cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Odstraňovače skvrn

Nejprodávanější
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 700 ml
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 700 ml
Kód: 61902
Kód dod.: 460131
EAN: 8595009240264
 
109 Kč
155.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek je určen k čištění kovových předmětů a textilií a k odmašťování.
Ava Perkarbonát sodný 500 g
Hlubna - Ava
Ava Perkarbonát sodný 500 g
Kód: 2500841
Kód dod.: 700467
EAN: 8594003011665
 
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte šetrný, ale účinný prostředek na bělení prádla a úklid bez zbytečné chemie? Sáhněte po perkarbonátu sodném od značky AVA – přírodní čisticí prostředek, který využívá sílu aktivního kyslíku.
Vanish Oxi Action gel na bělení a odstranění skrvn, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action gel na bělení a odstranění skrvn, 500 ml
Kód: 2502464
Kód dod.: 771993
EAN: 5999109563453
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish Oxi Action gel je koncentrovaný odstraňovač skvrn určený pro bílé prádlo. Díky svému složení na bázi aktivního kyslíku účinně odstraňuje i odolné skvrny a zároveň pomáhá udržovat prádlo zářivě bílé.
Dr. Beckmann Žlučové mýdlo, 250 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Žlučové mýdlo, 250 ml
Kód: 04539
Kód dod.: 769024
EAN: 4008455389714
 
113 Kč
452Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žlučové mýdlo s kartáčkem si poradí i s těmi nejodolnějšími skvrnami.
AKCE
Ava Perkarbonát sodný 1 kg
Hlubna - Ava
Ava Perkarbonát sodný 1 kg
Kód: 2500908
Kód dod.: 700468
EAN: 8594003011641
 
72.90 Kč
72.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ava perkarbonát sodný je ekologický čisticí a bělicí prostředek na bázi aktivního kyslíku.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Vanish Gold Powergel odstraňovač skvrn před praním 200ml
Vanish
Vanish Gold Powergel odstraňovač skvrn před praním 200ml
Kód: 77268
Kód dod.: 772014
EAN: 5997321745640
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač skvrn před praním, vhodný pro barevné i bílé prádlo.
AKCE
Frosch EKO Odstraňovač skvrn à la „žlučové mýdlo“ 75 ml
Frosch®
Frosch EKO Odstraňovač skvrn à la „žlučové mýdlo“ 75 ml
Kód: 2602629
Kód dod.: 772075
EAN: 4001499923746
 
69.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně předpírá odolné skvrny z oblečení a pomáhá vrátit textiliím čistý vzhled bez zbytečné zátěže pro přírodu.
Frosch Sprej na skvrny ala žlučové mýdlo, 500 ml
Frosch®
Frosch Sprej na skvrny ala žlučové mýdlo, 500 ml
Kód: 1701006
Kód dod.: 769031
EAN: 4001499961458
 
144.90 Kč
289.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný odstraňovač skvrn a zesilovač prací síly pro rychlou a efektivní přípravu prádla na praní.
Vanish Oxi Action gel růžový 4 l
Vanish
Vanish Oxi Action gel růžový 4 l
Kód: 2501767
Kód dod.: 771990
EAN: 5999109563354
 
389.90 Kč
97.48Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nabízí vysokou účinnost při odstraňování skvrn od 20 °C, ochranu barvy, svěžest a hygienickou čistotu.
Vanish Oxi Action gelový odstraňovač skvrn růžový, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action gelový odstraňovač skvrn růžový, 500 ml
Kód: 2502465
Kód dod.: 771994
EAN: 5999109563460
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish Oxi Action gel je účinný odstraňovač skvrn vhodný pro barevné i bílé prádlo. Díky svému složení na bázi aktivního kyslíku spolehlivě odstraňuje i odolné skvrny a zároveň je šetrný k textiliím.
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 700 ml
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 700 ml
Kód: 61902
Kód dod.: 460131
EAN: 8595009240264
 
109 Kč
155.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek je určen k čištění kovových předmětů a textilií a k odmašťování.
AKCE
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Der WaschKönig C.G.
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Kód: 2501644
Kód dod.: 761301
EAN: 4260418930702
 
91 Kč
60.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné pro bílé prádlo. Oxy Kraft tekuté bělidlo a odstraňovač skvrn obsahuje aktivní kyslík, který dokonale vybělí zašedlé prádlo.
Neflek odstraňovač skvrn před praním, sprej, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač skvrn před praním, sprej, 500 ml
Kód: 2401314
Kód dod.: 769072
EAN: 8056646091836
 
69.90 Kč
139.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na bílé i barevné prádlo. Neflek účinně odstraňuje skvrny od inkoustu, piva, vína, čokolády, kávy, šťávy, ovoce, trávy, rtěnky, řasenky a očních stínů, krve, hlenů apod.
Severochema Isopropanol, čisticí a odmašťovací prostředek, 1 l
Severochema
Severochema Isopropanol, čisticí a odmašťovací prostředek, 1 l
Kód: 1903211
Kód dod.: 460630
EAN: 8595009243333
 
