cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Univerzální čističe

Kdo zažil vojenská léta, jistě si vzpomene na nejpoužívanější úklidový prostředek, určený takřka “na všechno”.  Mazlavé mýdlo se rozpustilo ve kbelíku s teplou vodou, do kterého se vložil “šůrovák”, rýžový kartáč s násadou a vrchní část kbelíku se omotala “zemovkou” (hadrou na zem). Následně rychlými pohyby nahoru a dolů se vytvořila bohatá pěna, které bylo i ze dvou lžic mazláku neuvěřitelné množství.
Linoleum v dlouhých chodbách vojenských kasáren se pak leskly.

Dnes se ale mazlavé mýdlo používá nejenom k mytí podlah, hygienických zařízení, odstraňování hrubších nečistot, ale i k průmyslovým účelům.

Nejprodávanější
Zenit mazlavé mýdlo, 2 kg
Zenit Mazlavé mýdlo
Zenit mazlavé mýdlo, 2 kg
Kód: 06144
Kód dod.: 702061
EAN: 8594004371171
 
204.90 Kč
102.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mazlavé draselné mýdlo je určené na úklid pod­lah hygienických zařízení, stěn před malováním (vhodné i na nikotin), odstranění hrubších nečis­tot z omyvatelných povrchů.
Pronto 5v1 Multifunkční čistič na různé povrchy, rozprašovač, 500 ml
Pronto®
Pronto 5v1 Multifunkční čistič na různé povrchy, rozprašovač, 500 ml
Kód: 74720
Kód dod.: 708023
EAN: 5000204218480
 
164.90 Kč
329.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
99 % přírodní, obsahuje 99% vody a lihu vyrobeného kvašením obilí. Čistí různé povrchy a odstraňuje prach. Zanechává povrchy lesklé a beze šmouh.
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Kód: 1706132
Kód dod.: 705041
EAN: 8595009213183
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek určený k odstranění nečistot z plastových rámů, nábytku a všech plastů v domácnosti a průmyslu. Výborně odstraňuje i nalepený hmyz např. ze skel a plastových dílů automobilů.
Fixinela Perfekt pro univerzální utěrky, 30 ks
Tatrachema Fixinela®
Fixinela Perfekt pro univerzální utěrky, 30 ks
Kód: 2101597
Kód dod.: 709730
EAN: 8585003992139
 
44.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Utěrky jsou určené k čištění plastových, keramických a skleněných povrchů, povrchů z nerezavějící oceli, plastového a čalouněného nábytku.
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy, citrus 1 l
Alex®
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy, citrus 1 l
Kód: 2305763
Kód dod.: 702089
EAN: 8411660005380
 
59.90 Kč
59.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alex na všechny povrchy kombinuje zkušenosti a účinnost produktů Alex s přínosy esenciálních olejů a poskytuje tak péči a čistotu všem druhům podlah.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
CILLIT BANG univerzální čistič Ultra, 750 ml
Cillit
CILLIT BANG univerzální čistič Ultra, 750 ml
Kód: 2501113
Kód dod.: 712254
EAN: 5999109510846
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cillit Bang univerzální čistič Ultra je ideální hlavně pro obklady koupelen, spáry, umyvadla, kohoutky, baterie, sprchové kouty, kuchyňské desky, keramické desky, sporáky, dveře chladniček, kliky dveří.
Sanytol dezinfekční univerzální čistič na podlahy a plochy, 5 l
Sanytol
Sanytol dezinfekční univerzální čistič na podlahy a plochy, 5 l
Kód: 1900333
Kód dod.: 700588
EAN: 3045206615006
 
399.90 Kč
79.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol univerzální dezinfekce na podlahy a plochy.
Zenit mazlavé mýdlo, 9 kg
Zenit Mazlavé mýdlo
Zenit mazlavé mýdlo, 9 kg
Kód: 06142
Kód dod.: 702068
EAN: 8594004371188
 
