cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Sidolux Universal Marseille Soap univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Marseille Soap univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 44287
Kód dod.: 702123
EAN: 5902986203541
 
54.90 Kč
54.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Marseillského mýdla. Bohatá a přitom jemná vůně marseillského mýdla s lehkým nádechem heřmánku a jasmínu.
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Kód: 68097
Kód dod.: 738038
EAN: 8712561552936
 
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Pink krémový abrazivní čisticí přípravek s příjemnou květinovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Sidolux Universal Blue Flower univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Blue Flower univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 1703686
Kód dod.: 702133
EAN: 5902986204449
 
54.90 Kč
54.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Modrých Květin. Obsahuje funkci Soda power, takže si poradí s většinou nečistot i mastnotou.
AKCE
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Jasmine univerzální čistící prostředek, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Jasmine univerzální čistící prostředek, 1 l
Kód: 2002802
Kód dod.: 700308
EAN: 8718951331822
 
55 Kč
55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistící prostředek s esenciálními oleji a vůní jasmínu.
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy Svěží vánek, 1 l
Alex®
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy Svěží vánek, 1 l
Kód: 2305765
Kód dod.: 702090
EAN: 8411660005403
 
59.90 Kč
59.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alex na všechny povrchy kombinuje zkušenosti a účinnost produktů Alex s přínosy esenciálních olejů a poskytuje tak péči a čistotu všem druhům podlah.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
SAVO na podlahy a povrchy vůně oceánu, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy a povrchy vůně oceánu, 750 ml
Kód: 88639
Kód dod.: 700369
EAN: 8710908103636
 
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na podlahy a jiné omyvatelné povrchy (např. kachličky, laminát, plasty apod.). S příjemnou vůní oceánu.
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Lagoon Flowers univerzální čistící prostředek, květiny, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Lagoon Flowers univerzální čistící prostředek, květiny, 1 l
Kód: 47888
Kód dod.: 700313
EAN: 5900273472908
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zanechá vůni ve vaší domácnosti až po dobu několika hodin. Dokonalá čistota a zářivý lesk a příjemná svěží vůně květin vydrží dokonce i druhý den po úklidu.
Cif univerzální čistící sprej na mastnotu, 750 ml
Cif
Cif univerzální čistící sprej na mastnotu, 750 ml
Kód: 2404495
Kód dod.: 710028
EAN: 8720182870025
Získáte 1 bodů
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezpečnostní upozornění produktu (H-věty)H290: Může být korozivní pro kovy.H301: Toxický při požití.
AKCE
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Jasmine univerzální čistící prostředek, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Jasmine univerzální čistící prostředek, 1 l
Kód: 2002802
Kód dod.: 700308
EAN: 8718951331822
 
55 Kč
55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistící prostředek s esenciálními oleji a vůní jasmínu.
SAVO univerzální dezinfekční sprej Levandule, 700 ml
Savo®
SAVO univerzální dezinfekční sprej Levandule, 700 ml
Kód: 2309654
Kód dod.: 700349
EAN: 8720181405839
 
79.90 Kč
114.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo univerzální dezinfekční sprej Levandule je ideální pro každodenní dezinfekci a čištění všech omyvatelných povrchů v domácnosti.
AKCE
Milit Cleaner domácí čistič 750 ml
Milit
Milit Cleaner domácí čistič 750 ml
Kód: 2508282
Kód dod.: 700567
EAN: 8594221200377
 
53 Kč
70.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milit Domácí čistič 750 ml je univerzální čisticí prostředek určený pro běžné úklidové práce v domácnosti.
Severochema Isopropanol čistící a odmašťovací prostředek 5 l
Severochema
Severochema Isopropanol čistící a odmašťovací prostředek 5 l
Kód: 2508118
Kód dod.: 460632
EAN: 8595009243357
 
835 Kč
167Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Severochema Isopropanol je vysoce účinný alkoholový čistič a odmašťovač určený pro průmyslové i domácí použití.
AKCE
Sanytol náplň dezinfekční univerzální čisticí prostředek, eukalyptus 1 l
Sanytol
Sanytol náplň dezinfekční univerzální čisticí prostředek, eukalyptus 1 l
Kód: 2305194
Kód dod.: 700581
EAN: 8411660005311
 
104.90 Kč
104.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič bez chlóru, s trojím účinkem. Je antibakteriální, fungicidní i virucidní. Ideální do kuchyně, na WC, sanitární zařítení atd.
LAVON odmašťovač univerzální, 5L
Lavon
LAVON odmašťovač univerzální, 5L
Kód: 2501708
Kód dod.: 735056
EAN: 8594187143510
 
299.90 Kč
59.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAVON univerzální odmašťovač je ideální pro odmašťování omyvatelných povrchů, kovových ploch, strojních zařízení, motorů, skel i automobilových karoserií.
AKCE
Jelen Malina octový čistič, 500 ml
Jelen®
Jelen Malina octový čistič, 500 ml
Kód: 1810123
Kód dod.: 769019
EAN: 8592613579575
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na bázi octa pro úklid v kuchyni i v koupelně s vůní malinového octa.
Lavon čistič na nerez alkoholový, 500ml
Lavon
Lavon čistič na nerez alkoholový, 500ml
Kód: 2501696
Kód dod.: 710030
EAN: 8594187143398
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon NEREZ je rychleschnoucí čistič určený pro všechny typy nerezových a kovových povrchů
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzální čistící prostředek, vlčí mák, 5 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzální čistící prostředek, vlčí mák, 5 l
Kód: 92135
Kód dod.: 700321
EAN: 8714789709383
 
