cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Lilac Breeze univerzální čistící prostředek, šeřík, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Lilac Breeze univerzální čistící prostředek, šeřík, 1 l
Kód: 33392
Kód dod.: 700312
EAN: 5900273462213
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zanechá vůni ve vaší domácnosti až po dobu několika hodin. Dokonalá čistota a zářivý lesk a příjemná svěží vůně šeříku vydrží dokonce i druhý den po úklidu.
Sidolux Universal Marseille Soap univerzální čistič na povrchy, 5 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Marseille Soap univerzální čistič na povrchy, 5 l
Kód: 65412
Kód dod.: 702134
EAN: 5902986205286
 
224.90 Kč
44.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Marseillského mýdla. Bohatá a přitom jemná vůně marseillského mýdla s lehkým nádechem heřmánku a jasmínu.
Dettol Citron a Limeta antibakteriální sprej na povrchy 500 ml
Dettol
Dettol Citron a Limeta antibakteriální sprej na povrchy 500 ml
Kód: 1809029
Kód dod.: 724144
EAN: 5900627074284
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální univerzální čistič ve spreji Dettol Citron a Limeta s objemem 500 ml ničí 99,9 % bakterií a virů.
AKCE
Sidolux Universal Marseille Soap with Lavender univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Marseille Soap with Lavender univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 2300187
Kód dod.: 702113
EAN: 5902986292811
 
46 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Modré Květiny. Hravá a veselá dívčí vůně kombinující šťavnaté ovoce, květiny a žužu.
SAVO dezinfekce a čistič na podlahy Levandule, 1 l
Savo®
SAVO dezinfekce a čistič na podlahy Levandule, 1 l
Kód: 2400154
Kód dod.: 700360
EAN: 8720181409035
 
89.90 Kč
89.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo dezinfekce a čistič na podlahy Levandule je univerzální přípravek, který je skvělým řešením pro každodenní účinnou dezinfekci a zároveň zajišťuje, aby váš dům a rodina byly chráněny před nečistotami a choroboplodnými zárodky.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
 
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí přípravek vhodný na čištění všech typů omyvatelných dřevěných a laminátových povrchů – parket, nábytku, okenních rámů, dveří atd.
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Kód: 07366
Kód dod.: 738026
EAN: 8712561552776
 
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Savo Profi na podlahy a povrchy Magnolia, 5 kg
Savo®
Savo Profi na podlahy a povrchy Magnolia, 5 kg
Kód: 1901609
Kód dod.: 700375
EAN: 8594005392908
 
304.90 Kč
60.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo na podlahy a povrchy je přípravek ke každodennímu úklidu ploch v kancelářích, školách a školkách, zdravotnických zařízeních atd. Odstraňuje mastnotu a zaschlou špínu.
Diava octový čistič s vůní ovoce 990 ml
Tatrachema Diava
Diava octový čistič s vůní ovoce 990 ml
Kód: 2309136
Kód dod.: 707124
EAN: 8585003912649
 
54.90 Kč
55.45Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí prostřeedek na podlahy a do domácnosti.
Frosch Levandule univerzální čistič, ekologický, 1 l
Frosch®
Frosch Levandule univerzální čistič, ekologický, 1 l
Kód: 66156
Kód dod.: 700449
EAN: 4009175924100
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro většinu omyvatelných povrchů a podlah v domácnosti. Účinné a hygienické odstranění špíny a mastnoty beze zbytků díky složkám s levandulí.
AKCE
Milit domácí čistič Professional, 5 l
Milit
Milit domácí čistič Professional, 5 l
Kód: 2507101
Kód dod.: 700628
EAN: 8594221200070
 
334 Kč
66.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro průmyslové a komerční prostory, včetně restaurací, škol a zdravotnických zařízení.
AKCE
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
Kód: 2501820
Kód dod.: 702107
EAN: 5902986215186
 
46 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Green Tea & Cherry Blossom – univerzální čistič s technologií Soda Power a svěží vůní zeleného čaje a třešňových květů.
Savo Profi na podlahy a povrchy Lemongrass - citronová tráva, 5 kg
Savo®
Savo Profi na podlahy a povrchy Lemongrass - citronová tráva, 5 kg
Kód: 1905519
Kód dod.: 700374
EAN: 8594005392892
 
304.90 Kč
60.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo na podlahy a povrchy je přípravek ke každodennímu úklidu ploch v kancelářích, školách a školkách, zdravotnických zařízeních atd. Odstraňuje mastnotu a zaschlou špínu.
Hit Univerzal jablko univerzální čistič i na nádobí, 5 kg
Zenit Hit
Hit Univerzal jablko univerzální čistič i na nádobí, 5 kg
Kód: 2500086
Kód dod.: 700254
EAN: 8594004374196
 
214.90 Kč
42.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HIT s širokými možnostmi použití v celé domácnosti. Pro svou kvalitu využíván i profesionálními úklidovými firmami. Je vhodný na nádobí a všechny omyvatelné plochy. Zanechává povrchy lesklé a beze šmouh s příjemnou svěží vůní.
Real na plochy univerzální čistič, 550 g
Zenit Real
Real na plochy univerzální čistič, 550 g
Kód: 2505104
Kód dod.: 705075
EAN: 8594004376404
 
74.90 Kč
136.18Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek na plochy s pohlcovačem pachu.
Ceys bělič spár, 7,4 ml
Ceys®
Ceys bělič spár, 7,4 ml
Kód: 2503761
Kód dod.: 174130
EAN: 8411519751222
 
