cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Kód: 2601395
Kód dod.: 856030
EAN: 8586000089488
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodná je pro všechny typy vlasů, vašim vlasům dodává sílu, blahodárně působí na výživu vlasových kořínků a omezuje tvorbu lupů.
Syoss Intense Elixir bezoplachový olej pro poškozené vlasy 100ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Elixir bezoplachový olej pro poškozené vlasy 100ml
Kód: 66276
Kód dod.: 862273
EAN: 9000100692083
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento olej na vlasy pomáhá vyživovat suché a poškozené vlasy díky lehkému složení, které je vhodné ke každodennímu použití.
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Kód: 64044
Kód dod.: 855231
EAN: 9000100662987
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura ULTIMATE REPAIR s 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu odstraní dokonce i extrémní poškození vlasů.
AKCE
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
79.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro rovné vlasy, bez krepatění. S arganovým olejem.
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pro silně poškozené vlasy, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pro silně poškozené vlasy, 100 ml
Kód: 2506062
Kód dod.: 855465
EAN: 9000101731705
 
214.90 Kč
2 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sérum na vlasy s vysoce výkonným složením k obnově silně poškozených vlasů a inspirované japonskými principy krásy.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
79.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro všechny typy vlasů. 98% složek přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Gliss termoochranný olejový sprej na vlasy 150ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss termoochranný olejový sprej na vlasy 150ml
Kód: 2506216
Kód dod.: 855296
EAN: 9000101732436
 
239.90 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss olejový termoochranný sprej s omega 9 + marulovým olejem pro hrubé a poškozené vlasy. Výživa a smyslná hladkost.
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pro křehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pro křehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507173
Kód dod.: 855303
EAN: 9000101749670
 
164.90 Kč
824.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachový kondicionér s příjemnou vůní pomáhá ošetřovat vlasy, aby se okamžitě a lépe rozčesávaly, s tepelnou ochranou do 230 °C.
Gliss Split Ends Miracle balzám na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Split Ends Miracle balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 2006761
Kód dod.: 855223
EAN: 9000101287172
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám pro poškozené vlasy s roztřepenými konečky.
Plantur 39 Kofeinový balzám pro jemné a lámavé vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeinový balzám pro jemné a lámavé vlasy, 150 ml
Kód: 1703909
Kód dod.: 856865
EAN: 4008666701534
 
239.90 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Kofeinový balzám – péče pro jemné a oslabené vlasy s kofeinem a posilujícími látkami.
Syoss Intense Glaze laminační péče na vlasy 200ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Glaze laminační péče na vlasy 200ml
Kód: 2602666
Kód dod.: 855314
EAN: 9000101760095
 
214.90 Kč
1 074.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Intense Glaze laminační péče dodává matným vlasům intenzivní lesk, pomáhá redukovat krepatění a zanechává vlasy hedvábně hladké.
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratin, aby poskytla vlasům hloubkovou regeneraci a lesk.
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Kód: 64044
Kód dod.: 855231
EAN: 9000100662987
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura ULTIMATE REPAIR s 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu odstraní dokonce i extrémní poškození vlasů.
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601153
Kód dod.: 855331
EAN: 9000101766769
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je svěží.
Gliss Winter Repair pečující balzám pro zimou namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Winter Repair pečující balzám pro zimou namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 2600199
Kód dod.: 855224
EAN: 9000101044065
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
JSOU VAŠE VLASY NAMÁHANÉ ZIMOU? Vlasy jsou v zimě vystaveny větším ničivým účinkům, a to chladným teplotám a suchému vytápěnému vzduchu.
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
 
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
Syoss Repair balzám pro suché a poškozené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair balzám pro suché a poškozené vlasy, 440 ml
Kód: 2506317
Kód dod.: 855481
EAN: 9000101278057
 
139.90 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss balzám Repair s Japonskem inspirovaným složením - s řasou wakame pro suché a poškozené vlasy.
Dixi Kofeinové vlasové tonikum, 7× 10ml
Dixi
Dixi Kofeinové vlasové tonikum, 7× 10ml
Kód: 2404454
Kód dod.: 857007
EAN: 8586000088030
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
Herbavera kondicioner na vlasy s kofeinem, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kondicioner na vlasy s kofeinem, 550 ml
Kód: 2505595
Kód dod.: 855166
EAN: 8594009470688
 
69.90 Kč
127.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicioner na vlasy s kofeinem, kopřivou a lopuchem je výborným pomocníkem na podporu růstu vlasů. Kofein má příznivé účinky na vlasy, aktivuje vlasové kořínky a významnym způsobem podporuje jejich růst.
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pro křehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pro křehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss kondicionér s kofeinem a peptidy, kondicionér pro křehké a slabé vlasy.
Dixi kopřivový kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi kopřivový kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401792
Kód dod.: 856962
EAN: 8585001900402
 
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používáním kopřivového kondicionéru usnadníte rozčesávání a pomůžete předcházet lámavosti a třepení konečků vlasů. Kondicionér na suché vlasy s obsahem přírodního kopřivového extraktu nabije vaše vlasy silou a krásou.
AKCE
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
 
79.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura s komplexem Shine je ideální pro matné a poškozené vlasy, eliminuje viditelné poškození a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatění každý den.
Syoss Intenze Glaze hloubkový kondicionér na vlasy 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Intenze Glaze hloubkový kondicionér na vlasy 250 ml
Kód: 2602099
Kód dod.: 855312
EAN: 9000101760132
 
139.90 Kč
559.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Intense Glaze je hloubkový kondicionér určený pro matné vlasy bez lesku, který pomáhá obnovit jejich hladkost a dodat jim výraznější lesk.
AKCE
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
69.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro krepaté a poškozené vlasy!
AKCE
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501559
Kód dod.: 794649
EAN: 8720182540614
 
69.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro kudrnaté vlasy!
AKCE
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
69.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro suché vlasy!
AKCE
Wellaflex Style & Nourish 7v1 sérum pro snadné rozčesávání 100 ml
Wella®
Wellaflex Style & Nourish 7v1 sérum pro snadné rozčesávání 100 ml
Kód: 2501006
Kód dod.: 860526
EAN: 4064666984254
 
159 Kč
1 590Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Style & Nourish 7v1 sérum je multifunkční přípravek navržený tak, aby ulehčil rozčesávání vlasů a současně poskytl sedm klíčových benefitů – ochranu před teplem, hydrataci, uhlazení, lesk, jemnost, ochranu před poletováním a zdravý vzhled.
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Colorwin
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Kód: 2600771
Kód dod.: 856803
EAN: 8594185050193
 
194.90 Kč
1 949Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým vlasům intenzivní péči s Colorwin Elixír sérem na vlasy. Lehké, nemastné sérum hydratuje a vyživuje vlasová vlákna, zanechává vlasy hebké, lesklé a snadno rozčesatelné.
AKCE
Wellaflex Style & Nourish 7v1 vlasové tonikum 100 ml
Wella®
Wellaflex Style & Nourish 7v1 vlasové tonikum 100 ml
Kód: 2500991
Kód dod.: 860524
EAN: 4064666984223
 
131 Kč
1 310Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Style & Nourish je pečující vlasové tonikum, které spojuje styling a výživu v jednom kroku. Dodává vlasům přirozený objem, tvar a lehké zpevnění, zatímco je zároveň hydratuje a posiluje.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.