cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Larrin čistič kuchyně, rozprašovač, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin čistič kuchyně, rozprašovač, 500 ml
Kód: 46978
Kód dod.: 712100
EAN: 8595000911569
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek na všechny omyvatelné plochy. Spolehlivě a rychle odstraňuje mastnotu a ostatní nečistoty.
AKCE
Hlubna Ava Max čistič na akrylátové vany, 500 ml
Hlubna - Ava
Hlubna Ava Max čistič na akrylátové vany, 500 ml
Kód: 48211
Kód dod.: 712030
EAN: 8594003015298
 
43.90 Kč
87.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek určen na čištění akrylátových van a sprchových koutů, účinný a zároveň jemný a šetrný k ošetřovanému povrchu.
Dettol Limetka & Máta, antibakteriální sprej, dezinfekční čistič, 500 ml
Dettol
Dettol Limetka & Máta, antibakteriální sprej, dezinfekční čistič, 500 ml
Kód: 1803182
Kód dod.: 724141
EAN: 5997321781051
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje 99,9% bakterií. Poskytuje 3x ochranu před - alergeny, bakteriemi, viry chřipky. Pro dennodenní čištění a bez šmouh s vůní limetky a máty. Neobsahuje bělidla ani barviva.
AKCE
Frosch Eko čistič vodního kamene s malinovým octem, 500 ml
Frosch®
Frosch Eko čistič vodního kamene s malinovým octem, 500 ml
Kód: 2006050
Kód dod.: 712038
EAN: 4009175953698
 
86.90 Kč
173.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí armatury, umyvadla, vany, sprchy, kachličky a další vybavení, které přicházejí do styku s vodou.
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305488
Kód dod.: 717123
EAN: 8720181345937
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Domestos
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
 
279.90 Kč
55.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
AKCE
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
 
65.90 Kč
35.62Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA s vůní citrusového ovoce - Univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu.
AKCE
IO Sgrasse Brilla koncentrovaný odmašťovač, náplň, 750 ml
Io
IO Sgrasse Brilla koncentrovaný odmašťovač, náplň, 750 ml
Kód: 2303035
Kód dod.: 706527
EAN: 8056646091621
 
53.90 Kč
71.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s mastnotou. Přípravek Sgrasso & Brilla odmastí veškeré povrchy a dopřeje jim žádoucí lesk a čistotu.
AKCE
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
 
65.90 Kč
35.62Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu. Čistí a odmašťuje všechny typy domácích povrchů. Díky obsaženému čpavku a alkoholu povrchy rychle usychají a zůstávají beze šmouh.
AKCE
Pulirapid Kuchyně odmašťovač ploch, 650 ml
Madel® Pulirapid®
Pulirapid Kuchyně odmašťovač ploch, 650 ml
Kód: 2501815
Kód dod.: 700512
EAN: 8003650030450
 
66.90 Kč
102.92Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pulirapid Kuchyně je výkonný tekutý odmašťovač určený pro efektivní a rychlé odstranění mastnoty a zbytků jídla z kuchyňských povrchů.
Domestos čisticí pěna ve spreji na toaletu a koupelnu Power Foam Floral Fresh 435ml
Domestos
Domestos čisticí pěna ve spreji na toaletu a koupelnu Power Foam Floral Fresh 435ml
Kód: 2500907
Kód dod.: 715006
EAN: 8720182796424
 
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna ve spreji Domestos Power Foam přináší pohodlnější a efektivnější čištění toalety v úplně nové revoluční formě. Speciálně vyvinutý rozprašovač zbaví vaši toaletu virů a bakterií i na těžko dostupných místech
CILLIT BANG čisticí sprej do koupelny, 750 ml
Cillit
CILLIT BANG čisticí sprej do koupelny, 750 ml
Kód: 1910681
Kód dod.: 712215
EAN: 5900627081152
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cilit Bang čisticí sprej do koupelny je ideální k bezproblémovému odstraňování všech skvrn v koupelně.
AKCE
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý písek, 450 ml
Cif
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý písek, 450 ml
Kód: 2501338
Kód dod.: 738037
EAN: 8710447430576
 
74.90 Kč
166.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif čisticí krém má sílu bělidla a zajistí dokonalé výsledky čištění. Díky složení s přidaným bělícím přípravkem poskytuje "trojnásobné řešení" - důkladnější, rychlejší a zářivější čištění.
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Kód: 04219
Kód dod.: 711020
EAN: 8594825001523
 
56.90 Kč
632.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silichrom umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zašlé povrchy kovových předmětů chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosazi apod. Zanechává konzervační film, který chrání ošetřené plochy proti nepříznivým vlivům atmosféry.
AKCE
Fixinela extra silná pěna, 500 ml
Tatrachema Fixinela®
Fixinela extra silná pěna, 500 ml
Kód: 2602777
Kód dod.: 712275
EAN: 8585003912663
 
