cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Hlubna Ava Universal, univerzální čistící písek, 550 g
Hlubna - Ava
Hlubna Ava Universal, univerzální čistící písek, 550 g
Kód: 07474
Kód dod.: 740037
EAN: 8594003011030
 
32.90 Kč
65.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistící písek určený pro mytí van, umyvadel a nádobí. S citrusovou vůní.
Frosch Levandule univerzální čistič, ekologický, 1 l
Frosch®
Frosch Levandule univerzální čistič, ekologický, 1 l
Kód: 66156
Kód dod.: 700449
EAN: 4009175924100
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro většinu omyvatelných povrchů a podlah v domácnosti. Účinné a hygienické odstranění špíny a mastnoty beze zbytků díky složkám s levandulí.
Dettol General Cleaning Liquid antibakteriální čistič povrchů sprej, 500 ml
Dettol
Dettol General Cleaning Liquid antibakteriální čistič povrchů sprej, 500 ml
Kód: 89328
Kód dod.: 724140
EAN: 5011417561928
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dettol antibakteriální sprej na povrchy ničí 99,9 % bakterií a virů včetně E. coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudemonas aeruginosa a virus chřipky.
Frosch Eko Malina univerzální čistič, 1 l
Frosch®
Frosch Eko Malina univerzální čistič, 1 l
Kód: 2001730
Kód dod.: 700452
EAN: 9001531947933
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí, odvápňuje a zanechává dlouhotrvající lesk v koupelně i v kuchyni - vhodné také na kachličkové podlahy.
AKCE
Sanytol náplň dezinfekční univerzální čisticí prostředek, eukalyptus 1 l
Sanytol
Sanytol náplň dezinfekční univerzální čisticí prostředek, eukalyptus 1 l
Kód: 2305194
Kód dod.: 700581
EAN: 8411660005311
 
104.90 Kč
104.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič bez chlóru, s trojím účinkem. Je antibakteriální, fungicidní i virucidní. Ideální do kuchyně, na WC, sanitární zařítení atd.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Real Klasik Levandule univerzální čisticí prostředek, 10 kg
Zenit Real
Real Klasik Levandule univerzální čisticí prostředek, 10 kg
Kód: 07553
Kód dod.: 738050
EAN: 8594004376107
 
589.90 Kč
58.99Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejsilnější čisticí krém s mnohostranným univerzálním použitím. Obsahuje recepturu s více jak 35 letou tradicí.
Chante Clair Čisticí a odmašťovací prostředek Marseillské mýdlo 750 ml
Chante Clair Čisticí a odmašťovací prostředek Marseillské mýdlo 750 ml
Kód: 2508580
Kód dod.: 706559
EAN: 8015194528553
 
79.90 Kč
106.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s vůní tradičního marseillského mýdla, který efektivně odstraňuje mastnotu a nečistoty a zanechává povrchy svěží a čisté.
AKCE
Sanytol Dezinfekce čistič podlahy & plochy limetka 4 účinky, 1 l
Sanytol
Sanytol Dezinfekce čistič podlahy & plochy limetka 4 účinky, 1 l
Kód: 2103450
Kód dod.: 700586
EAN: 8411660004529
 
82.90 Kč
82.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru vyvinul dezinfekční prostředek na podlahy a plochy se 4 účinky, který v jednom kroku odstraní mastnotu a vodní kámen, dezinfikuje a provoní všechny omyvatelné povrchy.
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Lavon
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Kód: 2501740
Kód dod.: 627620
EAN: 8594187140823
 
229.90 Kč
45.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální dezinfekce na povrchy bez oplachu. Čistí a dezinfikuje všechny materiály a plochy. Účinkuje proti bakteriím, obaleným virům i kvasinkám.
AKCE
Sidolux Universal soda Power Cotton & Peony, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda Power Cotton & Peony, 1 l
Kód: 2501818
Kód dod.: 702110
EAN: 5902986215551
 
46 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Universal Cotton & Peony – univerzální čistič s technologií Soda Power a jemnou vůní bavlny a pivoněk.
LAVON odmašťovač univerzální. 500 ml
Lavon
LAVON odmašťovač univerzální. 500 ml
Kód: 2501572
Kód dod.: 735058
EAN: 8594187143534
 
64.90 Kč
129.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAVON univerzální odmašťovač je ideální pro odmašťování omyvatelných povrchů, kovových ploch, strojních zařízení, motorů, skel i automobilových karoserií.
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Spring Flowers univerzální čistící prostředek, konvalinky, 5 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Spring Flowers univerzální čistící prostředek, konvalinky, 5 l
Kód: 83634
Kód dod.: 700322
EAN: 5900273462350
 
229.90 Kč
45.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ajax Floral Fiesta vás okamžitě okouzlí jedinečnou vůní, která vaši domácnost přenese doprostřed rozkvetlých luk a zahrad plných konvalinek.
Balhome Jedlá soda technická 1 kg
BALhome
Balhome Jedlá soda technická 1 kg
Kód: 2501759
Kód dod.: 935073
EAN: 8591235100723
 
