Vanish Pet Expert čistič koberců po domácích mazlíčcích rozprašovač 500 ml

Pěnový čistič v mechanickém rozprašovači Vanish Pet Expert je určen pro všechny majitele zvířecích domácích mazlíčků. Speciálně vyvinuté účinné složení si spolehlivě poradí se skvrnami i zápachem na kobercích a čalouněném nábytku. Neobstojí před ním skvrny od bláta, zvratků, slina, výkalů a zápach po moči. Odstraní i b... více
Běžná cena: 118.4  (-12%)
85.87 Kč bez DPH
Skladem 3 ks
103.9 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1806411
EAN: 5997321747408
Značka: Vanish
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)
Ke stažení

Vanish Pet Expert čistič koberců po domácích mazlíčcích rozprašovač 500 ml

Pěnový čistič v mechanickém rozprašovači Vanish Pet Expert je určen pro všechny majitele zvířecích domácích mazlíčků. Speciálně vyvinuté účinné složení si spolehlivě poradí se skvrnami i zápachem na kobercích a čalouněném nábytku. Neobstojí před ním skvrny od bláta, zvratků, slina, výkalů a zápach po moči. Odstraní i běžné skvrny od červeného vína, čaje nebo kávy. Za pouhých 30 sekund zmizí skvrny i zápach. Navíc zabraňuje tomu, aby si domácí mazlíčci místo dále značkovali. Tento praktický a rychlý pomocník proti skvrnám a zápachu se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti, kterou sdílíte se svými zvířecími mazlíčky. 

  • pěnový čistič v praktickém mechanickém rozprašovači Vanish Pet Expert
  • speciálně vyvinuté účinné složení si spolehlivě poradí se skvrnami i zápachem
  • určený na koberce a čalouněný nábytek
  • odstraní skvrny od bláta, červeného vína, čaje, kávy, zvratků, výkalů a zápach po moči
  • zabraňuje opětovnému značkování
  • funguje již za pouhých 30 sekund
ParametryPorovnání
Výrobce
Reckitt Benckiser
Balení
6
Nebezpečnost pro zdraví
Nebezpečnost pro zdraví

Otevřete bezpečnostní uzávěr. Odstraňte volné nečistoty a vysajte skvrny čistým savým hadříkem. Naneste na znečištěné místo pomocí rozprašovače. Po 5 minutách vysajte.
Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud skvrny ošetříte okamžitě. Vhodné pro použití na vlněných kobercích. Vždy si zkontrolujte stálost barev na skrytém místě koberce. Pokud bude mít přípravek vliv na barvu koberce, nepoužívejte jej. Nepoužívejte na sametové materiály, brokát nebo na materiály, které nejsou vhodné pro mokré čištění. Není vhodné pro použití na hedvábí a orientální koberce. 

Méně než 5 % bělicí činidla na bázi kyslíku, Aniontové Povrchově aktivní látky, neiontové Povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, parfém, Limonene

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Sprej nevdechujte. Po použití si omyjte ruce. Při styku s kůží může přípravek způsobit zbělání kůže. Neznepokojujte se, zbělání je dočasné. V případě postříkání okamžitě postižené místo důkladně opláchněte vodou. Pro citlivou pokožku se doporučuje použití rukavic. Nesměšujte s jinými výrobky. Používejte v dobře větraných prostorech, i při vysávání. Při aplikaci i vysávání udržujte děti a domácí zvířata z dosahu.

Produkt zatím nehodnocen
Bezpečnostní list
Související produkty
Varianty tohoto produktu

Vanish Pet Expert čistič koberců po domácích mazlíčcích rozprašovač 500 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159