cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Cosmos Cívková jemná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cívková jemná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48315
Kód dod.: 905050
EAN: 4049500593977
 
34.90 Kč
6.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační náplast z netkaného textilu pro snadnou fixaci obvazů a obinadel.
Hansaplast Aqua Protect vodotěsná náplast 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Aqua Protect vodotěsná náplast 20 ks
Kód: 2202240
Kód dod.: 905191
EAN: 9005800334509
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aqua Protect 100% vodotěsné náplasti na překrytí a ochranu drobných ran.
Hansaplast sprej na rány, 50 ml
Hansaplast
Hansaplast sprej na rány, 50 ml
Kód: 2506922
Kód dod.: 905188
EAN: 9005800335650
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro antiseptické čištění mechanickým vyplachováním akutních poranění, například řezných ran, oděrek, popálenin 1. stupně a drobnějších popálenin 2. stupně a otevřených puchýřů.
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 8 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 8 cm × 4 m
Kód: 92881
Kód dod.: 905155
EAN: 4052199736877
 
14.90 Kč
3.73Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydrofilní elastické sterilní obinadlo vhodné k fixaci krytí ran.
Cosmos Cívková pevná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cívková pevná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48317
Kód dod.: 905048
EAN: 4049500593953
 
34.90 Kč
6.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační náplast z netkaného textilu pro snadnou fixaci obvazů a obinadel.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Kód: 2508303
Kód dod.: 905030
EAN: 4052199601335
 
49.90 Kč
4.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Aqua Fun dětské náplasti jsou ideální pro malé aktivní děti, které si rády hrají ve vodě.
Hansaplast náplasti Flexible Elastic XL 10 ks
Hansaplast
Hansaplast náplasti Flexible Elastic XL 10 ks
Kód: 2402123
Kód dod.: 905187
EAN: 9005800357478
 
79.90 Kč
7.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pružné a vodu odpuzující náplasti na překrytí a ochranu středních až větších ran.
Cosmos náplasti s aloe vera 1,9 x 7,2 cm, 20 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos náplasti s aloe vera 1,9 x 7,2 cm, 20 ks
Kód: 2508299
Kód dod.: 905028
EAN: 8057018293742
 
74.90 Kč
3.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos náplasti s aloe vera jsou ideální pro každodenní ošetření drobných poranění, odřenin a řezných ranků.
Cosmos klasická netkaná náplast, 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos klasická netkaná náplast, 6 cm × 1 m
Kód: 93542
Kód dod.: 905026
EAN: 4052199232645
 
29.90 Kč
29.9Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevná textilní náplast z odolného materiálu na ošetření drobných poranění. Vyvinuty speciálně pro ošetřování drobných poranění.
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 6 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 6 cm × 4 m
Kód: 92882
Kód dod.: 905154
EAN: 4052199736785
 
14.90 Kč
3.73Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydrofilní elastické sterilní obinadlo vhodné k fixaci krytí ran.
Hansaplast Sensitive Kids dětské náplasti pro citlivou pokožku, 10 ks
Hansaplast
Hansaplast Sensitive Kids dětské náplasti pro citlivou pokožku, 10 ks
Kód: 2202248
Kód dod.: 905198
EAN: 9005800339733
 
59.90 Kč
5.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské náplasti pro citlivou pokožku s různými motivy zvířátek 1 m x 6 cm.
Hansaplast Extra Robust voděodolná náplast, 16 ks
Hansaplast
Hansaplast Extra Robust voděodolná náplast, 16 ks
Kód: 2202247
Kód dod.: 905210
EAN: 9005800222370
 
69.90 Kč
4.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Extra Robust je voděodolná náplast, která poskytuje spolehlivou ochranu v nejnáročnějších situacích. Náplast je vodotěsná a prodyšná - udržuje poranění v suchu. Je extra silně přilnavá, po sundání nezanechává zbytky. Má velký absorbční pol
Hansaplast Aqua Protect vodotěsná náplast 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Aqua Protect vodotěsná náplast 20 ks
Kód: 2202240
Kód dod.: 905191
EAN: 9005800334509
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aqua Protect 100% vodotěsné náplasti na překrytí a ochranu drobných ran.
Hansaplast náplasti vodotěsné Aqua Protect XXL 5 ks
Hansaplast
Hansaplast náplasti vodotěsné Aqua Protect XXL 5 ks
Kód: 2402125
Kód dod.: 905185
EAN: 9005800358123
 
134.90 Kč
26.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodotěsné náplasti na překrytí a ochranu středních až větších ran. Vhodné na rány po menším chirurgickém zákroku.
Hartmann Cosmos Pružná náplast, 6× 10 cm, 5 ks
Hartmann Cosmos®
Hartmann Cosmos Pružná náplast, 6× 10 cm, 5 ks
Kód: 21894
Kód dod.: 905033
EAN: 4052199531878
 
