cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Kód: 2601395
Kód dod.: 856030
EAN: 8586000089488
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodná je pro všechny typy vlasů, vašim vlasům dodává sílu, blahodárně působí na výživu vlasových kořínků a omezuje tvorbu lupů.
Gliss Kur Ultimate color regenerační balzám, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Kur Ultimate color regenerační balzám, 200 ml
Kód: 11274
Kód dod.: 855237
EAN: 4015000886871
 
164.90 Kč
824.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Gliss Kur s keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození a předchází tak budoucímu poškození. Ultimate Color regenerační expres balzám pro barvené, tónové nebo melírované vlasy s technologii 3D-Color-Luminance uzavírá a posiluje vlasová v
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 48584
Kód dod.: 855232
EAN: 9000100398572
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Kur Oil Nutritive balzám pro dlouhé vlasy se sklonem k třepení. Redukuje až o 90 % roztřepených konečků.
Dixi kopřivový kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi kopřivový kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401792
Kód dod.: 856962
EAN: 8585001900402
 
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používáním kopřivového kondicionéru usnadníte rozčesávání a pomůžete předcházet lámavosti a třepení konečků vlasů. Kondicionér na suché vlasy s obsahem přírodního kopřivového extraktu nabije vaše vlasy silou a krásou.
AKCE
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
79.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro všechny typy vlasů. 98% složek přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Schauma Kids sprej na rozčesávání s extraktem z maliny, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Kids sprej na rozčesávání s extraktem z maliny, 150 ml
Kód: 2505655
Kód dod.: 845252
EAN: 9000101653922
 
114.90 Kč
766Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Potřebujete rozčesat dětské vlásky? Použijte Schauma Detangling Spray pro děti.
AKCE
Nivea Lenght Wonder posilující kondicionér 200 ml
Nivea®
Nivea Lenght Wonder posilující kondicionér 200 ml
Kód: 2508880
Kód dod.: 855617
EAN: 9005800392783
 
64.90 Kč
324.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Posilující kondicionér určený pro oslabené a lámavé vlasy, který podporuje jejich růst a chrání je před poškozením.
Schauma 7 Herbs Freshness balzám na vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma 7 Herbs Freshness balzám na vlasy, 250 ml
Kód: 11373
Kód dod.: 855443
EAN: 9000101658088
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám Schauma 7 Herbs Freshness s organickým extraktem ze 7 bylin pro normální až mastné vlasy, který struktuře vlasů dodá lehkou svěžest a přirozeně vypadající objem.
L'Oreál Elseve Hyaluron Plump balzám na vlasy, 300 ml
L'Oréal Paris
L'Oreál Elseve Hyaluron Plump balzám na vlasy, 300 ml
Kód: 2602765
Kód dod.: 845947
EAN: 3600524142551
 
139.90 Kč
466.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám L'Oréal Elseve Hyaluron Plump je hydratační péče určená pro suché a dehydratované vlasy.
AKCE
Nivea Color Care & Protect pečující kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect pečující kondicionér, 200 ml
Kód: 11306
Kód dod.: 855601
EAN: 9005800393735
 
64.90 Kč
324.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prodlužte sytost vaší barvy na dvojnásobek a dopřejte svým barveným nebo melírovaným vlasům intenzivní péči. Vsaďte na kvalitu - NIVEA Pečující kondicionér Color Care & Protect.
AKCE
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
Kód: 1810773
Kód dod.: 845735
EAN: 4823015908019
 
49 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí je určen pro péči o oslabené vlasy se sklonem k vypadávání.
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Bezoplachový kondicionér 260 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Bezoplachový kondicionér 260 ml
Kód: 2508563
Kód dod.: 855652
EAN: 8595061610616
 
89.90 Kč
345.77Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachový kondicionér KERATIN + KOFEIN ve spreji okamžitě uhladí a posílí namáhané vlasy, usnadní rozčesávání a dodá jim pružnost i lesk bez zatížení.
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pro silně poškozené vlasy, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pro silně poškozené vlasy, 100 ml
Kód: 2506062
Kód dod.: 855465
EAN: 9000101731705
 
214.90 Kč
2 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sérum na vlasy s vysoce výkonným složením k obnově silně poškozených vlasů a inspirované japonskými principy krásy.
AKCE
Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko vlasový elixír na barvené vlasy 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko vlasový elixír na barvené vlasy 150 ml
Kód: 2507529
Kód dod.: 845738
EAN: 4823015945854
 
52 Kč
346.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasový elixír Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko je speciálně vyvinutý pro barvené vlasy.
Gliss 7 Sec Ultimate Repair expresní regenerační péče, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss 7 Sec Ultimate Repair expresní regenerační péče, 200 ml
Kód: 2506547
Kód dod.: 855244
EAN: 9000101610352
 