229 Kč
32 714.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obnovuje spáry mezi kachličkami v kuchyních, koupelnách a na podlahách. Je speciálně vyvinutý jako antibakteriální přípravek, který brání výskytu plísně. Ošetřené povrchy jsou bezpečné pro děti a domácí zvířata.
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Kód: 1706132
Kód dod.: 705041
EAN: 8595009213183
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek určený k odstranění nečistot z plastových rámů, nábytku a všech plastů v domácnosti a průmyslu. Výborně odstraňuje i nalepený hmyz např. ze skel a plastových dílů automobilů.
AKCE
Sanytol Eukalyptus dezifekční čisticí prostředek na podlahy XXL, 2 l
Sanytol
Sanytol Eukalyptus dezifekční čisticí prostředek na podlahy XXL, 2 l
Kód: 2303388
Kód dod.: 700605
EAN: 8411660006165
 
129 Kč
64.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra objemný, bez chlóru. Nezanechává skvrny. Šetrný k povrchům. Dermatologicky testováno. Vůně eukalyptu.
Real Klasik Levandule tekutý čisticí krém, 6 kg
Zenit Real
Real Klasik Levandule tekutý čisticí krém, 6 kg
Kód: 2305489
Kód dod.: 738049
EAN: 8594004376275
 
414.90 Kč
69.15Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejsilnější čisticí krém s mnohostranným univerzálním použitím v ekonomickém balení.
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy, květinový, 1 l
Alex®
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy, květinový, 1 l
Kód: 2305764
Kód dod.: 702088
EAN: 8411660005397
 
59.90 Kč
59.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alex na všechny povrchy kombinuje zkušenosti a účinnost produktů Alex s přínosy esenciálních olejů a poskytuje tak péči a čistotu všem druhům podlah.
Solvina PRO mýdlová speciální čisticí mýdlo, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO mýdlová speciální čisticí mýdlo, 450 g
Kód: 07850
Kód dod.: 789050
EAN: 8594004377012
 
44.90 Kč
99.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mycí pasta s obsahem mýdla na mytí rukou i praní prádla. Odstraňuje mastnotu, tuk, šmír, olej, černé šmouhy a další odolné nečistoty. Díky svému složení a neutrálnímu pH je velice šetrný k pokožce i čištěným povrchům, přesto vyniká vysokou účinností.
Sidolux Universal Blue Flower univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Blue Flower univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 1703686
Kód dod.: 702133
EAN: 5902986204449
 
54.90 Kč
54.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Modrých Květin. Obsahuje funkci Soda power, takže si poradí s většinou nečistot i mastnotou.
Sanytol dezinfekční univerzální čistič ve spreji s vůní grepu, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekční univerzální čistič ve spreji s vůní grepu, 500 ml
Kód: 71043
Kód dod.: 700591
EAN: 3045206312066
 
77.90 Kč
155.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný pro WC, odpadkové koše, nádoby na domovní odpad, zvířecí záchody, mikrovlnné trouby, pracovní plochy, ledničky, textil, koberce, rohože, atd.
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
34.90 Kč
58.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra jemný čisticí krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy. Ideální i na zaschlé a usazené nečistoty.
AKCE
Ajax univerzální čistič Ultra Fresh, 1 l
Ajax
Ajax univerzální čistič Ultra Fresh, 1 l
Kód: 2405948
Kód dod.: 700331
EAN: 8718951692015
 
55 Kč
55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek AJAX Ultra Fresh s osvěžující vůní. Efektivně odstraňuje nečistoty z různých povrchů a zanechává je zářivě čisté.​
Sanytol dezinfekční univerzální čistič ve spreji s vůní eukalyptu, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekční univerzální čistič ve spreji s vůní eukalyptu, 500 ml
Kód: 55070
Kód dod.: 700590
EAN: 3045200700005
 
77.90 Kč
155.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný pro WC, odpadkové koše, nádoby na domovní odpad, zvířecí záchody, mikrovlnné trouby, pracovní plochy, ledničky, textil, koberce, rohože, atd.
SAVO na podlahy a povrchy vůně květin, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy a povrchy vůně květin, 750 ml
Kód: 88638
Kód dod.: 700371
EAN: 8710908102059
 
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo na podlahy a povrchy s příjemnou vůní květin. Univerzální čistící přípravek na podlahy a jiné omyvatelné povrchy (např. kachličky, laminát, plasty apod.).
Fixinela Perfekt pro univerzální utěrky, 30 ks
Tatrachema Fixinela®
Fixinela Perfekt pro univerzální utěrky, 30 ks
Kód: 2101597
Kód dod.: 709730
EAN: 8585003992139
 
44.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Utěrky jsou určené k čištění plastových, keramických a skleněných povrchů, povrchů z nerezavějící oceli, plastového a čalouněného nábytku.
Ajax na podlahy a povrchy Boost Baking Soda Lemon univerzální čistící prostředek, 5 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Boost Baking Soda Lemon univerzální čistící prostředek, 5 l
Kód: 1803166
Kód dod.: 700320
EAN: 8718951190245
 
229.90 Kč
45.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ajax Baking Soda ještě s aktivnější čistící silou, čistí do hloubky a snadněji odstraňuje mastnotu. Na podlahy v celé domácnosti, na plochy v kuchyni, koupelně apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.