79.90 Kč
79.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome Jedlá soda je všestranný přírodní pomocník vhodný pro různé využití v domácnosti i kuchyni.
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 5 l
BALhome
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 5 l
Kód: 2602267
Kód dod.: 712110
EAN: 8591235105940
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALHOME bílý ocet je ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti.
Ecover multifunkční čistič do domácnosti, 500 ml
Ecover
Ecover multifunkční čistič do domácnosti, 500 ml
Kód: 2204101
Kód dod.: 711995
EAN: 5000204255485
 
169.90 Kč
339.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty ECOVER jsou šetrné k životnímu prostředí a jejich spotřebiteli a také velmi účinné. Nejsou testovány na zvířatech a jejich složení se skládá jen z rostlinných či minerálních složek.
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy, 750 ml
Lavon
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy, 750 ml
Kód: 2501621
Kód dod.: 700280
EAN: 8594187140809
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální dezinfekce povrchů bez chloru a alkoholu.
AKCE
Sidolux Universal Soda Power Magnolia 1l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Soda Power Magnolia 1l
Kód: 2509159
Kód dod.: 702146
EAN: 5902986217357
 
46 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek s technologií Soda Power (síla sody) pro efektivní odstraňování špíny a mastnoty na všech omyvatelných površích, který zároveň zanechává dlouhotrvající a příjemnou vůni.
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 1 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 1 l
Kód: 2501743
Kód dod.: 700281
EAN: 8594187140113
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra účinný odmašťovací prostředek na všechny druhy podlah, nenasákavých povrchů i na nádobí.
AKCE
Sidolux Universal soda power Flax Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Flax Blossom, 1 l
Kód: 2501819
Kód dod.: 702108
EAN: 5902986215148
 
46 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Flax Blossom – účinný univerzální čistič s technologií Soda Power a jemnou vůní květů lnu.
Mr. Proper univerzální čistič podlah Ocean 1 l
Mr. Proper
Mr. Proper univerzální čistič podlah Ocean 1 l
Kód: 2302900
Kód dod.: 700405
EAN: 8006540918968
 
69.90 Kč
69.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistící prostředek. V naředěné formě je vhodný i pro barvené a lakované povrchy. Univerzální čistící prostředek pro čištění podlah a velkých ploch, bezpečná hodnota pH, různé parfemace.
Sidolux Universal Japanese Cherry univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Japanese Cherry univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 73632
Kód dod.: 702119
EAN: 5902986201424
 
54.90 Kč
54.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží květinová vůně japonské sakury doplněná lehkým nádechem marseillského mýdla.
Sidolux Universal Marseille Soap univerzální čistič na povrchy, 5 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Marseille Soap univerzální čistič na povrchy, 5 l
Kód: 65412
Kód dod.: 702134
EAN: 5902986205286
 
224.90 Kč
44.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Marseillského mýdla. Bohatá a přitom jemná vůně marseillského mýdla s lehkým nádechem heřmánku a jasmínu.
AKCE
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 1903111
Kód dod.: 702129
EAN: 5902986203565
 
46 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ovocná citronová vůně doplněná o lehké tóny citronové kúry a grapefruitu. Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Svěží citron.
SAVO dezinfekce Prim Květinová vůně, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekce Prim Květinová vůně, 1,2 l
Kód: 2002018
Kód dod.: 724078
EAN: 8710522605035
 
59.90 Kč
49.92Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič, vhodný i do domácnosti s domácími zvířaty. Spolehlivě likviduje 99,9% bakterií, virů, kvasinek a plísní.
Ajax na podlahy a povrchy Boost Baking Soda Lemon univerzální čisticí prostředek, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Boost Baking Soda Lemon univerzální čisticí prostředek, 1 l
Kód: 1801545
Kód dod.: 700307
EAN: 8718951190160
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hloubkově, dokonale a šetrně čistí bez námahy a oplachování, povrchy jsou lesklé a beze šmouh.
AKCE
Ajax Peach Blossom univerzální prostředek 1 l
Ajax
Ajax Peach Blossom univerzální prostředek 1 l
Kód: 2508917
Kód dod.: 700332
EAN: 8718951710245
 
55 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ajax Peach Blossom je univerzální čisticí prostředek, který kombinuje silné čisticí schopnosti s příjemnou vůní broskvových květů.
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzální čistící prostředek, vlčíc mák, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzální čistící prostředek, vlčíc mák, 1 l
Kód: 07257
Kód dod.: 700310
EAN: 5900273472984
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zanechá vůni ve vaší domácnosti až po dobu několika hodin. Dokonalá čistota a zářivý lesk a příjemná svěží vůně vlčích máků vydrží dokonce i druhý den po úklidu.
SAVO dezinfekce Prim Svěží vůně, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekce Prim Svěží vůně, 1,2 l
Kód: 2002751
Kód dod.: 724077
EAN: 8710522605042
 
59.90 Kč
49.92Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič, vhodný i do domácnosti s domácími zvířaty. Spolehlivě likviduje 99,9% bakterií, virů, kvasinek a plísní.
Real Klasik Levandule univerzální čisticí prostředek, 600 g
Zenit Real
Real Klasik Levandule univerzální čisticí prostředek, 600 g
Kód: 07551
Kód dod.: 738042
EAN: 8594004376046
 
44.90 Kč
74.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejsilnější čisticí krém s mnohostranným univerzálním použitím. Obsahuje recepturu s více jak 35 letou tradicí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.