cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Kód: 2601395
Kód dod.: 856030
EAN: 8586000089488
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodná je pro všechny typy vlasů, vašim vlasům dodává sílu, blahodárně působí na výživu vlasových kořínků a omezuje tvorbu lupů.
Gliss noční elixír obnovující 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss noční elixír obnovující 100ml
Kód: 2507020
Kód dod.: 855283
EAN: 9000101702286
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss obnovující noční elixír se systémem Haptiq + iontovým komplexem pro poškozené a roztřepené konečky.
Plantur 39 Balzám pro barvené a poškozené vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Balzám pro barvené a poškozené vlasy, 150 ml
Kód: 1703908
Kód dod.: 856864
EAN: 4008666701824
 
239.90 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Balzám – obnova a ochrana barvených a poškozených vlasů s kofeinovým komplexem.
AKCE
Sunsil tónovací kúra pro blond Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pro blond Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501569
Kód dod.: 794665
EAN: 8710522889879
 
48 Kč
266.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Špičková tónovací kúra pro blond, odbarvené a zesvětlené vlasy. S arganovým olejem pro viditelně vyživené a lesklé vlasy.
AKCE
Green Pharmacy Kopřiva a Lopuch kondicionér pro normální vlasy 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Kopřiva a Lopuch kondicionér pro normální vlasy 350 ml
Kód: 2507526
Kód dod.: 845736
EAN: 4823015934568
 
49 Kč
163.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér Green Pharmacy Kopřiva a Lopuch je určen pro normální vlasy a poskytuje jim jemnou péči a ochranu.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Nivea Niacinamide Lenght Wonder maska na vlasy 200 ml
Nivea®
Nivea Niacinamide Lenght Wonder maska na vlasy 200 ml
Kód: 2508882
Kód dod.: 855618
EAN: 9005800392790
 
129.90 Kč
649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Niacinamide Length Wonder maska na vlasy je intenzivní péče speciálně vyvinutá pro dlouhé vlasy. Díky obsahu niacinamidu a bambuckého másla posiluje vlasy, zpevňuje je a chrání před lámáním.
Dixi vlasové tonikum proti lupům, 7× 10 ml
Dixi
Dixi vlasové tonikum proti lupům, 7× 10 ml
Kód: 2404453
Kód dod.: 857006
EAN: 8586000087965
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasové tonikum proti lupům v ampulích pro všechny typy vlasů .
Gliss Total Repair regenerační expres balzám s keratinem, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair regenerační expres balzám s keratinem, 200 ml
Kód: 31263
Kód dod.: 855241
EAN: 4015000886864
 
164.90 Kč
824.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řada Total Repair, vyvinutá speciálně pro potřeby suchých, namáhaných vlasů, chrání vlasová vlákna a zkrášluje povrch vlasů.
Gliss Scalp Balance hydratační sérum, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance hydratační sérum, 100 ml
Kód: 2601147
Kód dod.: 855308
EAN: 9000101771787
 
199.90 Kč
999.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachové hydratační sérum na normální a suchou pokožku hlavy s panthenolem a 2% hydratačním komplexem pro dlouhotrvající pocit svěžesti. Sérum pomáhá předcházet jejímu vysušování a snižuje šupinatění pokožky.
CARPATHIA Herbarium regenerační kondicionér na suché, poškozené a oslabené vlasy 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium regenerační kondicionér na suché, poškozené a oslabené vlasy 250 ml
Kód: 2507088
Kód dod.: 856926
EAN: 8586000083868
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační kondicionér na poškozené a oslabené vlasy s olejem z pšeničných klíčků.
Herbavera kofeinové tonikum na podporu růstu vlasů, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kofeinové tonikum na podporu růstu vlasů, 300 ml
Kód: 2507077
Kód dod.: 845025
EAN: 8594009470756
 
84.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herbavera kofeinové tonikum na podporu růstu vlasů je určeno pro péči o vlasovou pokožku. Pomáhá doplnit každodenní péči o vlasy.
AKCE
Green Pharmacy Kopřiva a Lopuch kondicionér pro normální vlasy 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Kopřiva a Lopuch kondicionér pro normální vlasy 350 ml
Kód: 2507526
Kód dod.: 845736
EAN: 4823015934568
 