204.90 Kč
1 024.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Expresní vlasová péče pro velmi poškozené a suché vlasy.
Gliss Micro Repair Bonding bezoplachový sprej na namáhané vlasy 150 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Micro Repair Bonding bezoplachový sprej na namáhané vlasy 150 ml
Kód: 2602969
Kód dod.: 855365
EAN: 9000101784558
 
164.90 Kč
1 099.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Micro Repair Bonding sprej je bezoplachová péče určená pro poškozené a namáhané vlasy.
Plantur 39 Balzám pro barvené a poškozené vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Balzám pro barvené a poškozené vlasy, 150 ml
Kód: 1703908
Kód dod.: 856864
EAN: 4008666701824
 
239.90 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Balzám – obnova a ochrana barvených a poškozených vlasů s kofeinovým komplexem.
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem usnadňuje rozčesávání suchých a poškozených vlasů. Pomáhá snížit lámání vlasů a zanechává je jemné a hladké bez zatížení.
Elseve balzám na vlasy Hyaluron Pure, 300 ml
L'Oréal Elseve
Elseve balzám na vlasy Hyaluron Pure, 300 ml
Kód: 2602764
Kód dod.: 845948
EAN: 3600524134853
 
139.90 Kč
466.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na vlasy Hyaluron Pure je rehydratační balzám na vlasy s kyselinou salicylovou a hyaluronovou.
Seborin Vlasová voda pro vlasy bez lupů 400ml
Henkel Schwarzkopf
Seborin Vlasová voda pro vlasy bez lupů 400ml
Kód: 2505832
Kód dod.: 856011
EAN: 4015100447507
 
114.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Seborin proti lupům, zabraňuje tvorbě lupů a efektivně eliminuje svědění pokožky hlavy.
AKCE
Schwarzkopf Gliss After Sun vlasový olej, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss After Sun vlasový olej, 75 ml
Kód: 2600584
Kód dod.: 855202
EAN: 9000101623338
 
139 Kč
1 853.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasový olej vyživuje a obnovuje žíznivé letní vlasy.
Dixi vlasový olej na světlé vlasy, 60 ml
Dixi
Dixi vlasový olej na světlé vlasy, 60 ml
Kód: 75731
Kód dod.: 857023
EAN: 8586000085022
 
34.90 Kč
581.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro všechny typy vlasů, posiluje je, dodává jim lesk a zdravý vzhled, ošetřuje jejich a vyživuje.
AKCE
L'Oréal Elseve Color Vive balzám na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Color Vive balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 11411
Kód dod.: 855530
EAN: 3600010011361
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám s ochrannou péčí pro barevné vlasy.
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601149
Kód dod.: 855310
EAN: 9000101771824
 
199.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy pomáhá chránit pokožku hlavy před slunečním zářením. Praktická forma spreje umožňuje snadnou aplikaci.
AKCE
Nivea Hairmilk Natural Shine pečující kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Hairmilk Natural Shine pečující kondicionér, 200 ml
Kód: 1804011
Kód dod.: 855613
EAN: 9005800301686
 
64.90 Kč
324.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratace a přirozený lesk. Vraťte svým vlasům přirozený lesk a hebkost. Kombinace mléčných a hedvábných proteinů spolu s Euceritem® zajistí skvělý výsledek - NIVEA Pečující kondicionér Hairmilk Natural Shine.
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Kód: 2507116
Kód dod.: 855300
EAN: 9000101743821
 
214.90 Kč
537.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní regenerační maska určená pro poškozené, lámavé a suché vlasy. Díky svému speciálnímu složení obnovuje vlasovou strukturu, vyživuje vlasy do hloubky a zanechává je hebké, hladké a lesklé.
Gliss Scalp Balance čisticí sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance čisticí sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601148
Kód dod.: 855309
EAN: 9000101771800
 
199.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss čisticí sérum Scalp Balance nabízí intenzivní péči o mastnou pokožku hlavy s panthenolem a 2% komplexem pro regulaci mazu. Sérum cíleně redukuje nadměrnou produkci kožního mazu a pomáhá udržet vlasy svěží.
Herbavera tonikum proti lupům Anti-Dandruff, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera tonikum proti lupům Anti-Dandruff, 300 ml
Kód: 2507079
Kód dod.: 845026
EAN: 8594009470763
 
84.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herbavera tonikum proti lupům Anti-Dandruff je určeno pro péči o pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů. Pomáhá zklidnit pokožku a doplňuje běžnou péči o vlasy.
Gliss regenerační elixír Night Elixir 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regenerační elixír Night Elixir 100ml
Kód: 2505786
Kód dod.: 855282
EAN: 5410091767334
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obnovte své vlasy přes noc – lehké sérum Gliss s extraktem z černých perel a systémem HAPTIQ regeneruje silně poškozené vlasy, posiluje jejich strukturu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.