cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Kód: 07366
Kód dod.: 738026
EAN: 8712561552776
 
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Real proti plísním plus dezinfekční a bělící prostředek, 550 g
Zenit Real
Real proti plísním plus dezinfekční a bělící prostředek, 550 g
Kód: 41394
Kód dod.: 712281
EAN: 8594004374752
 
74.90 Kč
136.18Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezinfekční a bělící prostředek pro vysoký lesk a hygienickou čistotu. Ničí plísně, bakterie, viry a kvasinky.
Larrin Nano Efekt čistič koupelna, 500 ml
Styl Nano Efekt
Larrin Nano Efekt čistič koupelna, 500 ml
Kód: 83697
Kód dod.: 712213
EAN: 8595000914164
 
94.90 Kč
189.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní čistič Koupelny využívající nanotechnologii. Odstraňuje usazeniny, rez a vodní kámen ze všech povrchů včetně akrylátových van a sprchových koutů.
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
Kód: 1903113
Kód dod.: 702048
EAN: 5902986208003
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na úpornou mastnotu a nečistoty, na mytí okenních rámů, plastového zahradního nábytku, žaluzíí, jízdních kol, skeletů sekaček na trvávu, alu kol u automobilů, motorů a jiných mastnotou znečištěných povrchů.
AKCE
Jelen tekutý písek do koupelny a kuchyně Levandule, 500 ml
Jelen®
Jelen tekutý písek do koupelny a kuchyně Levandule, 500 ml
Kód: 2200762
Kód dod.: 756970
EAN: 8596422579719
 
45 Kč
90Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Drhnout tu nejurputnější špínu u potoka pískem vždy fungovalo. Abyste už k potoku nemuseli, připravil Jelen tento tekutý písek, který si hravě poradí s každou nečistotou, mastnotou i vodním kamenem.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Dr. Beckmann čistící pasta na sklokeramiku s houbičkou 250 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistící pasta na sklokeramiku s houbičkou 250 g
Kód: 2508001
Kód dod.: 710193
EAN: 4008455029115
 
144.90 Kč
579.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann čisticí pasta na sklokeramiku je speciálně vyvinutá pro šetrné a účinné čištění sklokeramických a indukčních varných desek.
Mr. Proper Alpine Fresh čistič koupelny 800 ml
Mr. Proper
Mr. Proper Alpine Fresh čistič koupelny 800 ml
Kód: 2601051
Kód dod.: 716860
EAN: 8700216545303
 
99.90 Kč
124.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mr. Proper Alpine Fresh čistič koupelny 800 ml je účinný a praktický prostředek pro každodenní údržbu koupelny.
Frosch EKO levandule hygienický čistič, 500 ml
Frosch®
Frosch EKO levandule hygienický čistič, 500 ml
Kód: 2602626
Kód dod.: 717244
EAN: 9001531914935
 
86.90 Kč
173.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Frosch EKO funguje jako čistič wc a čistič koupelen.
AKCE
IO Splendo odstraňovač vodního kamene a nečistot, 750 ml
Io
IO Splendo odstraňovač vodního kamene a nečistot, 750 ml
Kód: 2307788
Kód dod.: 700474
EAN: 8056646091775
 
56 Kč
74.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí a odstraňuje vodní kámen, zaschlé vodní kapky i skvrny od mýdla. Ochraňuje čištěné povrchy a navrací jim přirozený lesk. Usnadňuje pravidelný úklid a zabraňuje opětovnému usazování špíny a vodního kamene. Ideální na každodenní použití v koupeln
AKCE
CHANTE CLAIR NA VODNÍ KÁMEN 625 ML
Chante Clair
CHANTE CLAIR NA VODNÍ KÁMEN 625 ML
Kód: 2508586
Kód dod.: 706567
EAN: 8015194517892
 
74.90 Kč
119.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chante Clair čistič vodního kamene slouží k odstranění nánosů vodního kamene z ploch v kuchyni i kou
LAVON konvektomaty a kuchyňská zařízení Professional, 5 l
Lavon
LAVON konvektomaty a kuchyňská zařízení Professional, 5 l
Kód: 2505709
Kód dod.: 712263
EAN: 8594187140397
 
499.90 Kč
99.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce koncentrovaný čisticí prostředek určený pro použití ve všech typech gastro zařízení.
AKCE
Frosch Levandule tekutý písek, ekologický, 500 ml
Frosch®
Frosch Levandule tekutý písek, ekologický, 500 ml
Kód: 2602625
Kód dod.: 738073
EAN: 4009175941633
 
56.90 Kč
113.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů.
Dettol Limetka & Máta, antibakteriální sprej, dezinfekční čistič, 500 ml
Dettol
Dettol Limetka & Máta, antibakteriální sprej, dezinfekční čistič, 500 ml
Kód: 1803182
Kód dod.: 724141
EAN: 5997321781051
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje 99,9% bakterií. Poskytuje 3x ochranu před - alergeny, bakteriemi, viry chřipky. Pro dennodenní čištění a bez šmouh s vůní limetky a máty. Neobsahuje bělidla ani barviva.
Larrin Nano Efekt kuchyně, 500 ml
Styl Nano Efekt
Larrin Nano Efekt kuchyně, 500 ml
Kód: 83698
Kód dod.: 712214
EAN: 8595000914171
 
