cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
Kód: 1903113
Kód dod.: 702048
EAN: 5902986208003
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na úpornou mastnotu a nečistoty, na mytí okenních rámů, plastového zahradního nábytku, žaluzíí, jízdních kol, skeletů sekaček na trvávu, alu kol u automobilů, motorů a jiných mastnotou znečištěných povrchů.
Tempo Renoplast s černidlem leštěnka k čištění tmavých plastů, 300 ml
Druchema
Tempo Renoplast s černidlem leštěnka k čištění tmavých plastů, 300 ml
Kód: 2503772
Kód dod.: 480120
EAN: 8594825002964
 
104.90 Kč
349.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí, renovuje a konzervuje černé vnější plastové a pryžové součásti automobilů, jako jsou nárazníky, spoilery, pneumatiky, lišty, čelní masky a vrací jim původní černý vzhled a oživuje barvy.
Velvana Arva bezoplachová, odmašťovač, 500 ml
Velvana® ARVA®
Velvana Arva bezoplachová, odmašťovač, 500 ml
Kód: 54169
Kód dod.: 480395
EAN: 8591522317476
 
129 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro studené bezoplachové odmašťování a čištění kovových materiálů a lakovaných povrchů v autoopravárenství, servisech, údržbě vozového parku, v kovovýrobě a strojírenském průmyslu.
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Kód: 04219
Kód dod.: 711020
EAN: 8594825001523
 
56.90 Kč
632.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silichrom umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zašlé povrchy kovových předmětů chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosazi apod. Zanechává konzervační film, který chrání ošetřené plochy proti nepříznivým vlivům atmosféry.
AKCE
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Hlubna - Renova
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Kód: 2102268
Kód dod.: 707131
EAN: 8594003011139
 
71 Kč
142Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová leštěnka vhodná k ošetření a regeneraci všech druhů nábytku, plastových povrchů, včetně palubních desek aut.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Tempo Renoplast s černidlem leštěnka k čištění tmavých plastů, 300 ml
Druchema
Tempo Renoplast s černidlem leštěnka k čištění tmavých plastů, 300 ml
Kód: 2503772
Kód dod.: 480120
EAN: 8594825002964
 
104.90 Kč
349.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí, renovuje a konzervuje černé vnější plastové a pryžové součásti automobilů, jako jsou nárazníky, spoilery, pneumatiky, lišty, čelní masky a vrací jim původní černý vzhled a oživuje barvy.
Coyote Cockpit čistící ubrousky, vanilka, 30 ks
Coyote
Coyote Cockpit čistící ubrousky, vanilka, 30 ks
Kód: 33789
Kód dod.: 480498
EAN: 8590005006890
 
58.90 Kč
1.96Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické jednorázové ubrousky k čištění interiéru vozu. Nestárnoucí a stále oblíbená vůně vanilky.
Regum ochranný prostředek k ošetření pryžových výrobků, 200 ml
Důbrava Regun
Regum ochranný prostředek k ošetření pryžových výrobků, 200 ml
Kód: 04064
Kód dod.: 480525
EAN: 8594005500761
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný a konzervační prostředek k ošetření pryžových výrobků, je určen pro výrobky vystavené slunci, mrazu a vlhkosti.
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
Kód: 1903113
Kód dod.: 702048
EAN: 5902986208003
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na úpornou mastnotu a nečistoty, na mytí okenních rámů, plastového zahradního nábytku, žaluzíí, jízdních kol, skeletů sekaček na trvávu, alu kol u automobilů, motorů a jiných mastnotou znečištěných povrchů.
Coyote Cockpit čistící ubrousky, pomerančové, 30 ks
Coyote
Coyote Cockpit čistící ubrousky, pomerančové, 30 ks
Kód: 2500090
Kód dod.: 480500
EAN: 8590005006906
 
58.90 Kč
1.96Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické jednorázové ubrousky k čištění interiéru vozu. Nestárnoucí a stále oblíbená vůně pomerančů. Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků.
AKCE
Resistin ML antikorozní přípravek k ochraně dutin aut, 950 g
Resistin
Resistin ML antikorozní přípravek k ochraně dutin aut, 950 g
Kód: 2502728
Kód dod.: 303182
EAN: 8594019360771
 
309 Kč
325.26Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se ke konzervaci kovových součástí i v nejtěžších klimatických podmínkách, k ochraně dutin a větších ploch automobilů (prahy dveří, sloupky karoserie, vnitřky dveří apod.).
Carlson autošampon s voskem 1 l
Carlson
Carlson autošampon s voskem 1 l
Kód: 2507604
Kód dod.: 485606
EAN: 8591522336903
 
122 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Carlson autošampon s voskem je vysoce účinný mycí prostředek určený pro ruční mytí všech typů vozidel.
AKCE
IO Sgrasso & Brilla koncentrovaný odmašťovač, 5 l
Io
IO Sgrasso & Brilla koncentrovaný odmašťovač, 5 l
Kód: 2300033
Kód dod.: 706524
EAN: 8056646091553
 
274.90 Kč
54.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho výhodou je, že spolu s odmašťováním i čistí, a to jak kuchyňské trouby, dřezy, hrnce, kráječe a grily, ale je účinný i na obkládačky, pracovní plochy a podlahy.
Coyote Cockpit ve spreji, pomeranč, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit ve spreji, pomeranč, 400 ml
Kód: 37168
Kód dod.: 480517
EAN: 8590005001901
 
105 Kč
262.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící sprej s antistatickými účinky a svěží vůní pomerančů.
Coyote čistič motorů, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote čistič motorů, rozprašovač, 500 ml
Kód: 37170
Kód dod.: 480470
EAN: 8590005001086
 
93.90 Kč
187.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný přípravek, určený k čištění motorů automobilů a dalších strojních součástí.
Max Color Antigravel barva na ochrana podvozku, černá, 500 ml
Mako color
Max Color Antigravel barva na ochrana podvozku, černá, 500 ml
Kód: 2503678
Kód dod.: 303213
EAN: 4029534642490
 
235 Kč
470Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochrana spodků PVC použití na těžkopřístupná místa, k utěsnění, konzervaci a zlepšení lesku, ideální pro rychlé použití jako jsou nadkolí, spojlery a čelní masky dlouhodobě účinná ochrana na spodky automobilů proti kamínkům a solím.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.