení a odstranění skrvn, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action gel na bělení a odstranění skrvn, 500 ml
Kód: 2502464
Kód dod.: 771993
EAN: 5999109563453
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish Oxi Action gel je koncentrovaný odstraňovač skvrn určený pro bílé prádlo. Díky svému složení na bázi aktivního kyslíku účinně odstraňuje i odolné skvrny a zároveň pomáhá udržovat prádlo zářivě bílé.
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Kód: 57021
Kód dod.: 772006
EAN: 8592326008096
 
104.90 Kč
209.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na barevné i bílé oblečení a prádlo. Proniká hluboko do vláken a rozpouští dokonce i ty nejodolnější skvrny, jako je špína a mastnota na límcích a manžetách.
AKCE
Vanish Oxi Action gel na bělení prádla a odstranění skvrn 1 l
Vanish
Vanish Oxi Action gel na bělení prádla a odstranění skvrn 1 l
Kód: 2501929
Kód dod.: 771991
EAN: 5999109563095
 
99.90 Kč
99.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish gel na bělení prádla a odstranění skvrn pro obnovení bělosti a odstranění skvrn již při krátkém cyklu praní.
Ava Perkarbonát sodný 500 g
Hlubna - Ava
Ava Perkarbonát sodný 500 g
Kód: 2500841
Kód dod.: 700467
EAN: 8594003011665
 
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte šetrný, ale účinný prostředek na bělení prádla a úklid bez zbytečné chemie? Sáhněte po perkarbonátu sodném od značky AVA – přírodní čisticí prostředek, který využívá sílu aktivního kyslíku.
Waschkönig odstraňovač skvrn Fleckentferner Oxy Kraft tekutý, 1.5L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač skvrn Fleckentferner Oxy Kraft tekutý, 1.5L
Kód: 2501741
Kód dod.: 761300
EAN: 4260418930696
 
94.90 Kč
63.27Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro praní a namáčení barevných i bílých textílií. Waschkonig Oxy Kraft Fleckentferner je ideální pomocník při odstraňování zaschlých a odolných skvrn.
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstraní zašlé skvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, řasenky i krve.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 400 ml
Kód: 2501037
Kód dod.: 460112
EAN: 8591235071085
 
61.90 Kč
154.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technický benzínový čistič P6411 je určen zejména k čištění a odmašťování kovových předmětů. Technický nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Privos soda na praní, 500 g
Privos
Privos soda na praní, 500 g
Kód: 2503559
Kód dod.: 760020
EAN: 8594033110116
 
35.90 Kč
71.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vodu. Přidává se na praní a namáčení k silně znečištěnému prádlu - ponožky, pracovní oděvy, ručníky.
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, 470 g
Vanish
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, 470 g
Kód: 1907640
Kód dod.: 772040
EAN: 5900627081725
 
114.90 Kč
244.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish Oxi Action práškový odstraňovač skvrn odstraní skvrny již po prvním praní.
Tatrachema Jaso Efekt odstraňovač skvrn a špíny, 100 g
Tatrachema Jaso
Tatrachema Jaso Efekt odstraňovač skvrn a špíny, 100 g
Kód: 04543
Kód dod.: 769002
EAN: 8585003930964
 
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek na báze aktívního kyslíku, odstraňující rychle a důkladně už při nízkých teplotách špínu a skvrny od ovoce a zeleniny, trávy, červeného vína, kávy a čaje, kosmetických přípravků a pod. Jaso Efekt je vhodné na bílé a stálobarevné prádlo.
Dr. Beckmann žlučové mýdlo, 100 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann žlučové mýdlo, 100 g
Kód: 04541
Kód dod.: 762005
EAN: 4008455321615
 
64.90 Kč
649Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann žlučové mýdlo odstraňuje všechny skvrny z textilií, polstrování a koberců. Neobsahuje barviva, parfém ani konzervační látky a je hypoalergenní.
Hlubna Čikuli benzínový čistič skvrn na oblečení, 200 ml
Hlubna - Ava
Hlubna Čikuli benzínový čistič skvrn na oblečení, 200 ml
Kód: 04545
Kód dod.: 769010
EAN: 8594003012198
 
49.90 Kč
249.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skvrn určený k čištění mastných, olejových a asfaltových skvrn především z textilíí, ale i jiných materiálů jako je sklo, kovy, vytvrzené plasty.
AKCE
Hlubna Ava Tekutá soda do praní, 1,5 l
Hlubna - Ava
Hlubna Ava Tekutá soda do praní, 1,5 l
Kód: 1904809
Kód dod.: 760013
EAN: 8594003011368
 
49.90 Kč
33.27Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro snadné a účinné praní, která změkčuje vodu, zvyšuje účinnost pracích prostředků a působí jako ochrana Vaší pračky.
AKCE
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Kód: 2505694
Kód dod.: 762513
EAN: 4008455567112
 
44 Kč
550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní je speciální výrobek, který odstraňuje skvrny od hlíny, trávy, kávy a čaje, krve oleje a mastnoty z textilií.
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 9 l
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 9 l
Kód: 60832
Kód dod.: 460165
EAN: 8595009240240
 
1 135 Kč
126.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek je určen k čištění kovových předmětů a textilií a k odmašťování.
AKCE
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn  500 g
Icefor
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn 500 g
Kód: 2501094
Kód dod.: 700509
EAN: 8056646092321
 
74.90 Kč
149.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn na bílé prádlo v sypké formě.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
Kód: 2501494
Kód dod.: 460106
EAN: 8595073017540
 
405 Kč
101.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
AKCE
Ava Perkarbonát sodný 1 kg
Hlubna - Ava
Ava Perkarbonát sodný 1 kg
Kód: 2500908
Kód dod.: 700468
EAN: 8594003011641
 
72.90 Kč
72.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ava perkarbonát sodný je ekologický čisticí a bělicí prostředek na bázi aktivního kyslíku.
Tatrachema Luxon krystalická soda, na změkčení vody, 1000 g
Tatrachema Luxon
Tatrachema Luxon krystalická soda, na změkčení vody, 1000 g
Kód: 06952
Kód dod.: 760002
EAN: 8585003930315
 
34.90 Kč
34.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vysoce rozpustný prostředek na změkčování vody a zabraňuje usazení vodního kamene. Soda najde též využití při proplachování pivních popř. mastných trubek. Soda váže ionty hořčíku a vápníku za vzniku patřičných nerozpustných uhličitanů.
Solvina PRO mýdlová speciální čisticí mýdlo, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO mýdlová speciální čisticí mýdlo, 450 g
Kód: 07850
Kód dod.: 789050
EAN: 8594004377012
 
44.90 Kč
99.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mycí pasta s obsahem mýdla na mytí rukou i praní prádla. Odstraňuje mastnotu, tuk, šmír, olej, černé šmouhy a další odolné nečistoty. Díky svému složení a neutrálnímu pH je velice šetrný k pokožce i čištěným povrchům, přesto vyniká vysokou účinností.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 700 ml
Kód: 2500089
Kód dod.: 460099
EAN: 8591235071092
 
82.90 Kč
118.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technický benzínový čistič P6411 je určen zejména k čištění a odmašťování kovových předmětů. Technický nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
AKCE
Vanish Oxi Action gel na skvrny 1 l
Vanish
Vanish Oxi Action gel na skvrny 1 l
Kód: 2501930
Kód dod.: 771992
EAN: 5999109563057
 
99.90 Kč
99.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish Oxi Action gel je účinný odstraňovač skvrn vhodný na více než 90 druhů skvrn, včetně červeného vína, kávy nebo make-upu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.