cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Cosmos voděodolná náplast velikost 2, balení 20 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos voděodolná náplast velikost 2, balení 20 ks
Kód: 45268
Kód dod.: 905002
EAN: 4052199532127
 
44.90 Kč
2.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Voděodolná náplast pro všechny situace (odolná vůči vodě, vlhkosti a nečistotě). Náplast odolná vodě v praktických velikostech. Prodyšná a nedráždí pokožku.
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 20 ks
Kód: 2202260
Kód dod.: 905209
EAN: 4005800239434
 
49.90 Kč
2.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Universal je voděodolná náplast na ochranu drobných ran a odřenin. Je spolehlivá a dokonale přilnavá. Pokožce nebrání v aktivním dýchání.
Cosmos náplasti s aloe vera 1,9 x 7,2 cm, 20 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos náplasti s aloe vera 1,9 x 7,2 cm, 20 ks
Kód: 2508299
Kód dod.: 905028
EAN: 8057018293742
 
74.90 Kč
3.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos náplasti s aloe vera jsou ideální pro každodenní ošetření drobných poranění, odřenin a řezných ranků.
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 12 cm × 4 m
Hartmann
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 12 cm × 4 m
Kód: 2505485
Kód dod.: 905149
EAN: 4052199286921
 
15.90 Kč
3.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super-elastické fixační obinadlo jemné a prodyšné, určeno k fixacím všeho druhu, obzvlášť v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla.
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 10 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 10 ks
Kód: 21936
Kód dod.: 905208
EAN: 9005800338064
 
39.90 Kč
3.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Universal je voděodolná náplast na ochranu drobných ran a odřenin. Je spolehlivá a dokonale přilnavá. Pokožce nebrání v aktivním dýchání.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Matopat Soft náplast na cívce, 1,25 cm × 5 m
TZMO - Matopat
Matopat Soft náplast na cívce, 1,25 cm × 5 m
Kód: 2600503
Kód dod.: 905225
EAN: 5900516897260
 
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická nesterilní fixační náplast na cívce idelální k upevnění krytí na ráně.
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 12 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 12 cm × 4 m
Kód: 1900972
Kód dod.: 905157
EAN: 4052199736938
 
24.90 Kč
6.23Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydrofilní elastické sterilní obinadlo vhodné k fixaci krytí ran.
Hansaplast Second Skin protection hydrokoloidní náplast, 6 ks
Hansaplast
Hansaplast Second Skin protection hydrokoloidní náplast, 6 ks
Kód: 2507406
Kód dod.: 905179
EAN: 9005800387284
 
119.90 Kč
6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Second Skin Protection je hydrokoloidní náplast určená k ochraně drobných ran, puchýřů a odřenin.
Hansaplast Paw Patrol dětské náplasti s motivy tlapkové patroly, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Paw Patrol dětské náplasti s motivy tlapkové patroly, 20 ks
Kód: 2507766
Kód dod.: 905180
EAN: 4005800348594
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské náplasti s motivy tlapkové patroly.
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 10 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 10 ks
Kód: 21936
Kód dod.: 905208
EAN: 9005800338064
 
39.90 Kč
3.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Universal je voděodolná náplast na ochranu drobných ran a odřenin. Je spolehlivá a dokonale přilnavá. Pokožce nebrání v aktivním dýchání.
Hansaplast Classic náplast textilní, 6 cm × 1 m
Hansaplast
Hansaplast Classic náplast textilní, 6 cm × 1 m
Kód: 21924
Kód dod.: 905201
EAN: 4005800239274
 
59.90 Kč
59.9Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Classic náplast je z netkané textilie, je hypoalergenní, prodyšná a velmi dobře drží. Drží i ve vodě a chrání proti nečistotám.
Hansaplast sprej na rány, 50 ml
Hansaplast
Hansaplast sprej na rány, 50 ml
Kód: 2506922
Kód dod.: 905188
EAN: 9005800335650
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro antiseptické čištění mechanickým vyplachováním akutních poranění, například řezných ran, oděrek, popálenin 1. stupně a drobnějších popálenin 2. stupně a otevřených puchýřů.
Cosmos Classic, náplast 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos Classic, náplast 6 cm × 1 m
Kód: 2300461
Kód dod.: 905016
EAN: 4052199610269
 
44.90 Kč
44.9Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Classic náplast je z netkané textilie, je hypoalergenní, prodyšná a velmi dobře drží. Ošetříte s ní každou ránu. Nastříháte si ji podle vlastní potřeby.
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 10 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 10 cm × 4 m
Kód: 92880
Kód dod.: 905156
EAN: 4052199736907
 
15.90 Kč
3.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydrofilní elastické sterilní obinadlo vhodné k fixaci krytí ran.
Matopat Kids Zoo náplast s motivy zvířátek, 12 ks
TZMO - Matopat
Matopat Kids Zoo náplast s motivy zvířátek, 12 ks
Kód: 2602413
Kód dod.: 905224
EAN: 5900516854652
 
