Proxim Proseptik Bio přípravek pro zkapalnění a rozklad fekálií 80 g

Přídavkem přípravku Proseptik, který obsahuje enzymy rozkládající tuky, škroby a bílkoviny, se vytvářejí příznivé podmínky pro dosažení dlouhodobé přirozené rovnováhy s převahou příznivě působících mikroorganismů, které dokáží rozkládat biologické odpady na vodu a oxid uhličitý bez vzniku nežádoucích zápachů a usazenin... více
Běžná cena: 117.5  (-12%)
85.04 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
102.9 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 33508
EAN: 8594019362256
Značka: Proxim
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)
Ke stažení

Proxim Proseptik Bio přípravek pro zkapalnění a rozklad fekálií 80 g

Přídavkem přípravku Proseptik, který obsahuje Enzymy rozkládající Tuky, škroby a bílkoviny, se vytvářejí příznivé podmínky pro dosažení dlouhodobé přirozené rovnováhy s převahou příznivě působících mikroorganismů, které dokáží rozkládat biologické odpady na vodu a oxid uhličitý bez vzniku nežádoucích zápachů a usazenin.

  • Proseptik přispívá ke snižování BSK odpadní vody.
  • Výrazně snižuje náklady na vyvážení a čištění žump a septiků, usnadňuje jejich údržbu!
  • Bio šetrný k životnímu prostředí.
ParametryPorovnání
Výrobce
Proxim s.r.o.
Balení
10

Pro septik nebo žumpu o objemu 2 m? použijte 1 sáček. Obsah sáčku nasypte do záchodové mísy a spláchněte. Opakujte 1 x týdně po dobu 4 týdnů, pak opakujte 1 x měsíčně. V případě silně zanedbaných septiků a žump možno dávky několikanásobně zvýšit, vzhledem k nezávadnosti výrobku nehrozí nebezpečí předávkování. Vodu ze žumpy nepoužívejte na zalévání, přípravek neničí mikroorganismy nakažlivých nemocí!

V suchých záchodech nasypte obsah 4 sáčků na fekálie, čímž dojde k jejich ztekucení a odstranění zápachu. Postup opakujte každé 2 měsíce.

Proseptik je neškodný pro životní prostředí, nenarušuje materiály, ze kterých jsou zhotoveny septiky, žumpy a přívodní potrubí. Přípravek neobsahuje nebezpečné látky.

Při práce nejezte, nepijte a nekuřte. Po práci si pečlivě umyjte ruce mýdlem a teplou vodou. Uchovávejte na suchém místě mimo dosah dětí. Nepotřebné zbytky přípravku a prázdné nevyčištěné sáčky se nesmí dostat do vodotečí a zdrojů pitné vody, vše odevzdejte do sběru nebezpečného odpadu. Skupinový obal a prázdné dobře vyčištěné sáčky lze likvidovat ve sběru komunálního odpadu.

Obsahuje: 4 sáčky po 20 g 

Bezpečnostní list produktu ke stažení

Produkt zatím nehodnocen
Bezpečnostní list
Související produkty

Proxim Proseptik Bio přípravek pro zkapalnění a rozklad fekálií 80 g

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159