cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Úklidové pomůcky

Úklidové pomůcky jsou každodenním pomocníkem při úklidu každé domácnosti, či kanceláře. Jistě se neobejdeme při běžném úklidu bez utěrky, hadru, houbičky, kartáče, mopu, odpadkových pytlů, prachovky, ale i smetáku a WC štětky. Z široké nabídky těchto úklidových pomůcek si zajisté vyberete.

Nejprodávanější
Vektex houbové utěrky Printed 3 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex houbové utěrky Printed 3 ks
Kód: 1710534
Kód dod.: 591696
EAN: 8595640203918
 
34.90 Kč
11.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tyto houbové utěrky jsou navrženy pro efektivní úklid ve vaší domácnosti. Každá utěrka je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje vysokou savost a odolnost.
Niteola Twin houbička na nádobí 2 ks
Niteola®
Niteola Twin houbička na nádobí 2 ks
Kód: 2506700
Kód dod.: 591690
EAN: 8594158377845
 
12.90 Kč
6.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na jedné straně houbičky je drátěnka, kterou snadno vydrhnete napálené hrnce a pánve, nebo nádobí se zaschlými zbytky jídla. Houbička po namočení nezanechává nepříjemné pachy. Rozměr 10,5 × 8 × 2,5 cm.
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Vileda®
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Kód: 2504575
Kód dod.: 588670
EAN: 8001940000213
 
42.90 Kč
14.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbový hadřík značky VILEDA je vyroben z 100% přírodního materiálu. Celulóza obsažená v hadříku se vyznačuje vysokou savostí a absorbuje až 100 mililitrů vody.
Winter pracovní zateplené rukaivce velikost XXL/11, 1 pár
Neuvedeno
Winter pracovní zateplené rukaivce velikost XXL/11, 1 pár
Kód: 2601539
Kód dod.: 598781
EAN: 9002588429045
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zateplené pracovní rukavice Winter velikosti XXL/11 jsou určené pro práci v chladném prostředí. Poskytují tepelný komfort, ochranu rukou a jistý úchop i při náročnější manipulaci.
Spokar 4209 podlahový kartáč, dřevěné těleso, syntetická vlákna
Spokar®
Spokar 4209 podlahový kartáč, dřevěné těleso, syntetická vlákna
Kód: 41626
Kód dod.: 570641
EAN: 8593534420106
 
53.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč podlahový ruční dřevěné těleso, vlnitá syntetická vlákna (PP).
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Spokar WC souprava 2010, WC štětka včetně držáku, 75 mm
Spokar®
Spokar WC souprava 2010, WC štětka včetně držáku, 75 mm
Kód: 60491
Kód dod.: 571809
EAN: 8593534431355
 
73.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč má plastové těleso, syntetická vlákna, průměr hlavy 75 mm, včetně plastového držáku. V polovině rukojeti se nachází zarážka, která drží štětku v držáku.
Končící produkty
Niteola rukavice gumové velikost S/7 1 pár, po expiraci
Niteola®
Niteola rukavice gumové velikost S/7 1 pár, po expiraci
Kód: 2401119
Kód dod.: NL700S
EAN: 8594158378675
 
6.30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové rukavice Niteola ve velikosti M/8 jsou vyrobeny z jemného latexu a namísto pudru obsahují b
Spokar 5111 smeták na hůl, nelakovaný, bez závitu
Spokar®
Spokar 5111 smeták na hůl, nelakovaný, bez závitu
Kód: 2503794
Kód dod.: 575936
EAN: 8593534510272
 
127 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar smeták na hůl, neštěpená syntetická vlákna PET, těleso dřevěné nelakované, držák hole bez závitu.
Parex víceúčelová utěrka s jahodovou vůní, 38 × 35 cm, 3 ks
Parex
Parex víceúčelová utěrka s jahodovou vůní, 38 × 35 cm, 3 ks
Kód: 2602223
Kód dod.: 588713
EAN: 8699971791127
 
29.90 Kč
9.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex víceúčelové utěrky s jahodovou vůní jsou vhodné pro běžný úklid domácnosti a zanechávají příjemnou vůni.
Picea pracovní rukavice kombi dámské velikost 8
Neuvedeno
Picea pracovní rukavice kombi dámské velikost 8
Kód: 2508748
Kód dod.: 598875
EAN: 8591940075200
 
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Picea pracovní rukavice kombi jsou určeny pro ochranu rukou při práci v domácnosti i na zahradě. Poskytují pohodlné nošení a dobrý úchop při manipulaci s nářadím nebo materiálem.
Vileda Universal smeták na podlahu
Vileda®
Vileda Universal smeták na podlahu
Kód: 2505126
Kód dod.: 576071
EAN: 4023103178212
 
174.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní smeták Vileda osazen speciální multifunkční štětinou, který lze použít na velmi jemné i hrubé nečistoty.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Kód: 90825
Kód dod.: 577119
EAN: 4023103156487
 
159.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada k Easy Wring and Clean a Easy Wring and Clean TURBO. 100% mikrovlákna perfektně vyčistí vaší podlahu. Trojúhelníkový tvar pro snadný úklid v rozích.
Vileda Pet Pro smeták
Vileda®
Vileda Pet Pro smeták
Kód: 2506058
Kód dod.: 576065
EAN: 4023103208308
 
