Sanytol proti roztočům, zabuhubí roztoče a štěnice, rozprašovač, 300 ml

Odstraňuje z postele 100 % roztočů a štěnic, zabraňuje jejich rozmnožování a dezinfikuje tak prostředí domácnosti. Je ideální na tkaniny, matrace, koberce apod. Neobsahuje chlór. Doporučuje se opakovat každých 6 měsíců.  aplikací dochází k odstranění 100 % roztočů a štěnic účinně zabraňuje rozmnožování organismů a ... více
Běžná cena: 117.5  (-7%)
89.92 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
108.8 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 78527
EAN: 3045206351003
Značka: Sanytol
Popis a parametry
Důležité upozornění
Recenze (0)
Ke stažení

Sanytol proti roztočům, zabuhubí roztoče a štěnice, rozprašovač, 300 ml

Odstraňuje z postele 100 % roztočů a štěnic, zabraňuje jejich rozmnožování a dezinfikuje tak prostředí domácnosti. Je ideální na tkaniny, matrace, koberce apod. Neobsahuje chlór. Doporučuje se opakovat každých 6 měsíců. 

  • aplikací dochází k odstranění 100 % roztočů a štěnic
  • účinně zabraňuje rozmnožování organismů a dezinfikuje prostředí domácnosti
  • ideální pro textilie, matrace, koberce apod.
  • neobsahuje chlór, biologicky odbouratelný
  • objem: 300 ml

Prachový roztoč (Dermatophogoide pteronyssinus) je jednou z hlavních příčin alergií, obzvláště v dýchacích cestách (rýma, astma, noční Kašel, atopický ekzém, atd.). Ačkoliv jsou aktivní po celý rok, přítomnost těchto roztočů je nejvýraznější na jaře a na podzim. Sayntol proti roztočům odstraňuje z postele 100% roztočů a štěnic, jejich rozmnožování a dezinfikuje prostředí domácnosti.

  • účinnost 6 měsíců
  • bez zbytkových pachů
  • nezanechává skvrny

Proti roztočům, zmrazte plyšáky!
Plyše jsou charakteristické svojí fenomenální koncentrací roztočů. To je ještě víc pravda u tak milovaného starého plyšáka. Jistě, je nemožné ho šoupnout do pračky a vyprat ho při vysoké teplotě, většina z nich by to nepřežila! Všichni roztoči vyskytující se na plyšákovi, kterého dáte v mrazicím sáčku do mrazáku a necháte ho tam při teplotě – 20 °C, skonají. Potom postačí umytí vlažnou vodou, aby se opláchli mrtví roztoči a jejich alergenní výkaly.

Příživníci v posteli
Roztoči tvoří hlavní zdroj alergenů obsažených v prachu, na domácích zvířátek a u švábů.
Mají ohavnou pověst a to skutečně zaslouženě: je třeba je neustále ničit, aby se předešlo, u citlivých osob slzícím očím, frkání, opakovanému kýchání a nebo, co je vážnější, astmatickému záchvatu.

Jejich oblíbeným obydlím jsou matrace, polštáře, pokrývky, pohovky a křesla. Každé místo, kde trávíte čas, je pro ně prostřený stůl, protože tato malá zvířátka se živí odumřelými šupinkami vaší kůže. Ideálně se množí při teplotě od 25 °C s vlhkostí vzduchu 80 % a nesnášejí světlo. V zimě je to studený vzduch, který přichází zvenčí a nízká vlhkost, která je v místnostech s ústředním topením, které jsou spíše nepříznivými podmínkami pro tato mikroskopická zvířátka. Potom, zvýšením teploty a vlhkosti vzduchu (jakmile přestanete zapínat topení), se otevírají pro tato malá zvířátka fantastické vyhlídky: maximální počet roztočů v domě je naměřen na začátku podzimu.

ParametryPorovnání
Výrobce
Grupo ac Marca Barcelona
Balení
8
Nebezpečné pro životní prostředí
Nebezpečné pro životní prostředí

Vysoce toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Nevylévejte do kanalizace. Nerozprašujte na zvířata a počkejte, až jsou povrchy zcela suché, než dojde k jejich kontaktu s dětmi nebo zvířaty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte páry. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Používejte pouze k určenému účelu. Nejezte, nepijte a nekuřte při používání. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Prázdný obal nebo nespotřebovaný výrobek odstranit dle obecních norem likvidace odpadu. U jemných tkanin proveďte zkoušku na skrytém místě.

Produkt zatím nehodnocen
Bezpečnostní list
Související produkty
Varianty tohoto produktu

Sanytol proti roztočům, zabuhubí roztoče a štěnice, rozprašovač, 300 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159