179 Kč
179Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro optiku, tištěné spoje, elektrické kontakty, skleněné plochy. Rozpouštědlo pro oleje, gumu, pryskyřice, lepidla, barvy, inkoust.
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Kód: 2501645
Kód dod.: 761298
EAN: 4260418930207
 
99.90 Kč
133.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač skvrn vybělí zašedlé prádlo. Zároveň je velmi účinný při odstraňování skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.
Felce Azzurra odmaštovač Sgrassatore, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra odmaštovač Sgrassatore, 750 ml
Kód: 2506821
Kód dod.: 785711
EAN: 8001280001727
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víceúčelový odmašťovací přípravek Felce Azzurra Casa Sgrassatore Multiuso parfémovaný s jedinečnou a nezaměnitelnou vůní je vhodný jak pro odstraňování nečistot tak mastnot ze všech druhů povrchů a ponechává je čisté a vonící.
BALTECH technický benzín P6402, 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 700 ml
Kód: 2501035
Kód dod.: 460130
EAN: 8595073026924
 
99.90 Kč
142.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
Frosch Eko na skvrnny na kojenecké prádlo sprej 300 ml
Frosch®
Frosch Eko na skvrnny na kojenecké prádlo sprej 300 ml
Kód: 2602982
Kód dod.: 772076
EAN: 4009175969378
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Frosch EKO Baby sprej na skvrny je speciální ekologický odstraňovač skvrn určený pro kojenecké a dětské prádlo.
Dr. Beckmann Žlučové mýdlo, 250 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Žlučové mýdlo, 250 ml
Kód: 04539
Kód dod.: 769024
EAN: 4008455389714
 
113 Kč
452Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žlučové mýdlo s kartáčkem si poradí i s těmi nejodolnějšími skvrnami.
AKCE
Dr. Beckmann Ďáblík na skvrny olej, tuk, omáčky, kečup, 50 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Ďáblík na skvrny olej, tuk, omáčky, kečup, 50 ml
Kód: 2600875
Kód dod.: 950076
EAN: 4008455008820
 
92 Kč
1 840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svým speciálním složením odstraňují různé typy skvrn, podle jejich základu (skvrny bílkovinové, mastné, proteinové…). Tím zaručují maximální účinnost.
AKCE
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač skvrn 500 g
Icefor
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač skvrn 500 g
Kód: 2501095
Kód dod.: 700510
EAN: 8056646092338
 
74.90 Kč
149.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač skvrn na barevné prádlo v sypké formě.
Bril Profesional, univerzální odmašťovač, 750 ml
Bril
Bril Profesional, univerzální odmašťovač, 750 ml
Kód: 04257
Kód dod.: 706511
EAN: 8411660001733
 
94.90 Kč
126.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální odmašťovač díky vylepšenému složení je nyní o 40 % účinnější v odstranění odolné mastnoty v domácnosti – sporáky, pracovní desky, digestoře, kuchyňské obklady, skříňky, dřezy apod.
Jelen na fleky odstraňovač skvrn, 500 ml
Jelen®
Jelen na fleky odstraňovač skvrn, 500 ml
Kód: 85810
Kód dod.: 769012
EAN: 8592613579292
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný odstraňovač skvrn z oblečení. Poradí si hravě s fleky od kávy, čaje i make-upu. Nastříkejte prostředek přímo na skvrnu, nechte působit až 10 minut a dál perte jako obvykle – s láskou.
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Severochema
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Kód: 04511
Kód dod.: 460026
EAN: 8595009240271
 
57.90 Kč
723.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k čištění kovových předmětů a textilií, lze použít do zapalovačů. Nepoužívat jako palivo do vařičů a tlakových lamp!
Severochema technický líh, 500 ml
Severochema
Severochema technický líh, 500 ml
Kód: 2407090
Kód dod.: 460421
EAN: 8595009249908
Získáte 1 bodů
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
Waschkönig odstraňovač skvrn Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač skvrn Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Kód: 2501768
Kód dod.: 761299
EAN: 4260418930214
 
99.90 Kč
133.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Oxy Kraft Fleckentferner je ideální pomocník při odstraňování zaschlých a odolných skvrn. Obsahuje aktivní kyslík, který intenzivně působí a odstraňuje i odolné skvrny na prádle.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 700 ml
Kód: 2501036
Kód dod.: 460100
EAN: 8595073026955
 
87.90 Kč
125.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
Severochema technický líh, 1 l
Severochema
Severochema technický líh, 1 l
Kód: 60662
Kód dod.: 460433
EAN: 8595009249915
 
96.90 Kč
96.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.