29.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sada barevných nesterilních náplastí Kids ZOO s veselými motivy zvířátek.
Fixaplast First Aid Kids mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Kids mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507489
Kód dod.: 905251
EAN: 8594027318221
 
29.90 Kč
1.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická výborně přilnavá voděodpudivá náplast vhodná na drobné oděrky a odřeniny s veselými dětskými motivy.
Cosmos Cover spray náplast ve spreji 30ml
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cover spray náplast ve spreji 30ml
Kód: 2602584
Kód dod.: 905035
EAN: 6941094095548
 
169.90 Kč
5 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Cover Spray je praktická tekutá náplast ve spreji, která během několika sekund vytvoří průhlednou voděodolnou ochranu drobných poranění.
Cosmos Cívková jemná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cívková jemná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48315
Kód dod.: 905050
EAN: 4049500593977
 
34.90 Kč
6.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační náplast z netkaného textilu pro snadnou fixaci obvazů a obinadel.
Hansaplast náplast na kuří oka, 8 ks
Hansaplast
Hansaplast náplast na kuří oka, 8 ks
Kód: 31474
Kód dod.: 905218
EAN: 9005800386553
 
94.90 Kč
11.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěnový kroužek náplasti Hansaplast na kuří oka zajišťuje okamžitou úlevu od tlaku a tření v postižené oblasti. Kyselina salicylová změkčuje ztvrdlé jádro kuřího oka (1 náplast obsahuje 0,04 g kyseliny salicylové).
Hansaplast Marvel náplasti, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Marvel náplasti, 20 ks
Kód: 2202243
Kód dod.: 905211
EAN: 4005900717672
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské náplasti s motivy Marvel hrdinů. Voděodolné, šetrné k pokožce a bezbolestně se odstraňují.
Cosmos Náplast Nna puchýře na patě 76 x 45 mm 5 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Náplast Nna puchýře na patě 76 x 45 mm 5 ks
Kód: 2602586
Kód dod.: 905037
EAN: 4049500487498
 
69.90 Kč
13.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydrokoloidní náplasti Cosmos na puchýře na patě přinášejí úlevu od bolesti, chrání puchýř před třením a podporují jeho rychlejší hojení.
Cosmos Cívková pevná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cívková pevná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48317
Kód dod.: 905048
EAN: 4049500593953
 
34.90 Kč
6.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační náplast z netkaného textilu pro snadnou fixaci obvazů a obinadel.
Cosmos voděodolná náplast velikost 2, balení 20 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos voděodolná náplast velikost 2, balení 20 ks
Kód: 45268
Kód dod.: 905002
EAN: 4052199532127
 
44.90 Kč
2.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Voděodolná náplast pro všechny situace (odolná vůči vodě, vlhkosti a nečistotě). Náplast odolná vodě v praktických velikostech. Prodyšná a nedráždí pokožku.
Hansaplast náplast na prsty, 16 ks
Hansaplast
Hansaplast náplast na prsty, 16 ks
Kód: 2202242
Kód dod.: 905204
EAN: 9005800222387
 
59.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast náplast na prsty účinně chrání rány na prstech i kloubech. Náplast o rozměrech 120 x 19mm lze 2x ovinout kolem prstu či kloubu. Spolehlivě přilne na pokožku, je prodyšná. Ideálně se přizpůsobuje pohybu.
Matopat Náplast SAFARI 12 ks
TZMO - Matopat
Matopat Náplast SAFARI 12 ks
Kód: 2407184
Kód dod.: 905228
EAN: 5900516105778
 
29.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matopat SAFARI – hravé náplasti s veselými motivy, které chrání rány a zpříjemní hojení malým dobrodruhům!
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 12 cm × 4 m
Hartmann
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 12 cm × 4 m
Kód: 2505485
Kód dod.: 905149
EAN: 4052199286921
 
15.90 Kč
3.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super-elastické fixační obinadlo jemné a prodyšné, určeno k fixacím všeho druhu, obzvlášť v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla.
Hartmann obvazová vata směs, 200 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata směs, 200 g
Kód: 21661
Kód dod.: 902012
EAN: 4046871010003
 
64.90 Kč
324.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neskládaná (ve formě směsi) obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
Hartmann obvazová vata, 50 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata, 50 g
Kód: 21657
Kód dod.: 902010
EAN: 4049500927895
 
29.90 Kč
598Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skládaná obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 40 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 40 ks
Kód: 32173
Kód dod.: 905202
EAN: 4005800239298
 
59.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Universal je voděodolná náplast na ochranu drobných ran a odřenin. Je spolehlivá a dokonale přilnavá. Pokožce nebrání v aktivním dýchání.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.