60 Kč
120Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixinela Extra silná pěna účinně odstraňuje vodní kámen, rez a usazené nečistoty v koupelně a na sanitárních površích.
AKCE
Chante Clair Candeggina Univerzální odmašťovací prostředek s bělicím účinkem 625 ml
Chante Clair
Chante Clair Candeggina Univerzální odmašťovací prostředek s bělicím účinkem 625 ml
Kód: 2509035
Kód dod.: 706577
EAN: 8015194513528
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný univerzální čisticí prostředek, který spojuje silné odmašťovací schopnosti s dezinfekčním účinkem bělidla a svěží vůní.
AKCE
SAVO proti plísním Koupelna, 500 ml
Savo®
SAVO proti plísním Koupelna, 500 ml
Kód: 62643
Kód dod.: 627020
EAN: 8594005396746
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraňuje všechny druhy plísní a hub. Povrch vydezinfikuje a krásně vybělí. Přípravek je mírně parfemován. Použít na různé povrchy: okraje umyvadla, silikonová těsnění, sprchové kouty, místa kolem vany.
LAVON odmašťovač natural, 1 l
Lavon
LAVON odmašťovač natural, 1 l
Kód: 2602978
Kód dod.: 735054
EAN: 8594187140922
 
98 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon odmašťovač natural 1 l je speciální, silně alkalický, nízkopěnivý čistič na vysoce znečištěné podlahy a mastné omyvatelné povrchy. BEZ PARFEMACE.
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 5 l
BALhome
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 5 l
Kód: 2602267
Kód dod.: 712110
EAN: 8591235105940
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALHOME bílý ocet je ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti.
CILLIT BANG přirozeně účinný odstraňovač vodního kamene ekologický, 750 ml
Cillit
CILLIT BANG přirozeně účinný odstraňovač vodního kamene ekologický, 750 ml
Kód: 2601688
Kód dod.: 712244
EAN: 5999109510105
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte sprej do koupelny CILLIT BANG Odstraňovač vodního kamene, který obsahuje aktivní látky přírodního původu.
Ecover multifunkční čistič do domácnosti, 500 ml
Ecover
Ecover multifunkční čistič do domácnosti, 500 ml
Kód: 2204101
Kód dod.: 711995
EAN: 5000204255485
 
169.90 Kč
339.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty ECOVER jsou šetrné k životnímu prostředí a jejich spotřebiteli a také velmi účinné. Nejsou testovány na zvířatech a jejich složení se skládá jen z rostlinných či minerálních složek.
Real proti plísním plus dezinfekční a bělící prostředek, 550 g
Zenit Real
Real proti plísním plus dezinfekční a bělící prostředek, 550 g
Kód: 41394
Kód dod.: 712281
EAN: 8594004374752
 
74.90 Kč
136.18Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezinfekční a bělící prostředek pro vysoký lesk a hygienickou čistotu. Ničí plísně, bakterie, viry a kvasinky.
Pratic Anticalcare na koupelny, sprchové kouty a vodní kámen, 750 ml
PRATIC
Pratic Anticalcare na koupelny, sprchové kouty a vodní kámen, 750 ml
Kód: 2304562
Kód dod.: 712237
EAN: 8017948017962
 
59.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důkladně vyčistí a odstraňuje vodní kámen, zaschlé vodní kapky i skvrny od mýdla. Díky unikátnímu složení ochraňuje čištěné povrchy a navrací jim přirozený lesk.
AKCE
LAVON odmašťovač natural, 5 l
Lavon
LAVON odmašťovač natural, 5 l
Kód: 2506833
Kód dod.: 735036
EAN: 8594187140946
 
311 Kč
62.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra silný, silně alkalický, nízkopěnivý čistič na vysoce znečištěné podlahy a mastné omyvatelné povrchy.
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
Kód: 1903113
Kód dod.: 702048
EAN: 5902986208003
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na úpornou mastnotu a nečistoty, na mytí okenních rámů, plastového zahradního nábytku, žaluzíí, jízdních kol, skeletů sekaček na trvávu, alu kol u automobilů, motorů a jiných mastnotou znečištěných povrchů.
AKCE
Fixinela Plus čisticí prostředek na silně znečištěné plochy, 500 ml
Tatrachema Fixinela®
Fixinela Plus čisticí prostředek na silně znečištěné plochy, 500 ml
Kód: 2103368
Kód dod.: 717045
EAN: 8585003912588
 
53 Kč
106Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící prostředek je určen k čištění umyvadel, van, WC mís, obkladaček a podlah.
Mr. Proper kuchyňký čistič, Mandarine Spray, 800 ml
Mr. Proper
Mr. Proper kuchyňký čistič, Mandarine Spray, 800 ml
Kód: 2300479
Kód dod.: 706573
EAN: 8006540729328
 
99.90 Kč
124.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mr. Proper pro silný a okamžitý efekt a čistotu. Ideální na mastné a znečištěné povrchy v kuchyni.
AKCE
IO Sgrasso & Brilla koncentrovaný odmašťovač, 5 l
Io
IO Sgrasso & Brilla koncentrovaný odmašťovač, 5 l
Kód: 2300033
Kód dod.: 706524
EAN: 8056646091553
 
274.90 Kč
54.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho výhodou je, že spolu s odmašťováním i čistí, a to jak kuchyňské trouby, dřezy, hrnce, kráječe a grily, ale je účinný i na obkládačky, pracovní plochy a podlahy.
Fixinela Perfekt Kuchyň, čistič do kuchyně, rozprašovač, 500 ml
Tatrachema Fixinela®
Fixinela Perfekt Kuchyň, čistič do kuchyně, rozprašovač, 500 ml
Kód: 51769
Kód dod.: 712252
EAN: 8585003910782
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixinela perfekt kuchyně 500 ml s mechanickým rozprašovačem čistí lepkavou špínu a připáleniny. Speciální prostředek na čištění trouby, roštů a grilů. Důkladně odstraňuje připáleniny, mastnotu, nečistoty a ničí bakterie.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.