cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Larrin čistič koupelny, rozprašovač, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin čistič koupelny, rozprašovač, 500 ml
Kód: 07326
Kód dod.: 712002
EAN: 8595000911583
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní a účinný přípravek pro koupelny i WC. Bez námahy odstraňuje nečistoty včetně skvrn od vodního kamene.
Frosch Soda Kitchen Cleaner ekologický čistič do kuchyně, 500 ml
Frosch®
Frosch Soda Kitchen Cleaner ekologický čistič do kuchyně, 500 ml
Kód: 07444
Kód dod.: 706541
EAN: 4009175149091
 
86.90 Kč
173.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí rychle a důkladně i těžce odstranitelné nečistoty a zaschlé vrstvy mastnoty v kuchyni i na všech omyvatelných plochách v domácnosti.
Dettol General Cleaning Liquid antibakteriální čistič povrchů sprej, 500 ml
Dettol
Dettol General Cleaning Liquid antibakteriální čistič povrchů sprej, 500 ml
Kód: 89328
Kód dod.: 724140
EAN: 5011417561928
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dettol antibakteriální sprej na povrchy ničí 99,9 % bakterií a virů včetně E. coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudemonas aeruginosa a virus chřipky.
SAVO dezinfekce Prim Svěží vůně, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekce Prim Svěží vůně, 1,2 l
Kód: 2002751
Kód dod.: 724077
EAN: 8710522605042
 
59.90 Kč
49.92Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič, vhodný i do domácnosti s domácími zvířaty. Spolehlivě likviduje 99,9% bakterií, virů, kvasinek a plísní.
IO Sgrasse Brilla koncentrovaný odmašťovač, 750 ml
Io
IO Sgrasse Brilla koncentrovaný odmašťovač, 750 ml
Kód: 2302615
Kód dod.: 706526
EAN: 8056646091614
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný odmašťovač Sgrasso & Brilla 79,00 Kč vč. DPH (65,29 Kč bez DPH) Rozlučte se s mastnotou. Přípravek Sgrasso & Brilla odmastí veškeré povrchy a dopřeje jim žádoucí lesk a čistotu. Zaručeně bojuje i proti mastnotě z motorů a převodovek.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
SAVO odmašťovač Bez chloru dezinfekční prostředek, 750 ml
Savo®
SAVO odmašťovač Bez chloru dezinfekční prostředek, 750 ml
Kód: 1700344
Kód dod.: 706528
EAN: 8710908265488
 
79.90 Kč
114.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí a dezinfekční přípravek ve spreji bez chloru snadno odstraní i silné znečištění a mastnotu a zároveň zajišťuje dezinfekci čištěných povrchů.
SAVO na podlahy a povrchy vůně oceánu, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy a povrchy vůně oceánu, 750 ml
Kód: 88639
Kód dod.: 700369
EAN: 8710908103636
 
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na podlahy a jiné omyvatelné povrchy (např. kachličky, laminát, plasty apod.). S příjemnou vůní oceánu.
AKCE
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Jasmine univerzální čistící prostředek, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Jasmine univerzální čistící prostředek, 1 l
Kód: 2002802
Kód dod.: 700308
EAN: 8718951331822
 
55 Kč
55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistící prostředek s esenciálními oleji a vůní jasmínu.
AKCE
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 1 l
BALhome
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 1 l
Kód: 2602266
Kód dod.: 712109
EAN: 8591235105926
 
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALHOME bílý ocet je ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti.
AKCE
SAVO dezinfekce univerzální, rozprašovač, 500 ml
Savo®
SAVO dezinfekce univerzální, rozprašovač, 500 ml
Kód: 88071
Kód dod.: 700367
EAN: 8710908108419
 
53.90 Kč
107.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezinfekce kuchyňských a koupelnových povrchů. Nastříkejte na čištěný povrch, nechte působit a setřete vlhkým hadříkem.
HG odstraňovač plísně, 500 ml
HG
HG odstraňovač plísně, 500 ml
Kód: 2504098
Kód dod.: H06101
EAN: 8711577014636
 
219 Kč
438Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek HG odstraňovač plísně odstraní již za 30 minut černé skvrny od plísní, vlhka a povětří, které vznikají často v silikonových spárách mezi vanou a zdí, ve sprchovém koutě nebo na omítce.
AKCE
Frosch Lemon na koupelny a sprchy, 500 ml
Frosch®
Frosch Lemon na koupelny a sprchy, 500 ml
Kód: 59463
Kód dod.: 712040
EAN: 4009175929129
 
86.90 Kč
173.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Frosch na koupelny a sprchy s přírodními kyselinami z citrónů účinně odstraňuje vápenné usazeniny a zanechává svěží citronovou vůni.
Larrin Deo Orient vonný koncentrát na wc a koupelny, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Deo Orient vonný koncentrát na wc a koupelny, 500 ml
Kód: 2503735
Kód dod.: 700200
EAN: 8595000911699
 
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek s orientální vůní, určen k dezodoraci čištěných a ošetřovaných prostor (WC, podlah, stěn), které nejsou často oplachovány vodou. Překrývá nepříjemné pachy.
Hlubna Ava čisticí písek na vany, 550 g
Hlubna - Ava
Hlubna Ava čisticí písek na vany, 550 g
Kód: 07462
Kód dod.: 740042
EAN: 8594003013089
 
