cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Kód: 2601395
Kód dod.: 856030
EAN: 8586000089488
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodná je pro všechny typy vlasů, vašim vlasům dodává sílu, blahodárně působí na výživu vlasových kořínků a omezuje tvorbu lupů.
Taft Aloe Boost hydratační sprej na vlasy, 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost hydratační sprej na vlasy, 150 ml
Kód: 2601150
Kód dod.: 855315
EAN: 9000101775624
 
164.90 Kč
1 099.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Aloe Boost hydratační sprej dodává vlasům hydrataci, svěžest a usnadňuje jejich úpravu.
AKCE
L'Oréal Elseve Dream Long balzám na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Dream Long balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 1903118
Kód dod.: 855527
EAN: 3600523741878
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regeneruje vaše vlasy až ke konečkům a zanechává je silnější. Zároveň jim dodává lesk a potřebnou výživu.
AKCE
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
69.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro suché vlasy!
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Kód: 2507116
Kód dod.: 855300
EAN: 9000101743821
 
214.90 Kč
537.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní regenerační maska určená pro poškozené, lámavé a suché vlasy. Díky svému speciálnímu složení obnovuje vlasovou strukturu, vyživuje vlasy do hloubky a zanechává je hebké, hladké a lesklé.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
79.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro křehké vlasy, pevnost proti lámání s 98% přísadami přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
79.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro rovné vlasy, bez krepatění. S arganovým olejem.
AKCE
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501577
Kód dod.: 794658
EAN: 8000770400255
 
79.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro suché a unavené vlasy! Receptura s avokádovým olejem a Aloe Vera je ideální pro suché a unavené vlasy.
Gliss Kur Ultimate color regenerační balzám, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Kur Ultimate color regenerační balzám, 200 ml
Kód: 11274
Kód dod.: 855237
EAN: 4015000886871
 
164.90 Kč
824.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Gliss Kur s keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození a předchází tak budoucímu poškození. Ultimate Color regenerační expres balzám pro barvené, tónové nebo melírované vlasy s technologii 3D-Color-Luminance uzavírá a posiluje vlasová v
Gliss Split Ends Miracle Express Repair balzám, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Split Ends Miracle Express Repair balzám, 200 ml
Kód: 2506287
Kód dod.: 855238
EAN: 9000101287233
 
164.90 Kč
824.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám s iontovým komplexem a olejem ze semen hroznového vína pro poškozené vlasy a roztřepené konečky.
Gliss regenerační expres balzám Supreme Length pro dlouhé vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regenerační expres balzám Supreme Length pro dlouhé vlasy, 200 ml
Kód: 2505022
Kód dod.: 855270
EAN: 9000101201376
 
164.90 Kč
824.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Gliss Kur s Keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození, posiluje buněčnou strukturu a tím zabraňuje možnému poškození.
Syoss Intense Elixir bezoplachový olej pro poškozené vlasy 100ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Elixir bezoplachový olej pro poškozené vlasy 100ml
Kód: 66276
Kód dod.: 862273
EAN: 9000100692083
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento olej na vlasy pomáhá vyživovat suché a poškozené vlasy díky lehkému složení, které je vhodné ke každodennímu použití.
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 48584
Kód dod.: 855232
EAN: 9000100398572
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Kur Oil Nutritive balzám pro dlouhé vlasy se sklonem k třepení. Redukuje až o 90 % roztřepených konečků.
Alpecin tonikum Coffein Liquid, 200 ml
Alpecin
Alpecin tonikum Coffein Liquid, 200 ml
Kód: 87964
Kód dod.: 856855
EAN: 4008666215109
 
319.90 Kč
1 599.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte silnější a zdravěji vypadající vlasy s kofeinovým šamponem, který účinně bojuje proti oslabení vlasových kořínků.
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasová maska pro poškozené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pro hloubkovou regeneraci a lesk vlasů.
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Kód: 2601384
Kód dod.: 856032
EAN: 8586000089693
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přirozeným způsobem napomáhá výživě vašich vlasů, které se stávají pevnější, mají zdravý vzhled a postupně se zbavují nadbytečné mastnoty. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
Gliss balzám Liquid Silk 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss balzám Liquid Silk 200ml
Kód: 2407101
Kód dod.: 855289
EAN: 3838824086699
Získáte 2 bodů
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér Gliss Liquid Silk s ceramidy + hedvábím pro matné, lámavé vlasy. Jemné a hedvábné vlasy a perfektní rozčesatelnost. Smývatelný.
AKCE
Pantene dárkový set šampon 400 ml + 3 Minute Miracle kondicionér 220 ml
Pantene®
Pantene dárkový set šampon 400 ml + 3 Minute Miracle kondicionér 220 ml
Kód: 2600250
Kód dod.: 981238
EAN: 8006530042369
 
