cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Tempo leštěnka autokaroserií na nové laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo leštěnka autokaroserií na nové laky, 120 g
Kód: 04080
Kód dod.: 480116
EAN: 8594825006146
 
99.90 Kč
832.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neabrazivní lehce roztíratelný krém, k leštění a konzervaci laků karoserií zejména nových, včetně metalíz. Je vyroben z přírodních a syntetických tvrdých vosků, které dodávají ošetřené karoserii vysoký a trvanlivý lesk.
Coyote Cockpit čistící ubrousky, pomerančové, 30 ks
Coyote
Coyote Cockpit čistící ubrousky, pomerančové, 30 ks
Kód: 2500090
Kód dod.: 480500
EAN: 8590005006906
 
58.90 Kč
1.96Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické jednorázové ubrousky k čištění interiéru vozu. Nestárnoucí a stále oblíbená vůně pomerančů. Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků.
Rapid Servošampon autošampon pro strojní i ruční mytí, 5 kg
Velvana
Rapid Servošampon autošampon pro strojní i ruční mytí, 5 kg
Kód: 2503377
Kód dod.: 480432
EAN: 8595026310469
 
839 Kč
167.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá pro strojní i ruční mytí šasi, motorů, karoserií motorových vozidel, plachet nákladních aut, čištění garážových prostor a dlažeb.
Velvana Arva oplachová, 4 l
Velvana® ARVA®
Velvana Arva oplachová, 4 l
Kód: 1802841
Kód dod.: 480414
EAN: 8591522317490
 
789 Kč
197.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K čištění a odmašťování různých kovových předmětů v autoopravárenství, v údržbě vozového parku a dílenských a servisních prostor.
Coyote Cockpit sprej citron na čištění interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej citron na čištění interiéru, 400 ml
Kód: 04070
Kód dod.: 480515
EAN: 8590005753206
 
105 Kč
262.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí, leští a ošetřuje všechny části z plastických hmot, kůže, dřeva a koženky v interiéru vozidla.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Velvana Arva oplachová, 4 l
Velvana® ARVA®
Velvana Arva oplachová, 4 l
Kód: 1802841
Kód dod.: 480414
EAN: 8591522317490
 
789 Kč
197.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K čištění a odmašťování různých kovových předmětů v autoopravárenství, v údržbě vozového parku a dílenských a servisních prostor.
Coyote Autošampon s voskem, 500 ml
Coyote
Coyote Autošampon s voskem, 500 ml
Kód: 40148
Kód dod.: 480480
EAN: 8590005001109
 
96.90 Kč
193.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Umyje i naleští automobil v jedné operaci. Poskytuje lesk a konzervaci laku díky obsahu vosků.
Coyote Autošampon, 500 ml
Coyote
Coyote Autošampon, 500 ml
Kód: 04044
Kód dod.: 480472
EAN: 8590005733895
 
50.90 Kč
101.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek určený k mytí a čištění všech druhů laků motorových vozidel a všech lakovaných povrchů. Parfemováno.
Coyote Cockpit sprej citron na čištění interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej citron na čištění interiéru, 400 ml
Kód: 04070
Kód dod.: 480515
EAN: 8590005753206
 
105 Kč
262.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí, leští a ošetřuje všechny části z plastických hmot, kůže, dřeva a koženky v interiéru vozidla.
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Kód: 1706132
Kód dod.: 705041
EAN: 8595009213183
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek určený k odstranění nečistot z plastových rámů, nábytku a všech plastů v domácnosti a průmyslu. Výborně odstraňuje i nalepený hmyz např. ze skel a plastových dílů automobilů.
AKCE
Carlson Čistič disků kol, 500 ml
Carlson
Carlson Čistič disků kol, 500 ml
Kód: 2600336
Kód dod.: 480550
EAN: 8591522333469
 
66 Kč
132Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní čistící koncentrát s rozprašovačem na disky kol z lehkých kovů a oceli.
Coyote Cockpit ve spreji, lesní plody, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit ve spreji, lesní plody, 400 ml
Kód: 64015
Kód dod.: 480521
EAN: 8590005010408
 
105 Kč
262.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej s vůní lesních plodů pro ochranu interiéru.
Tidy Home autohouba oválná 19 x 13 x 6,5 cm
Tidy Home
Tidy Home autohouba oválná 19 x 13 x 6,5 cm
Kód: 2601352
Kód dod.: 588299
EAN: 0710497223270
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oválná autohouba určená pro ruční mytí vozidel, která díky svému tvaru dobře padne do ruky a spolehlivě nasákne vodu i mycí prostředek pro efektivní čištění karoserie, skel nebo kol bez poškození laku.
AKCE
Resistin Car antikorozní nátěr na ošetření podvozku, 950 g
Resistin
Resistin Car antikorozní nátěr na ošetření podvozku, 950 g
Kód: 2502727
Kód dod.: 303172
EAN: 8594019360764
 
209 Kč
220Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Resistin Car je roztok vápenatého mýdla oxidovaného parafinu s přídavkem asfaltu a inhibitoru koroze ve směsi následujících organických rozpouštědel.
AKCE
Resistin Car antikorozní sprej na ošetření podvozku, přelakovatelný, 500 ml
Resistin
Resistin Car antikorozní sprej na ošetření podvozku, přelakovatelný, 500 ml
Kód: 2504453
Kód dod.: 303203
EAN: 8594019366711
 