259.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Smeták s gumovými štětinami pro sběr a odstranění vlasů i chlupů ze zvířat.
Parex Wondero Automatic mop na podlahu úklidový set
Parex
Parex Wondero Automatic mop na podlahu úklidový set
Kód: 2602738
Kód dod.: 577200
EAN: 8680895115571
 
999.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex Wondero Automatic mop na podlahu je praktický úklidový set navržený pro hygienické a pohodlné vytírání domácnosti.
Parex smeták s lopatkou, různé barvy
Parex
Parex smeták s lopatkou, různé barvy
Kód: 2602741
Kód dod.: 576074
EAN: 8699971798102
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex smeták s lopatkou je praktická úklidová souprava vhodná pro každodenní použití v domácnosti, kanceláři nebo dílně.
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Parex
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Kód: 2602192
Kód dod.: 577188
EAN: 8680895103066
 
759.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační pedálová úklidová sada s mopem z mikrovlákna a odstředivým ždímáním pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
Vileda Mikro Actifibre hadr do kuchyně 27 x 30,5 cm, 2 kusy
Vileda®
Vileda Mikro Actifibre hadr do kuchyně 27 x 30,5 cm, 2 kusy
Kód: 2602731
Kód dod.: 588715
EAN: 4023103266698
 
89.90 Kč
44.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Mikro Actifibre Pro Kitchen jsou moderní mikrohadříky určené pro každodenní úklid kuchyně i dalších hladkých povrchů v domácnosti.
Vileda SuperMocio Wring and Go kýbl se ždímacím košem, 1 kus
Vileda®
Vileda SuperMocio Wring and Go kýbl se ždímacím košem, 1 kus
Kód: 2504579
Kód dod.: 577116
EAN: 4023103136830
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda kýbl se ždímacím košem v moderní design kýble pro třásňové mopy. Recyklovaný materiál. Stabilní. Ždímací koš pro pohodlné vyždímání.
Vileda SuperMocio Soft náhrada k mopu
Vileda®
Vileda SuperMocio Soft náhrada k mopu
Kód: 19340
Kód dod.: 577123
EAN: 8001940005720
 
114.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o náhradu k mopu Supermop soft +30 % mikrovláken.
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 30 cm
Spokar®
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 30 cm
Kód: 2503011
Kód dod.: 585205
EAN: 8593534440357
 
61.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrka na okna Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovou lištu, gumovou stěrku. Šířka 30 cm.
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Parex
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Kód: 2602225
Kód dod.: 577194
EAN: 8680895115526
 
549.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační úklidová sada s automatickým systémem praní a ždímání mopu pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
Spokar Profi teleskopická hůl, červená, 150 až 300 cm
Spokar®
Spokar Profi teleskopická hůl, červená, 150 až 300 cm
Kód: 2502972
Kód dod.: 553727
EAN: 8593534671089
 
209 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Teleskopická hůl červené barvy Spokar Profi s možnosti nastavení od 150 do 300 cm je vhodná pro všechny typy malířských držáků válečků, stěrky na okna, bazénové či například zahradní nářadí.
BALhome VILTEX koupelová houba Zvířátka, 1ks
BALhome
BALhome VILTEX koupelová houba Zvířátka, 1ks
Kód: 2603083
Kód dod.: 588385
EAN: 8591235105049
 
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALhome VILTEX Zvířátka je koupelová houba v hravém zvířecím provedení určená pro běžnou hygienu při koupání nebo sprchování.
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Kód: 2402069
Kód dod.: 954515
EAN: 5201314172468
 
69.90 Kč
8.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
Spokar Koště zatloukané s holí, syntetické vlákna (PVC), hůl 120 cm, šířka 50 cm
Spokar®
Spokar Koště zatloukané s holí, syntetické vlákna (PVC), hůl 120 cm, šířka 50 cm
Kód: 19310
Kód dod.: 580160
EAN: 8593534530034
 
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koště zatloukané s holí, syntetické vlákna (PVC), hůl 120 cm, šířka 50 cm.
Pronto Duster prachovka náhradní náplň 5 kusů
Pronto®
Pronto Duster prachovka náhradní náplň 5 kusů
Kód: 45248
Kód dod.: 588382
EAN: 4000290009369
 
184.90 Kč
36.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytává prach běžné alergeny. Má dlouhá chmýřovitá vlákna pro snadnější odstraňování prachu. Obsahuje 5 kusů náhradní prachovky.
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, různé barvy, 10 l
Clanax®
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, různé barvy, 10 l
Kód: 1707352
Kód dod.: 596327
EAN: 8590786225077
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vědro bez výlevky z kvalitního a odolného plastu. Barvu není možné zvolit, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Parex gumové úklidové rukavice, velikost L
Parex
Parex gumové úklidové rukavice, velikost L
Kód: 2602215
Kód dod.: 598671
EAN: 8699971795088
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex gumové úklidové rukavice chrání ruce při domácím úklidu a zajišťují komfort díky bavlněné vnitřní vrstvě.
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické desky s čepelí
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické desky s čepelí
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
 
23.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Škrabka na okna, sklo a sklokeramické desky s krytkou. Výborná pomůcka pro odstraňování starých nátěrů, barev, vodního kamene ze skel a jiných hladkých rovných povrchů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.