494.90 Kč
54.99Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mazlavé draselné mýdlo je určené na úklid pod­lah hygienických zařízení, stěn před malováním (vhodné i na nikotin), odstranění hrubších nečis­tot z omyvatelných povrchů.
AKCE
Fiorillo odstraňovač skvrn Candeggina Delicata 1,85 l
Fiorillo
Fiorillo odstraňovač skvrn Candeggina Delicata 1,85 l
Kód: 2501366
Kód dod.: 700527
EAN: 8017412003743
 
64 Kč
34.59Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S Fiorillo Candeggina dosáhnete zářivě čistého prádla a hygienicky čistých povrchů ve vaší domácnosti.
Dettol Limetka & Máta, antibakteriální sprej, dezinfekční čistič, 500 ml
Dettol
Dettol Limetka & Máta, antibakteriální sprej, dezinfekční čistič, 500 ml
Kód: 1803182
Kód dod.: 724141
EAN: 5997321781051
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje 99,9% bakterií. Poskytuje 3x ochranu před - alergeny, bakteriemi, viry chřipky. Pro dennodenní čištění a bez šmouh s vůní limetky a máty. Neobsahuje bělidla ani barviva.
Frosch Eko Malina univerzální čistič, 1 l
Frosch®
Frosch Eko Malina univerzální čistič, 1 l
Kód: 2001730
Kód dod.: 700452
EAN: 9001531947933
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí, odvápňuje a zanechává dlouhotrvající lesk v koupelně i v kuchyni - vhodné také na kachličkové podlahy.
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 5 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 5 l
Kód: 1800063
Kód dod.: 702137
EAN: 5907542749907
 
224.90 Kč
44.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte a pročistěte domácnost příjemnou vůní citrónu. Užívejte si přitažlivé vůně po celý rok. Díky našemu produktu si budete obklopeni čistotou a povzbuzující vůní citrónu. Nechte se zlákat svěžestí!
Dezinfekce univerzální čistič sprej 4 účinky, 500 ml
Sanytol
Dezinfekce univerzální čistič sprej 4 účinky, 500 ml
Kód: 2103451
Kód dod.: 700600
EAN: 8411660004550
 
83.90 Kč
167.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul dezinfekční prostředek se 4 účinky, který díky své velmi účinné pěně dezinfikuje, rozpouští mastnotu a vodní kámen a zároveň vše provoní v jednom kroku.
Dettol Citron a Limeta antibakteriální sprej na povrchy 500 ml
Dettol
Dettol Citron a Limeta antibakteriální sprej na povrchy 500 ml
Kód: 1809029
Kód dod.: 724144
EAN: 5900627074284
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální univerzální čistič ve spreji Dettol Citron a Limeta s objemem 500 ml ničí 99,9 % bakterií a virů.
Dettol General Cleaning Liquid antibakteriální čistič povrchů sprej, 500 ml
Dettol
Dettol General Cleaning Liquid antibakteriální čistič povrchů sprej, 500 ml
Kód: 89328
Kód dod.: 724140
EAN: 5011417561928
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dettol antibakteriální sprej na povrchy ničí 99,9 % bakterií a virů včetně E. coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudemonas aeruginosa a virus chřipky.
Real Green Clean na plochy čisticí prostředek, 500 ml
Zenit Real
Real Green Clean na plochy čisticí prostředek, 500 ml
Kód: 81212
Kód dod.: 712212
EAN: 8594004375698
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční prostředek na všechny plochy v domácnosti.
Chante Clair Čisticí a odmašťovací prostředek Lemon 750 ml
Chante Clair
Chante Clair Čisticí a odmašťovací prostředek Lemon 750 ml
Kód: 2509031
Kód dod.: 706565
EAN: 8015194528577
 
79.90 Kč
106.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s osvěžující vůní citronu ideální pro odstranění mastnoty a nečistot.
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy, citrus 1 l
Alex®
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy, citrus 1 l
Kód: 2305763
Kód dod.: 702089
EAN: 8411660005380
 