199 Kč
398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na bázi PVC pro díly karoserií, nadkolí, vnitřních prostor a dalších míst, kde je potřeba dosáhnout silné ochranné vrstvy
Carlson Oživovač plastů, 500 ml - rozprašovač
Carlson
Carlson Oživovač plastů, 500 ml - rozprašovač
Kód: 2505592
Kód dod.: 485601
EAN: 8591522334534
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný oživovač plastů a gumy, který čistí, obnovuje barvy a vytváří ochranný film proti UV záření, nečistotám a povětrnostním vlivům. Ideální na nárazníky, lišty i pneumatiky.
Coyote Cockpit matný efekt sprej na interiér, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit matný efekt sprej na interiér, 400 ml
Kód: 04074
Kód dod.: 480523
EAN: 8590005753145
 
105 Kč
262.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Při pravidelném používání prodlužuje životnost ošetřovaných částí interiéru a navozuje matný efekt.
Rapid Servošampon autošampon pro strojní i ruční mytí, 750 g
Velvana
Rapid Servošampon autošampon pro strojní i ruční mytí, 750 g
Kód: 2502857
Kód dod.: 480430
EAN: 8595026310452
 
185 Kč
246.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro strojní i ruční mytí šasi, motorů, karoserií motorových vozidel, plachet nákladních aut, čištění garážových prostor a dlažeb.
Milit autočistič extra silný, 5 l
Milit
Milit autočistič extra silný, 5 l
Kód: 2507095
Kód dod.: 700623
EAN: 8594221200025
 
549.90 Kč
109.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální odmašťovač pro náročné úkoly.
Tempo čisticí leštěnka na staré laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo čisticí leštěnka na staré laky, 120 g
Kód: 04078
Kód dod.: 480110
EAN: 8594825006139
 
99.90 Kč
832.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tempo Pasta obsahuje abraziva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karoserie automobilů.
Coyote čistič disků, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote čistič disků, rozprašovač, 500 ml
Kód: 40152
Kód dod.: 480474
EAN: 8590005002670
 
96.90 Kč
193.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně čistí běžné nečistoty a odstraňuje znečištění, vznikající vlivem tření brzdového obložení.
Tempo autoleštěnka leštěnka na přeleštění umytých aut, 300 ml
Druchema Tempo®
Tempo autoleštěnka leštěnka na přeleštění umytých aut, 300 ml
Kód: 04052
Kód dod.: 480126
EAN: 8594825001509
 
104.90 Kč
349.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Emulzní leštěnka na rychlé ošetření a přeleštění umytých ploch karoserií, včetně metalíz. Je vhodná zejména pro ošetření novějších autolaků.
BALTECH P8500 přípravek na mytí stříkacích pistolí, 9 l
BALtech
BALTECH P8500 přípravek na mytí stříkacích pistolí, 9 l
Kód: 2504037
Kód dod.: 470987
EAN: 8595073014686
 
805 Kč
89.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
P 8500 je určený na čištění stříkacích pistolí a jiného nářadí znečištěného používáním nátěrových látek (nitrocelulózových, syntetických, olejových).
AKCE
Resistin Car antikorozní sprej na ošetření podvozku, nepřelakovatelný, 500 ml
Resistin Car antikorozní sprej na ošetření podvozku, nepřelakovatelný, 500 ml
Kód: 2504452
Kód dod.: 303201
EAN: 8594019366698
 
179 Kč
358Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá jako antikorozní přípravek pro konzervaci kovových povrchů, zejména spodků automobilů, s vynikajícími protihlukovými vlastnosti.
Carlson Ochrana kabelů proti kunám, 500 ml
Carlson Ochrana kabelů proti kunám, 500 ml
Kód: 2505430
Kód dod.: 485620
EAN: 8591522335050
 
145 Kč
290Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochrana elektroinstalace před vniknutím kun ve formě praktického rozprašovače.
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Kód: 04219
Kód dod.: 711020
EAN: 8594825001523
 
56.90 Kč
632.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silichrom umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zašlé povrchy kovových předmětů chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosazi apod. Zanechává konzervační film, který chrání ošetřené plochy proti nepříznivým vlivům atmosféry.
Carlson čistič brzd, 400 ml
Carlson
Carlson čistič brzd, 400 ml
Kód: 2505567
Kód dod.: 485607
EAN: 8591522334855
 
73.90 Kč
184.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K účinnému čištění kotoučových a bubnových brzd, vhodný k čištění obložení, spojky, brzdových válců.
AKCE
Carlson rozmrazovač skel ve spreji, 400 ml
Carlson
Carlson rozmrazovač skel ve spreji, 400 ml
Kód: 2504631
Kód dod.: 481616
EAN: 8591522334701
 
72 Kč
180Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek na odstraňování námrazy ze skel automobilů ve spreji, 400 ml
Max Color barva na disky kol, stříbrný, 400 ml
Mako color
Max Color barva na disky kol, stříbrný, 400 ml
Kód: 2503046
Kód dod.: 106171
EAN: 4009506040035
 
237 Kč
592.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolný vůči oděru se zvlášť vysokou kryvostí. V průběhu několika minut dodá barvu a lesk diskům kol, závitům, drážkám, motorkám, cyklistickým kolům.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.