cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Kód: 2601395
Kód dod.: 856030
EAN: 8586000089488
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodná je pro všechny typy vlasů, vašim vlasům dodává sílu, blahodárně působí na výživu vlasových kořínků a omezuje tvorbu lupů.
Gliss noční elixír na vlasy Overnight Moisture 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss noční elixír na vlasy Overnight Moisture 100ml
Kód: 2600446
Kód dod.: 855285
EAN: 9000101702224
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss hydratační noční elixír se systémem Haptiq + hyaluronovým komplexem pro normální až suché vlasy.
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 1805777
Kód dod.: 856961
EAN: 8586000081406
 
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyvážená kombinace extraktů z aloe vera, měsíčku lékařského v revitalizačním kondicionéru zanechává vlasy hebké, vzdušné a snadno rozčesatelné.
AKCE
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
79.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro definované a elastické kadeře. Bez krepatění. Receptura s arganovým olejem je ideální pro rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškozené a rozčesává vlasy, aby vám poskytla dokonalou rovnost bez krepatění každý den.
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regenerační kondicionér 260 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regenerační kondicionér 260 ml
Kód: 2508546
Kód dod.: 855650
EAN: 8595061610593
 
89.90 Kč
345.77Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační kondicionér KERATIN + KOFEIN uhladí a posílí oslabené vlasy, usnadní rozčesávání a dodá jim pružnost i zdravý lesk.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Gliss noční elixír obnovující 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss noční elixír obnovující 100ml
Kód: 2507020
Kód dod.: 855283
EAN: 9000101702286
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss obnovující noční elixír se systémem Haptiq + iontovým komplexem pro poškozené a roztřepené konečky.
AKCE
Elseve Hyaluron Plump kondicionér na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
Elseve Hyaluron Plump kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2200704
Kód dod.: 855533
EAN: 3600524029784
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elseve kondicionér na vlasy Hyaluron Plump je vhodný pro dehydratované vlasy. Okamžitě rozčesává vlasy a hydratuje je až po dobu 72 hodin.
AKCE
Fructis Hair Food Watermelon vyplňující maska na vlasy, 390 ml
Garnier Fructis®
Fructis Hair Food Watermelon vyplňující maska na vlasy, 390 ml
Kód: 2600346
Kód dod.: 855555
EAN: 3600542389471
 
124 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující víceúčelová maska Fructis Hair Food Watermelon vlasy doplněním hydratace vyplňuje, rozčesává a dodává jim objemnější vzhled.
Syoss Intense Glaze Vysoce koncentrované sérum na vlasy 100ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Glaze Vysoce koncentrované sérum na vlasy 100ml
Kód: 2602665
Kód dod.: 855313
EAN: 9000101760057
 
214.90 Kč
2 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Intense Glaze sérum na vlasy dodává silně poškozeným vlasům intenzivní lesk, pomáhá redukovat krepatění a zanechává vlasy hedvábně hladké.
AKCE
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
Kód: 2508587
Kód dod.: 845739
EAN: 4823015934575
 
57 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska Green Pharmacy Heřmánek je určena pro péči o barvené vlasy, které potřebují extra ochranu a regeneraci.
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Kód: 2601154
Kód dod.: 855332
EAN: 9000101766721
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem poskytuje intenzivní péči pro suché a poškozené vlasy. Pomáhá zlepšit hladkost, snížit lámání a usnadnit rozčesávání.
Schwarzkopf Gliss kondicionér Liquid Silk 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss kondicionér Liquid Silk 200ml
Kód: 2506729
Kód dod.: 855197
EAN: 9000100256087
 
164.90 Kč
824.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Narušený a nerovný povrch vlasů způsobuje jejich křehkost, matný vzhled i sklon k lámání. Takové vla
Syoss intenzivní balzám Keratin, 250 ml
Henkel Syoss
Syoss intenzivní balzám Keratin, 250 ml
Kód: 2505780
Kód dod.: 855518
EAN: 9000101665703
 
139.90 Kč
559.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SYOSS intenzivní balzám - Japonskem inspirovaný profesionální výkon. Naše odborně vytvořená receptura je bohatší než balzám a lehčí než maska.
Gliss Supreme Lenght kondicionér na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Supreme Lenght kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 1800972
Kód dod.: 855226
EAN: 9000101201185
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér pro dlouhé vlasy náchylné k poškození a roztřepeným konečkům.
AKCE
L'Oréal Elseve Extraordinary Oil balzám na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Extraordinary Oil balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 83580
Kód dod.: 855529
EAN: 3600522895008
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující balzám pro suché vlasy.
Gliss noční elixír na vlasy Overnight Moisture 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss noční elixír na vlasy Overnight Moisture 100ml
Kód: 2600446
Kód dod.: 855285
EAN: 9000101702224
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss hydratační noční elixír se systémem Haptiq + hyaluronovým komplexem pro normální až suché vlasy.
AKCE
L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Pure balzám, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Pure balzám, 200 ml
Kód: 2501379
Kód dod.: 845949
EAN: 3600524134938
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trápí vás mastné konečky a suché vlasové délky? Náš vlasový balzám s kyselinou salicylovou a hyaluro
Herbavera kondicioner na vlasy s arganovým olejem, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kondicioner na vlasy s arganovým olejem, 550 ml
Kód: 2505594
Kód dod.: 855165
EAN: 8594009470671
 