49 Kč
163.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér Green Pharmacy Kopřiva a Lopuch je určen pro normální vlasy a poskytuje jim jemnou péči a ochranu.
Syoss Intense Plex intenzivní kondicionér pro silně poškozené vlasy, 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex intenzivní kondicionér pro silně poškozené vlasy, 250 ml
Kód: 2507407
Kód dod.: 855511
EAN: 9000101731545
 
139.90 Kč
559.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kondicionér pro silně poškozené vlasy pomáhá opravit lámavost vlasů obnovením milionů poškozených vlasových vazeb, což posiluje vlasy zevnitř a obnovuje zářivý lesk.
Syoss Intense Keratin vlasová maska 400ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Keratin vlasová maska 400ml
Kód: 2507114
Kód dod.: 855299
EAN: 9000101743234
 
214.90 Kč
537.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Intense Keratin vlasová maska pro křehké, snadno se lámající vlasy.
Dixi vlasový olej na tmavé vlasy, 60 ml
Dixi
Dixi vlasový olej na tmavé vlasy, 60 ml
Kód: 75732
Kód dod.: 857022
EAN: 8586000085015
 
34.90 Kč
581.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro všechny typy vlasů, posiluje je, dodává jim lesk a zdravý vzhled, ošetřuje jejich a vyživuje.
Gliss denní olejový elixír pro poškozené a suché vlasy, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss denní olejový elixír pro poškozené a suché vlasy, 75 ml
Kód: 2504701
Kód dod.: 855264
EAN: 9000100695732
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro poškozené a suché vlasy - denní olejový elixír - S ARGANOVÝM OLEJEM a VITAMINEM E: pro regeneraci a obnovu poškozených vlasů, vlasům dodá ochranu a vrátí lesk.
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Kód: 2601398
Kód dod.: 856033
EAN: 8586000089709
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše vlasy jsou vyživovány a zároveň jsou také přirozeně hydratované, mají zdravější vzhled a pevnější strukturu. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
Dixi vlasová voda proti vypadávání vlasů 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti vypadávání vlasů 100 ml
Kód: 2601383
Kód dod.: 856031
EAN: 8586000089679
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DIXI vlasová voda proti vypadávání vlasů je pečující vlasové tonikum, které pomáhá posilovat vlasové kořínky a podporuje zdravý růst vlasů.
Dixi Arvit vlasové tonikum proti vypadávání vlasů, 7× 10 ml
Dixi
Dixi Arvit vlasové tonikum proti vypadávání vlasů, 7× 10 ml
Kód: 2403702
Kód dod.: 857000
EAN: 8586000087941
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasové tonikum proti vypadávání vlasů v ampulích pro všechny typy vlasů.
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regenerační kondicionér 260 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regenerační kondicionér 260 ml
Kód: 2508546
Kód dod.: 855650
EAN: 8595061610593
 
89.90 Kč
345.77Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační kondicionér KERATIN + KOFEIN uhladí a posílí oslabené vlasy, usnadní rozčesávání a dodá jim pružnost i zdravý lesk.
AKCE
Sunsil tónovací kúra pro čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pro čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501571
Kód dod.: 794666
EAN: 8710522889886
 
48 Kč
266.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní tónovací kúra s barevnými pigmenty, která zintenzivňuje barvu a bojuje proti vyblednutí, koriguje nežádoucí tóny.
AKCE
Sunsil tónovací kúra pro blond Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pro blond Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501569
Kód dod.: 794665
EAN: 8710522889879
 
48 Kč
266.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Špičková tónovací kúra pro blond, odbarvené a zesvětlené vlasy. S arganovým olejem pro viditelně vyživené a lesklé vlasy.
AKCE
Sunsilk kondicionér pro hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Kód: 2501563
Kód dod.: 794651
EAN: 8720182543851
 
69.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro rovné vlasy!
AKCE
Sunsilk kondicionér pro lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Kód: 2501554
Kód dod.: 794647
EAN: 8720182540539
 
69.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér pro suché a lámavé vlasy s 98 % složek přírodního původu! 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
79.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro definované a elastické kadeře. Bez krepatění. Receptura s arganovým olejem je ideální pro rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškozené a rozčesává vlasy, aby vám poskytla dokonalou rovnost bez krepatění každý den.
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Kód: 2601395
Kód dod.: 856030
EAN: 8586000089488
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodná je pro všechny typy vlasů, vašim vlasům dodává sílu, blahodárně působí na výživu vlasových kořínků a omezuje tvorbu lupů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.