32.90 Kč
59.82Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný čistící písek na mytí smaltovaných van, umyvadel, dlaždiček a jiných sanitárních zařízení. S vůní citrusů.
Hlubna Ava čisticí písek na vany, 400 g
Hlubna - Ava
Hlubna Ava čisticí písek na vany, 400 g
Kód: 07466
Kód dod.: 740043
EAN: 8594003013027
Záruka 09/2025
21 Kč
52.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný čistící písek na mytí smaltovaných van, umyvadel, dlaždiček a jiných sanitárních zařízení. S vůní citrusů.
AKCE
CHANTE CLAIR NA VODNÍ KÁMEN S OCTEM 625 ML
Chante Clair
CHANTE CLAIR NA VODNÍ KÁMEN S OCTEM 625 ML
Kód: 2509034
Kód dod.: 706568
EAN: 8015194518394
 
74.90 Kč
119.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chante Clair čistič vodního kamene s octem slouží k odstranění vodního kamene z ploch v kuchyni i ko
AKCE
Jelen Malina octový čistič, 500 ml
Jelen®
Jelen Malina octový čistič, 500 ml
Kód: 1810123
Kód dod.: 769019
EAN: 8592613579575
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na bázi octa pro úklid v kuchyni i v koupelně s vůní malinového octa.
Real na kuchyně univerzální odmašťovač, 550 g
Zenit Real
Real na kuchyně univerzální odmašťovač, 550 g
Kód: 37833
Kód dod.: 706580
EAN: 8594004376336
 
74.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek se silným odmašťujícím efektem na mastnotu, připáleniny a usazené nečistoty kdekoliv v domácnosti.
AKCE
Milit Cleaner kuchyně 750 ml
Milit
Milit Cleaner kuchyně 750 ml
Kód: 2508284
Kód dod.: 700566
EAN: 8594221200384
 
51 Kč
68Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milit Cleaner Kuchyně je vysoce účinný čisticí prostředek speciálně navržený pro odstraňování mastnoty, zaschlých nečistot a zapečenin v kuchyni.
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Kód: 07368
Kód dod.: 738024
EAN: 8712561560696
 
28.90 Kč
115.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Larrin čistič kuchyně, rozprašovač, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin čistič kuchyně, rozprašovač, 500 ml
Kód: 46978
Kód dod.: 712100
EAN: 8595000911569
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek na všechny omyvatelné plochy. Spolehlivě a rychle odstraňuje mastnotu a ostatní nečistoty.
Lavon čistič na nerez alkoholový, 500ml
Lavon
Lavon čistič na nerez alkoholový, 500ml
Kód: 2501696
Kód dod.: 710030
EAN: 8594187143398
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon NEREZ je rychleschnoucí čistič určený pro všechny typy nerezových a kovových povrchů
Hlubna Ava čistící písek na nádobí, 550 g
Hlubna - Ava
Hlubna Ava čistící písek na nádobí, 550 g
Kód: 07468
Kód dod.: 740030
EAN: 8594003013065
 
32.90 Kč
65.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný čistící prášek na čištění běžného kuchyňského nádobí. Obsahuje účinnou čistící a odmašťující složku. S vůní citrusů.
DENAS odmašťovač 500 ml
DENAS odmašťovač 500 ml
Kód: 2506475
Kód dod.: 340230
EAN: 8592474102653
 
189 Kč
378Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný nepěnivý odmašťovací prostředek bez hydroxidů k dokonalému odmaštění povrchů.
Druchema Mefisto odmašťovač na trouby, grily a sporáky, rozprašovač, 500 ml
Druchema Mefisto®
Druchema Mefisto odmašťovač na trouby, grily a sporáky, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04239
Kód dod.: 706520
EAN: 8594825000779
 
104.90 Kč
209.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mefisto odmašťovač na trouby, grily a sporáky, rozprašovač. Čistí nerezové, smaltované nebo glazované povrchy, jako jsou sporáky, trouby, grily, nádobí a kuchyňské obkladačky. Obsahuje příjemnou vůni čerstvé limetky.
Jelen octový čistič, 500 ml
Jelen®
Jelen octový čistič, 500 ml
Kód: 1804689
Kód dod.: 769014
EAN: 8592613579551
 
69.90 Kč
139.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen octový čistič na vodní kámen a urputnou špínu. Už Jelenova babička drhla vodní kámen a silnou špínu octem.
Real jemný Fresh čistící krém, 600 g
Zenit Real
Real jemný Fresh čistící krém, 600 g
Kód: 45501
Kód dod.: 738056
EAN: 8594004376817
 
49.90 Kč
83.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí krém s mikročásticemi na tradiční i moderní povrchy v domácnosti.
AKCE
Druchema Silichrom Ex, 120 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom Ex, 120 g
Kód: 48446
Kód dod.: 480537
EAN: 8594825000458
 
99.90 Kč
832.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Leštěnka umožňuje účinně vyčistit i zašlé povrchy chromovaných a niklovaných předmětů, součástek z nerezu, mosazi, hliníku a jiných.
AKCE
Sanytol dezinfekční čistič na koupelny a vodní kámen, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekční čistič na koupelny a vodní kámen, 500 ml
Kód: 58354
Kód dod.: 716340
EAN: 3045206393003
 
82.90 Kč
165.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje vodní kámen a dodává povrchům lesk. Proti plísním. Hloubková dezinfekce. Šetrný k povrchům. Nezanechává šmouhy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.