Proxim Čistič jezírek Bio biologický přípravek pro úpravu vody 50 g

Čistič bio jezírek je vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně a šetrně rozkládají nečistoty organického původu. Přípravek snižuje obsah živin pro růst řas, po jejich odumření slouží řasy jako potrava pro bakterie obsažené v přípravku. Tím se snižuje obsah usazenin organického původu na dně jezírka, pr... více
Běžná cena: 133.5  (-15%)
93.97 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
113.7 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 53462
EAN: 8594019363819
Značka: Proxim
Popis a parametry
Použití
Důležité upozornění
Recenze (0)

Proxim Čistič jezírek Bio biologický přípravek pro úpravu vody 50 g

Čistič bio jezírek je vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně a šetrně rozkládají nečistoty organického původu. Přípravek snižuje obsah živin pro růst řas, po jejich odumření slouží řasy jako potrava pro bakterie obsažené v přípravku. Tím se snižuje obsah usazenin organického původu na dně jezírka, projasňuje se voda a nastavuje se biologická rovnováha.

  • Unikátní přípravek, jehož každá složka přispívá k biodegradačnímu procesu.
  • Neškodný vůči rybám a jiným vodním živočichům, je šetrný k životnímu prostředí
ParametryPorovnání
Výrobce
Proxim s.r.o.
Balení
20

Obsah balení je určen pro ošetření 10 m3 vody v průběhu jednoho měsíce. Doporučujeme měsíční dávku rozdělit na více dílů a zpočátku dávkovat 1 x týdně, po nastavení rovnováhy (cca po 4 aplikacích) jednou měsíčně. Potřebné množství přípravku vsypte do plastové nádoby. Na 50 g přípravku přidejte 25 g Cukru a zalijte 1 litrem vlažné vody. Po 30 minutách je přípravek aktivován a můžete jej vlít do jezírka.

Upozornění: Biologická rovnováha je při správné aplikaci nastavena cca po 3-4 týdnech. Řiďte se pokyny pro dávkování a vyvarujte se překročení doporučené dávky.

Bezpečnostní opatření a likvidace odpadů: Při práci nejezte, nepijte a nekuřte. Po aplikaci si pečlivě umyjte ruce mýdlem a vodou. Uchovávejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Nepotřebné zbytky přípravku a prázdné nevyčištěné sáčky odevzdejte do sběru nebezpečného odpadu. Prázdné dobře vyčištěné sáčky lze likvidovat ve sběru komunálního odpadu.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Proxim Čistič jezírek Bio biologický přípravek pro úpravu vody 50 g

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159