cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Cosmos voděodolná náplast velikost 2, balení 20 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos voděodolná náplast velikost 2, balení 20 ks
Kód: 45268
Kód dod.: 905002
EAN: 4052199532127
 
44.90 Kč
2.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Voděodolná náplast pro všechny situace (odolná vůči vodě, vlhkosti a nečistotě). Náplast odolná vodě v praktických velikostech. Prodyšná a nedráždí pokožku.
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 20 ks
Kód: 2202260
Kód dod.: 905209
EAN: 4005800239434
 
49.90 Kč
2.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Universal je voděodolná náplast na ochranu drobných ran a odřenin. Je spolehlivá a dokonale přilnavá. Pokožce nebrání v aktivním dýchání.
Cosmos náplasti s aloe vera 1,9 x 7,2 cm, 20 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos náplasti s aloe vera 1,9 x 7,2 cm, 20 ks
Kód: 2508299
Kód dod.: 905028
EAN: 8057018293742
 
74.90 Kč
3.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos náplasti s aloe vera jsou ideální pro každodenní ošetření drobných poranění, odřenin a řezných ranků.
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 12 cm × 4 m
Hartmann
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 12 cm × 4 m
Kód: 2505485
Kód dod.: 905149
EAN: 4052199286921
 
15.90 Kč
3.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super-elastické fixační obinadlo jemné a prodyšné, určeno k fixacím všeho druhu, obzvlášť v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla.
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 10 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 10 ks
Kód: 21936
Kód dod.: 905208
EAN: 9005800338064
 
39.90 Kč
3.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Universal je voděodolná náplast na ochranu drobných ran a odřenin. Je spolehlivá a dokonale přilnavá. Pokožce nebrání v aktivním dýchání.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Matopat Happy náplasti pro děti, 12 ks
TZMO - Matopat
Matopat Happy náplasti pro děti, 12 ks
Kód: 2602411
Kód dod.: 905223
EAN: 5900516894078
 
34.90 Kč
2.91Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barevné náplasti s polštářkem, chrání před vodou a zašpiněním. Matopat Happy jsou barevné náplasti pro děti i dospělé, elastický mikroporézní povrch umožňuje pokožce dýchat.
COSMOS Bezbolestný sprej na rány 50 ml
Hartmann Cosmos®
COSMOS Bezbolestný sprej na rány 50 ml
Kód: 2602585
Kód dod.: 905036
EAN: 4250108374824
 
199.90 Kč
3 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Bezbolestný sprej na rány je šetrný sprej pro bezbolestné čištění a ochranu ran, který podporuje jejich přirozené hojení.
Hansaplast Junior Frozen dětské náplasti s polštářkem, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Junior Frozen dětské náplasti s polštářkem, 20 ks
Kód: 1802711
Kód dod.: 905214
EAN: 4005800187834
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské náplasti s různými motivy z Disney Ledového království. Bezbolestně snímatelné a šetrné k dětské pokožce. Použité barvy jsou pro děti bezpečné.
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 20 ks
Kód: 2202260
Kód dod.: 905209
EAN: 4005800239434
 
49.90 Kč
2.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Universal je voděodolná náplast na ochranu drobných ran a odřenin. Je spolehlivá a dokonale přilnavá. Pokožce nebrání v aktivním dýchání.
Matopat Art barevné náplasti 19 x 76 mm 12 kusů
TZMO - Matopat
Matopat Art barevné náplasti 19 x 76 mm 12 kusů
Kód: 2407183
Kód dod.: 905227
EAN: 5900516106133
 
29.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplasti, které nejen chrání, ale i stylově doplňují váš vzhled díky barevným vzorům.
Matopat Transparent náplasti průhledné s polštářkem, 20 ks
TZMO - Matopat
Matopat Transparent náplasti průhledné s polštářkem, 20 ks
Kód: 2602410
Kód dod.: 905222
EAN: 5900516894061
 
34.90 Kč
1.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Průhledné náplasti k diskrétnímu ošetření drobných zranění, ideální k ochraně poranění na rukou a obličeji, 20 ks v pěti variantách. Pro celodenní užití.
Cosmos Cívková jemná náplast 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cívková jemná náplast 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48314
Kód dod.: 905051
EAN: 4049500593960
 
29.90 Kč
5.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační náplast z netkaného textilu pro snadnou fixaci obvazů a obinadel.
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 6 cm × 1 m
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 6 cm × 1 m
Kód: 21932
Kód dod.: 905200
EAN: 4005800042744
 
59.90 Kč
59.9Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Universal je voděodolná náplast na ochranu drobných ran a odřenin. Je spolehlivá a dokonale přilnavá. Pokožce nebrání v aktivním dýchání. Chrání proti nečistotám, s polštářkem.
Cosmos PJ Masks dětské náplati 3 velikosti 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos PJ Masks dětské náplati 3 velikosti 12 ks
Kód: 2508306
Kód dod.: 905031
EAN: 4052199649757
 
74.90 Kč
6.24Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos PJ Masks dětské náplasti jsou perfektní pro malé hrdiny, kteří se nebojí dobrodružství.
Hansaplast Elastic pružná náplast 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Elastic pružná náplast 20 ks
Kód: 2202245
Kód dod.: 905190
EAN: 9005800335667
 
54.90 Kč
2.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pružné a vodu odpuzující náplasti na překrytí a ochranu drobných ran.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.