44.90 Kč
8.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pružná náplast na prsty a klouby. Pružná náplast je určena pro spolehlivé ošetření menších poranění na kloubech a prstech, kde běžné náplasti často selhávají.
Hartmann obvazová vata směs, 100 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata směs, 100 g
Kód: 21659
Kód dod.: 902011
EAN: 4046871009984
 
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neskládaná (ve formě směsi) obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
Cosmos dětská náplast Peppa Pig 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos dětská náplast Peppa Pig 12 ks
Kód: 2508903
Kód dod.: 905029
EAN: 4052199779409
 
74.90 Kč
6.24Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos dětské náplasti s motivem Peppa Pig jsou ideální pro malé dobrodruhy, kteří potřebují ochranu drobných odřenin a řezných ran.
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507486
Kód dod.: 905250
EAN: 8594027318214
 
29.90 Kč
1.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická výborně přilnavá voděodpudivá náplast vhodná na drobné oděrky a odřeniny.
Matopat Soft náplast, 6 cm × 50 cm
TZMO - Matopat
Matopat Soft náplast, 6 cm × 50 cm
Kód: 1802570
Kód dod.: 905220
EAN: 5900516894139
 
34.90 Kč
69.8Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplast role 6 × 50 cm, pro citlivou pokožku, absorpční ochraná vložka. Náplast z netkané textilie je opatřena polštářkem s absorpční vložkou a můžete si ji stříhat podle potřeby na různě velkou šíři.
Hansaplast Sensitive náplast, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Sensitive náplast, 20 ks
Kód: 2202246
Kód dod.: 905203
EAN: 9005800344812
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Sensitive zajistí pevnou fixaci pro citlivou pokožku. Je hypoalergenní, prodyšný materiál dovoluje pokožce dýchat. Účinně chrání před nečistotami.
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
TZMO - Bella Happy
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
Kód: 2504901
Kód dod.: 902055
EAN: 5900516400019
 
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bavlněná vata Bella Cotton je vyrobena ze 100% přírodní bavlny. Balena je ve fóliovém obalu s uzavíráním typu "flip-top", které umožňuje opakované otevírání a zavírání.
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 8 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 8 cm × 4 m
Kód: 92881
Kód dod.: 905155
EAN: 4052199736877
 
14.90 Kč
3.73Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydrofilní elastické sterilní obinadlo vhodné k fixaci krytí ran.
Cosmos klasická náplast voděodolná, 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos klasická náplast voděodolná, 6 cm × 1 m
Kód: 93541
Kód dod.: 905027
EAN: 4052199232706
 
29.90 Kč
29.9Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická voděodolná pevná textilní náplast z odolného materiálu na ošetření drobných poranění. Vyvinuty speciálně pro ošetřování drobných poranění.
Hansaplast Zvířátka náplast, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Zvířátka náplast, 20 ks
Kód: 2202241
Kód dod.: 905206
EAN: 4005800258886
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská náplast Hansaplast s motivy zvířátek je bezbolestně snímatelná. Šetrné k dětské pokožce.
Matopat Universal náplasti univerzální s polštářkem, 20 ks
TZMO - Matopat
Matopat Universal náplasti univerzální s polštářkem, 20 ks
Kód: 2602409
Kód dod.: 905221
EAN: 5900516894054
 
34.90 Kč
1.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chrání před vodou a nečistotami. Univerzální náplasti s polštářkem. Náplast sada 20 ks, 5 velikostí, absorpční ochranná vložka, polštářek se savou vložkou.
Cosmos Aqua, náplast do vody, 10 kusů v balení
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua, náplast do vody, 10 kusů v balení
Kód: 90245
Kód dod.: 905012
EAN: 4052199532295
 
44.90 Kč
4.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
COSMOS AQUA náplast do vody 10 kusů jsou vodotěsné, transparentní dělené náplasti pro diskrétní a optimální ošetření drobných poranění. Jsou vhodné při menších úrazech při koupání. Jsou prodyšné, neslepují se s ránou a šetrné k pokožce díky hypoalerg
Cosmos dětská náplast Jungle ve tvaru zvířátek, 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos dětská náplast Jungle ve tvaru zvířátek, 12 ks
Kód: 2603200
Kód dod.: 905032
EAN: 6941558064059
 
79.90 Kč
6.66Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské náplasti Cosmos Jungle ve veselých tvarech zvířátek šetrně chrání drobná poranění a díky měkkému, pružnému a prodyšnému materiálu jsou příjemné pro dětskou pokožku.
Cosmos Cívková pevná náplast 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cívková pevná náplast 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48316
Kód dod.: 905049
EAN: 4049500593946
 
29.90 Kč
5.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační náplast z netkaného textilu pro snadnou fixaci obvazů a obinadel.
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 8 cm × 4 m
Hartmann
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 8 cm × 4 m
Kód: 2505484
Kód dod.: 905147
EAN: 4052199286846
 
11.90 Kč
2.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super-elastické fixační obinadlo jemné a prodyšné, určeno k fixacím všeho druhu, obzvlášť v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.