187 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pantene dárkový set obsahuje šampon a kondicionér 3 Minute Miracle pro každodenní péči o vlasy.
Schauma Color Shine balzám na vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Color Shine balzám na vlasy, 250 ml
Kód: 11382
Kód dod.: 855442
EAN: 9000101658224
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Color Shine balzám pro barvené vlasy s extraktem z granátového jablka. Poskytuje dlouhotrvající ochranu barvy a intenzivní lesk v kombinaci šamponu s balzamem. *
CARPATHIA Herbarium revitalizační kondicionér s výtažky 8 bylin 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium revitalizační kondicionér s výtažky 8 bylin 250 ml
Kód: 2505820
Kód dod.: 856925
EAN: 8586000083875
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachový revitalizačný kondicionér s obsahom výťažkov z 8 bylín– aloe vera, echinacea, rumanček, nechtík, pupočník, medovka, hamamel a lipa vlasy posilňuje a revitalizuje. Vlasy sa po ňom ľahko rozčesávajú a nádherne sa lesknú.
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 1805777
Kód dod.: 856961
EAN: 8586000081406
 
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyvážená kombinace extraktů z aloe vera, měsíčku lékařského v revitalizačním kondicionéru zanechává vlasy hebké, vzdušné a snadno rozčesatelné.
Alpa Luna Lopuchová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Lopuchová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11489
Kód dod.: 856017
EAN: 85922143
 
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extrakt lopuchového kořene je bohatý zejména na sliz, třísloviny a minerální látky. Má příznivý vliv proti vypadávání vlasů a snižuje tvorbu lupů.
Syoss Color balzám pro barevné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Color balzám pro barevné vlasy, 440 ml
Kód: 2505407
Kód dod.: 855480
EAN: 9000101277937
 
139.90 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss balzám Color s Japonskem inspirovaným složením - s květem tsubaki pro barvené a zesvětlené vlasy.
Schauma Stronger for Longer Hair kondicionér pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 250ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Stronger for Longer Hair kondicionér pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 250ml
Kód: 2600792
Kód dod.: 855438
EAN: 9000101750256
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér s ibiškem a rozmarýnem pro dlouhé vlasy, které potřebují posílení.
AKCE
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2600497
Kód dod.: 855294
EAN: 9000101726213
 
119 Kč
297.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační maska na vlasy, která zajišťuje intenzivní regeneraci a pocit hydratovaných vlasů po dobu až 48 hodin již po prvním použití.
Taft Aloe Boost hydratační sprej na vlasy, 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost hydratační sprej na vlasy, 150 ml
Kód: 2601150
Kód dod.: 855315
EAN: 9000101775624
 
164.90 Kč
1 099.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Aloe Boost hydratační sprej dodává vlasům hydrataci, svěžest a usnadňuje jejich úpravu.
Dixi žloutkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi žloutkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401793
Kód dod.: 856960
EAN: 8585001900419
 
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I vy si pamatujete jako vám babička dělala domácí zábal z vaječných žloutků a vaše vlasy ožily? Vraťte se do těch dob díky Dixi novince – žloutkového pšeničný kondicionér.
Gliss regenerační expres balzám Oil Nutritive pro hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regenerační expres balzám Oil Nutritive pro hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 48585
Kód dod.: 855242
EAN: 9000100398701
 
164.90 Kč
824.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řada oil nutritive s kyselinou olejovou + marulovým olejem účinně vyživuje lámavé suché vlasy.
Syoss Keratin balzám pro jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin balzám pro jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 2506321
Kód dod.: 855479
EAN: 9000101278217
 
139.90 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss balzám Keratin s Japonskem inspirovaným složením - s modrým lotosem pro snadno lámavé vlasy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.