69.90 Kč
127.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicioner na vlasy s arganovým olejem, keratinem a směsí bylin je určen pro intenzivní péči a ochranu vlasů. Arganový olej ošetří vlasy od kořínků až ke konečkům vlasů.
Gliss noční elixír Liquid Silk Shine Booster 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss noční elixír Liquid Silk Shine Booster 100ml
Kód: 2506727
Kód dod.: 855298
EAN: 9000101738261
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký leave‑in sérum ve spreji, určené pro matné, lámavé a suché vlasy, které potřebují regeneraci, hladkost a krásný lesk. Díky inovativnímu systému HaptIQ vytváří mikrovazby, které strukturu vlasů posilují a vyhlazují.
AKCE
L'Oréal Elseve Dream Long balzám na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Dream Long balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 1903118
Kód dod.: 855527
EAN: 3600523741878
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regeneruje vaše vlasy až ke konečkům a zanechává je silnější. Zároveň jim dodává lesk a potřebnou výživu.
Gliss Hydratační 7 Sec Expres regenerační péče Aqua Revive, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Hydratační 7 Sec Expres regenerační péče Aqua Revive, 200 ml
Kód: 2600441
Kód dod.: 855252
EAN: 9000101658613
 
204.90 Kč
1 024.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aqua Revive: Receptura GLISS AQUA REVIVE 7sec péče s hyaluronem a mořskými řasami poskytuje hloubkovou hydrataci pro normální až suché vlasy, pro až 48 hodin pocitu hydratovaných vlasů
AKCE
L'Oréal Paris Elseve balzám na vlasy pro objem Collagen Lifter 200 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Elseve balzám na vlasy pro objem Collagen Lifter 200 ml
Kód: 2509161
Kód dod.: 845969
EAN: 3600524251314
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový kondicionér, který díky kolagenovým peptidům a zahušťujícím vláknům dodává vlasům přirozený objem, plnost a hebkost, zatímco je hydratuje a zanechává s dlouhotrvající vůní.
Gliss Ultimate Color balzám na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Color balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 11268
Kód dod.: 855230
EAN: 9000100218023
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Gliss Kur s keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození a předchází budoucímu poškození.
Dixi Vitanol revitalizační vlasové tonikum, 7× 10 ml
Dixi
Dixi Vitanol revitalizační vlasové tonikum, 7× 10 ml
Kód: 2403703
Kód dod.: 856999
EAN: 8586000087958
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revitalizační vlasové tonikum v ampulích s obsahem extraktů 7 bylin pro všechny typy vlasů.
Dixi kopřivová bezoplachová kúra na vlasy, 150 ml
Dixi
Dixi kopřivová bezoplachová kúra na vlasy, 150 ml
Kód: 2401794
Kód dod.: 855998
EAN: 8586000085893
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachová péče pro vaše vlasy. Obsahuje extrakt z kopřivy a pšeničných klíčků, díky čemuž budou vlasy vyživené, hedvábně jemné a posíleny. Bezoplachová kopřivová péče ve spreji pro každodenní použití vyřeší téměř každý vlasový problém.
Dixi vlasový aktivátor s kopřivou a kofeinem 200 ml
Dixi
Dixi vlasový aktivátor s kopřivou a kofeinem 200 ml
Kód: 2601399
Kód dod.: 856034
EAN: 8586000088269
 
129.90 Kč
1 299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DIXI vlasový aktivátor s kopřivou a kofeinem je bezoplachová péče, která pomáhá posilovat vlasové kořínky a podporuje zdravý vzhled vlasů.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pro lesk vlasů, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pro lesk vlasů, 400 ml
Kód: 2505957
Kód dod.: 855295
EAN: 9000101726336
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska na vlasy pro hloubkovou regeneraci a lesk vlasů.
Alpa Luna Konopná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Konopná vlasová voda, 120 ml
Kód: 1800133
Kód dod.: 856020
EAN: 8595605201492
 
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konopná vlasová voda je určena k regeneraci a výživě vlasů a vlasové pokožky. Extrakt z oleje ze semen konopí vlasovou pokožku vyživuje a tím stimuluje růst vlasů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.