59.90 Kč
59.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alex na všechny povrchy kombinuje zkušenosti a účinnost produktů Alex s přínosy esenciálních olejů a poskytuje tak péči a čistotu všem druhům podlah.
IO Sgrasse Brilla koncentrovaný odmašťovač, 750 ml
Io
IO Sgrasse Brilla koncentrovaný odmašťovač, 750 ml
Kód: 2302615
Kód dod.: 706526
EAN: 8056646091614
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný odmašťovač Sgrasso & Brilla 79,00 Kč vč. DPH (65,29 Kč bez DPH) Rozlučte se s mastnotou. Přípravek Sgrasso & Brilla odmastí veškeré povrchy a dopřeje jim žádoucí lesk a čistotu. Zaručeně bojuje i proti mastnotě z motorů a převodovek.
AKCE
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulí, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulí, 1 l
Kód: 2407127
Kód dod.: 705262
EAN: 5902986214127
Získáte 2 bodů
84 Kč
84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Marseille s levandulí – čisticí přípravek na okna a rámy se svěží levandulovou vůní.
SAVO Univerzální dezinfekce sprej, 700 ml
Savo®
SAVO Univerzální dezinfekce sprej, 700 ml
Kód: 2402101
Kód dod.: 700390
EAN: 8720181405785
 
79.90 Kč
114.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezinfekční čisticí sprej s praktickým rozprašovačem se hodí do domácnosti i na pracoviště.
CILLIT BANG odmašťovací sprej do kuchyně, 750 ml
Cillit
CILLIT BANG odmašťovací sprej do kuchyně, 750 ml
Kód: 40095
Kód dod.: 706560
EAN: 5900627024210
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cillit Bang pro odstranění mastnoty a pro větší lesk působí již za několik vteřin. Prostředek účinně odstraňuje skvrny od jídla, mastnotu a zapečené jídlo. Bang! A špína zmizí.
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Spring Flowers univerzální čistící prostředek, konvalinky, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Spring Flowers univerzální čistící prostředek, konvalinky, 1 l
Kód: 07261
Kód dod.: 700311
EAN: 5900273472939
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zanechá vůni ve vaší domácnosti až po dobu několika hodin. Dokonalá čistota a zářivý lesk a příjemná svěží vůně konvalinek vydrží dokonce i druhý den po úklidu.
AKCE
Sidolux Universal Marseille Soap with Lavender univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Marseille Soap with Lavender univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 2300187
Kód dod.: 702113
EAN: 5902986292811
 
46 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Modré Květiny. Hravá a veselá dívčí vůně kombinující šťavnaté ovoce, květiny a žužu.
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
Kód: 2407128
Kód dod.: 705263
EAN: 5902986213533
Získáte 2 bodů
89.90 Kč
89.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Marseille Ylang Ylang – čisticí prostředek na okna a rámy s exotickou vůní květů Ylang Ylang.
AKCE
Ajax Mood Boosting Relax univerzální čistič, 1 l
Ajax
Ajax Mood Boosting Relax univerzální čistič, 1 l
Kód: 2602657
Kód dod.: 700333
EAN: 8718951788176
 
55 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ajax Mood Boosting Relax univerzální čistič účinně čistí povrchy a zanechává dlouhotrvající vůni levandule a santalového dřeva.
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 1 l
BALhome
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 1 l
Kód: 2602266
Kód dod.: 712109
EAN: 8591235105926
 
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALHOME bílý ocet je ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti.
AKCE
Ajax univerzální čistič  Lavender, 1 l
Ajax
Ajax univerzální čistič Lavender, 1 l
Kód: 2405947
Kód dod.: 700330
EAN: 8718951691988
 
55 Kč
55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek AJAX Ultra Lavender s vůní levandule. Vyrobený z 99 % složek přírodního původu, veganský a dermatologicky testovaný. Zanechává povrchy zářivě čisté a svěže provoněné.
Clin Multi Shine, univerzální čistič na lesklé povrchy, rozprašovač, 500 ml
Henkel Clin
Clin Multi Shine, univerzální čistič na lesklé povrchy, rozprašovač, 500 ml
Kód: 62805
Kód dod.: 705145
EAN: 9000100866385
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Multi-Shine, univerzální čistič. Rychle a účinně odstraňuje běžné nečistoty z nejrůznějších povrchů – počínaje sklem či plasty a konče ocelí, nebo dokonce kůží.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.