229.90 Kč
45.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ajax Red Flowers má unikátní svěžesť, která se aktivuje vzduchem. Uvolňuje svoji květinovou vůni nepřetržitě po dobu více než 24 hodin. Čistí do hloubky a zanechává povrchy zářivě lesklé. Bez oplachování.
AKCE
Dr. Oetker Jedlá soda, 200 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Jedlá soda, 200 g
Kód: 2501413
Kód dod.: 935082
EAN: 8595072634694
 
35 Kč
175Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Všestranný pomocník v kuchyni a domácnosti v uzavíratelné praktické dóze pro opakované použití.
AKCE
Dezipower dezinfekční čistič 750 ml
Dezipower
Dezipower dezinfekční čistič 750 ml
Kód: 2303810
Kód dod.: 700507
EAN: 8594158940056
 
62.90 Kč
83.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční čistič DEZIPOWER bez chlóru s příjemnou vůní pro bezpečnou a voňavou domácnost.
LAVON mýdlový čistič Easy Clean, 1 l
Lavon
LAVON mýdlový čistič Easy Clean, 1 l
Kód: 2501549
Kód dod.: 700284
EAN: 8594187140991
 
39.90 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra šetrný prostředek s obsahem mýdla na podlahy a omyvatelné povrchy.
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Kód: 07368
Kód dod.: 738024
EAN: 8712561560696
 
28.90 Kč
115.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Frosch univerzální čistič s octem, 1 l
Frosch®
Frosch univerzální čistič s octem, 1 l
Kód: 07122
Kód dod.: 700450
EAN: 4009175141729
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně rozpouští vodní kámen, skvrny od vody, zbytky mýdla - pohlcuje zápach - vhodný na koupelny, WC a kuchyně.
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy Svěží vánek, 1 l
Alex®
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy Svěží vánek, 1 l
Kód: 2305765
Kód dod.: 702090
EAN: 8411660005403
 
59.90 Kč
59.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alex na všechny povrchy kombinuje zkušenosti a účinnost produktů Alex s přínosy esenciálních olejů a poskytuje tak péči a čistotu všem druhům podlah.
SAVO dezinfekce a čistič na podlahy Levandule, 1 l
Savo®
SAVO dezinfekce a čistič na podlahy Levandule, 1 l
Kód: 2400154
Kód dod.: 700360
EAN: 8720181409035
 
89.90 Kč
89.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo dezinfekce a čistič na podlahy Levandule je univerzální přípravek, který je skvělým řešením pro každodenní účinnou dezinfekci a zároveň zajišťuje, aby váš dům a rodina byly chráněny před nečistotami a choroboplodnými zárodky.
Hlubna Ava Universal, univerzální čistící písek, 550 g
Hlubna - Ava
Hlubna Ava Universal, univerzální čistící písek, 550 g
Kód: 07474
Kód dod.: 740037
EAN: 8594003011030
 
32.90 Kč
65.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistící písek určený pro mytí van, umyvadel a nádobí. S citrusovou vůní.
Alex čistič na všechny povrchy Marseillské mýdlo, 1 l
Alex®
Alex čistič na všechny povrchy Marseillské mýdlo, 1 l
Kód: 2601428
Kód dod.: 702096
EAN: 8411660007476
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alex čistič na všechny povrchy Marseillské mýdlo je univerzální čisticí prostředek pro domácnost. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává příjemnou vůni.
Cif univerzální čisticí sprej na vodní kámen, 750 ml
Cif
Cif univerzální čisticí sprej na vodní kámen, 750 ml
Kód: 2404494
Kód dod.: 710029
EAN: 8720182870018
Získáte 1 bodů
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky vylepšenému složení je nejen výkonný, ale také šetrný k vašemu domovu. Jeho čisticí složka pochází ze 100% přírodních zdrojů, což zajišťuje účinné odstranění vodního kamene bez negativního dopadu na povrchy.
Sanytol dezinfekční univerzální čistič na podlahy a plochy, vůně eukalyptus, 1 l
Sanytol
Sanytol dezinfekční univerzální čistič na podlahy a plochy, vůně eukalyptus, 1 l
Kód: 55071
Kód dod.: 700592
EAN: 3045206312202
 
59.90 Kč
59.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální použití vhodné pro podlahy, koupelny, pracovní plochy aj. Bez chlóru. Nezanechává skvrny. Šetrný k povrchům. Dermatologicky testováno. Vůně eukalyptu.
Sidolux Universal Marseille Soap univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Marseille Soap univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 44287
Kód dod.: 702123
EAN: 5902986203541
 
54.90 Kč
54.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Marseillského mýdla. Bohatá a přitom jemná vůně marseillského mýdla s lehkým nádechem heřmánku a jasmínu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.