cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Vileda®
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Kód: 2504575
Kód dod.: 588670
EAN: 8001940000213
 
42.90 Kč
14.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbový hadřík značky VILEDA je vyroben z 100% přírodního materiálu. Celulóza obsažená v hadříku se vyznačuje vysokou savostí a absorbuje až 100 mililitrů vody.
Vektex houbové utěrky Printed 3 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex houbové utěrky Printed 3 ks
Kód: 1710534
Kód dod.: 591696
EAN: 8595640203918
 
34.90 Kč
11.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tyto houbové utěrky jsou navrženy pro efektivní úklid ve vaší domácnosti. Každá utěrka je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje vysokou savost a odolnost.
Niteola Twin houbička na nádobí 2 ks
Niteola®
Niteola Twin houbička na nádobí 2 ks
Kód: 2506700
Kód dod.: 591690
EAN: 8594158377845
 
12.90 Kč
6.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na jedné straně houbičky je drátěnka, kterou snadno vydrhnete napálené hrnce a pánve, nebo nádobí se zaschlými zbytky jídla. Houbička po namočení nezanechává nepříjemné pachy. Rozměr 10,5 × 8 × 2,5 cm.
Arconel žínka ostrá, drátěnka na nádobí, 15 × 18 cm, 1 kus
Arconel
Arconel žínka ostrá, drátěnka na nádobí, 15 × 18 cm, 1 kus
Kód: 2500332
Kód dod.: 591585
EAN: 8594041580048
 
24.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Drátěnka na nádobí abrazivní s dlouhou životností o rozměru 15 × 18 cm.
Vileda Glitzi houbička na nádobí, 3 ks
Vileda®
Vileda Glitzi houbička na nádobí, 3 ks
Kód: 20969
Kód dod.: 588664
EAN: 4023103070950
 
39.90 Kč
13.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička na nádobí s chráničem nehtů.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Tidy Home hadr na podlahu mikrovlákno 60 x 50 cm, 235 g
Tidy Home
Tidy Home hadr na podlahu mikrovlákno 60 x 50 cm, 235 g
Kód: 2508170
Kód dod.: 588242
EAN: 0710497223096
 
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu Tidy Home z kvalitního mikrovlákna je spolehlivý pomocník pro každodenní úklid.
Tidy Home drátěnka nerezová 15 g, 6 ks
Tidy Home
Tidy Home drátěnka nerezová 15 g, 6 ks
Kód: 2508842
Kód dod.: 588239
EAN: 0710497223188
 
59.90 Kč
9.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nerezová drátěnka Tidy Home je praktický pomocník pro účinné odstranění silně ulpělých nečistot, připálenin a mastnoty.
Tidy Home švédská utěrka mikrovlákno na povrchy 30 x 35 cm, 240 g
Tidy Home
Tidy Home švédská utěrka mikrovlákno na povrchy 30 x 35 cm, 240 g
Kód: 2508154
Kód dod.: 588235
EAN: 0710497223126
 
24.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Švédská utěrka Tidy Home z kvalitního mikrovlákna je ideálním pomocníkem pro každodenní úklid domácnosti.
AKCE
Tidy Home úklidové latexové rukavice XL (vel. 10)
Tidy Home
Tidy Home úklidové latexové rukavice XL (vel. 10)
Kód: 2601389
Kód dod.: 588342
EAN: 0710497223393
 
15 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tidy Home latexové rukavice velikosti XL (vel. 10) jsou vhodné pro úklid a ochranu rukou.
Niteola Twin houbička na nádobí 2 ks
Niteola®
Niteola Twin houbička na nádobí 2 ks
Kód: 2506700
Kód dod.: 591690
EAN: 8594158377845
 
12.90 Kč
6.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na jedné straně houbičky je drátěnka, kterou snadno vydrhnete napálené hrnce a pánve, nebo nádobí se zaschlými zbytky jídla. Houbička po namočení nezanechává nepříjemné pachy. Rozměr 10,5 × 8 × 2,5 cm.
Vektex houbové utěrky Printed 3 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex houbové utěrky Printed 3 ks
Kód: 1710534
Kód dod.: 591696
EAN: 8595640203918
 
34.90 Kč
11.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tyto houbové utěrky jsou navrženy pro efektivní úklid ve vaší domácnosti. Každá utěrka je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje vysokou savost a odolnost.
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Vileda®
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Kód: 2504575
Kód dod.: 588670
EAN: 8001940000213
 
42.90 Kč
14.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbový hadřík značky VILEDA je vyroben z 100% přírodního materiálu. Celulóza obsažená v hadříku se vyznačuje vysokou savostí a absorbuje až 100 mililitrů vody.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.