94.90 Kč
189.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní čistič Kuchyně využívající nanotechnologii. Odstraňuje mastnotu ze všech povrchů a omyvatelných ploch v kuchyni. Odstraňuje připálený tuk z trub a grilů.
Dettol Citron a Limeta antibakteriální sprej na povrchy 500 ml
Dettol
Dettol Citron a Limeta antibakteriální sprej na povrchy 500 ml
Kód: 1809029
Kód dod.: 724144
EAN: 5900627074284
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální univerzální čistič ve spreji Dettol Citron a Limeta s objemem 500 ml ničí 99,9 % bakterií a virů.
Dettol General Cleaning Liquid antibakteriální čistič povrchů sprej, 500 ml
Dettol
Dettol General Cleaning Liquid antibakteriální čistič povrchů sprej, 500 ml
Kód: 89328
Kód dod.: 724140
EAN: 5011417561928
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dettol antibakteriální sprej na povrchy ničí 99,9 % bakterií a virů včetně E. coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudemonas aeruginosa a virus chřipky.
Real Green Clean na plochy čisticí prostředek, 500 ml
Zenit Real
Real Green Clean na plochy čisticí prostředek, 500 ml
Kód: 81212
Kód dod.: 712212
EAN: 8594004375698
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční prostředek na všechny plochy v domácnosti.
AKCE
Dezinfekce univerzální čistič sprej 4 účinky, 500 ml
Sanytol
Dezinfekce univerzální čistič sprej 4 účinky, 500 ml
Kód: 2103451
Kód dod.: 700600
EAN: 8411660004550
 
83.90 Kč
167.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul dezinfekční prostředek se 4 účinky, který díky své velmi účinné pěně dezinfikuje, rozpouští mastnotu a vodní kámen a zároveň vše provoní v jednom kroku.
Vortex vlhčené čisticí ubrousky do koupelny, 48 ks
Vortex
Vortex vlhčené čisticí ubrousky do koupelny, 48 ks
Kód: 2506522
Kód dod.: 914542
EAN: 4823071641233
 
44.90 Kč
0.94Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně vyvinuté vlhčené čisticí ubrousky ideální na utírání sanity, baterií i obkladů.
Larrin Nerez, čistič nerezových povrchů, 250 ml
Styl Larrin®
Larrin Nerez, čistič nerezových povrchů, 250 ml
Kód: 07501
Kód dod.: 710020
EAN: 8595000910692
 
114.90 Kč
459.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LARRIN NEREZ ČISTIČ, přípravek je vodní emulze tenzidů, organické kyseliny, abrazivních, leštících a pomocných přísad. Je určen k čištění dřezů, nádobí, příborů, žehliček a jiných výrobků z nerezavějící oceli a chromovaných předmětů.
Larrin čistič koupelny, rozprašovač, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin čistič koupelny, rozprašovač, 500 ml
Kód: 07326
Kód dod.: 712002
EAN: 8595000911583
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní a účinný přípravek pro koupelny i WC. Bez námahy odstraňuje nečistoty včetně skvrn od vodního kamene.
Larrin Nano Efekt čistič koupelna, 500 ml
Styl Nano Efekt
Larrin Nano Efekt čistič koupelna, 500 ml
Kód: 83697
Kód dod.: 712213
EAN: 8595000914164
 
94.90 Kč
189.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní čistič Koupelny využívající nanotechnologii. Odstraňuje usazeniny, rez a vodní kámen ze všech povrchů včetně akrylátových van a sprchových koutů.
Real Gold, čistící prostředek na koupelny, s luxusní parfemací, 550gr
Zenit Real
Real Gold, čistící prostředek na koupelny, s luxusní parfemací, 550gr
Kód: 2502172
Kód dod.: 712283
EAN: 8594004377081
 
89.90 Kč
163.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí prostředek na koupelny s luxusní vůní a rozprašovačem.
IO Sgrasse Brilla koncentrovaný odmašťovač, 750 ml
Io
IO Sgrasse Brilla koncentrovaný odmašťovač, 750 ml
Kód: 2302615
Kód dod.: 706526
EAN: 8056646091614
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný odmašťovač Sgrasso & Brilla 79,00 Kč vč. DPH (65,29 Kč bez DPH) Rozlučte se s mastnotou. Přípravek Sgrasso & Brilla odmastí veškeré povrchy a dopřeje jim žádoucí lesk a čistotu. Zaručeně bojuje i proti mastnotě z motorů a převodovek.
LAVON koupelna čistič Easy Clean , 750 ml
Lavon
LAVON koupelna čistič Easy Clean , 750 ml
Kód: 2501547
Kód dod.: 712261
EAN: 8594187140137
 
59.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič koupelen, který rychle a snadno odstraní rez, vodní kámen a mýdlové i mastné nečistoty.
LAVON koupelna Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON koupelna Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501694
Kód dod.: 712267
EAN: 8594187141509
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič koupelen, který rychle a snadno odstraní rez, vodní kámen a mýdlové i mastné nečistoty.
Felce Azzurra Anticalcare čisticí prostředek do koupelen, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra Anticalcare čisticí prostředek do koupelen, 750 ml
Kód: 2505701
Kód dod.: 785712
EAN: 8001280001765
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Poctivě odstraní vápenaté usazeniny a skvrny od mýdla a zbytků pěny ze všech povrchů v koupelně jako například z vany, umyvadla, vodovodní baterie a obkladaček.
AKCE
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502071
Kód dod.: 712290
EAN: 8591235101676
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na koupelny je účinný pomocník pro každodenní úklid. Díky přírodní síle octa snadno odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny i špínu z povrchů v koupelně.
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501548
Kód dod.: 712260
EAN: 8594187140144
 
59.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální šetrný odmašťovač na všechny povrchy v kuchyních i jiných místech v domácnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.