cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Zenit mazlavé mýdlo, 2 kg
Zenit Mazlavé mýdlo
Zenit mazlavé mýdlo, 2 kg
Kód: 06144
Kód dod.: 702061
EAN: 8594004371171
 
204.90 Kč
102.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mazlavé draselné mýdlo je určené na úklid pod­lah hygienických zařízení, stěn před malováním (vhodné i na nikotin), odstranění hrubších nečis­tot z omyvatelných povrchů.
Pronto 5v1 Multifunkční čistič na různé povrchy, rozprašovač, 500 ml
Pronto®
Pronto 5v1 Multifunkční čistič na různé povrchy, rozprašovač, 500 ml
Kód: 74720
Kód dod.: 708023
EAN: 5000204218480
 
164.90 Kč
329.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
99 % přírodní, obsahuje 99% vody a lihu vyrobeného kvašením obilí. Čistí různé povrchy a odstraňuje prach. Zanechává povrchy lesklé a beze šmouh.
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Kód: 1706132
Kód dod.: 705041
EAN: 8595009213183
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek určený k odstranění nečistot z plastových rámů, nábytku a všech plastů v domácnosti a průmyslu. Výborně odstraňuje i nalepený hmyz např. ze skel a plastových dílů automobilů.
Fixinela Perfekt pro univerzální utěrky, 30 ks
Tatrachema Fixinela®
Fixinela Perfekt pro univerzální utěrky, 30 ks
Kód: 2101597
Kód dod.: 709730
EAN: 8585003992139
 
44.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Utěrky jsou určené k čištění plastových, keramických a skleněných povrchů, povrchů z nerezavějící oceli, plastového a čalouněného nábytku.
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy, citrus 1 l
Alex®
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy, citrus 1 l
Kód: 2305763
Kód dod.: 702089
EAN: 8411660005380
 
59.90 Kč
59.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alex na všechny povrchy kombinuje zkušenosti a účinnost produktů Alex s přínosy esenciálních olejů a poskytuje tak péči a čistotu všem druhům podlah.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Sidolux Universal Japanese Cherry univerzální čistič na povrchy, 5 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Japanese Cherry univerzální čistič na povrchy, 5 l
Kód: 77907
Kód dod.: 702135
EAN: 5902986200595
 
197 Kč
39.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek ke snadné péči o podlahy. S lehkostí odstraňuje veškeré nečistoty ze všech omyvatelných povrchů, zanechává je ideálně čisté a lesklé.
SAVO univerzální dezinfekční sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Savo®
SAVO univerzální dezinfekční sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Kód: 2309653
Kód dod.: 700354
EAN: 8720182870094
 
79.90 Kč
114.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo univerzální dezinfekční sprej Pomeranč je ideální pro každodenní dezinfekci a čištění všech omyvatelných povrchů v domácnosti.
AKCE
Sanytol Dezinfekce čistič na podlahy plochy 94% rostlinného původu, 1 l
Sanytol
Sanytol Dezinfekce čistič na podlahy plochy 94% rostlinného původu, 1 l
Kód: 2208171
Kód dod.: 700608
EAN: 8411660005151
 
82.90 Kč
82.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol dezinfekční univerzální čistič podlahy a ploch čistí a odstraňuje mastnotu. Zahubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1), Herpes simplex, Aspergillus niger, Candida albicans.
AKCE
LAVON aktivní pěna Professional Sanita, 5 l
Lavon
LAVON aktivní pěna Professional Sanita, 5 l
Kód: 2501711
Kód dod.: 702176
EAN: 8594187140366
 
344 Kč
68.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hustá pěna na odstranění vodního kamene, zbytků mýdla, rzi, minerálních a močových usazenin, vápenných nánosů, případně cementových zbytků.
AKCE
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 5 l
Hlubna - Ava
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 5 l
Kód: 2502112
Kód dod.: 712108
EAN: 8594003011313
 
131 Kč
26.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ava bílý ocet na úklid 10 % je přírodní a ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti. Díky své vysoké koncentraci kyseliny octové účinně odstraňuje vodní kámen, mastnotu, usazeniny a nepříjemné pachy.
Zenit mazlavé mýdlo, 2 kg
Zenit Mazlavé mýdlo
Zenit mazlavé mýdlo, 2 kg
Kód: 06144
Kód dod.: 702061
EAN: 8594004371171
 
204.90 Kč
102.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mazlavé draselné mýdlo je určené na úklid pod­lah hygienických zařízení, stěn před malováním (vhodné i na nikotin), odstranění hrubších nečis­tot z omyvatelných povrchů.
Sanytol Dezinfekce čistič podlahy & plochy, 1 l + univerzální čistič, 500 ml
Sanytol
Sanytol Dezinfekce čistič podlahy & plochy, 1 l + univerzální čistič, 500 ml
Kód: 2205319
Kód dod.: 700593
EAN: 8595059709353
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje: Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Aspergullus niger, Candida albicans, Simplex herpes virus, Influenza A virus...
Sidolux Universal Green Grapes univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Green Grapes univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 1700214
Kód dod.: 702132
EAN: 5902986204067
 
54.90 Kč
54.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Hroznového vína. Sidolux je všestranným vonným čistícím prostředkem na všechny omyvatelné povrchy.
Pronto Extra Care mýdlový čistič na dřevo s mandlovým olejem, 750 ml
Pronto®
Pronto Extra Care mýdlový čistič na dřevo s mandlovým olejem, 750 ml
Kód: 2504331
Kód dod.: 702022
EAN: 5000204635225
 
124.90 Kč
166.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto Extra Care čistič na dřevo s mandlovým olejem během čištění hydratuje a chrání dřevěné povrchy s povrchovou úpravou.
Balhome Jedlá soda technická 500 g
BALhome
Balhome Jedlá soda technická 500 g
Kód: 2501544
Kód dod.: 935071
EAN: 8591235100754
 
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome Jedlá soda je všestranný ekologický pomocník vhodný pro domácnost.
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra účinný odmašťovací prostředek na podlahy, povrchy i na nádobí s vůní zeleného čaje a pomerančů.
AKCE
Milit univerzální čistič, citron, 5 l
Milit
Milit univerzální čistič, citron, 5 l
Kód: 2507097
Kód dod.: 700624
EAN: 8594221200032
 
134 Kč
26.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dokonalou čistotu a vůni s univerzálním čističem Milit Citron 5L.
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
 
65.90 Kč
35.62Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA s vůní citrusového ovoce - Univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu.
IO Sgrasse Brilla koncentrovaný odmašťovač, náplň, 750 ml
Io
IO Sgrasse Brilla koncentrovaný odmašťovač, náplň, 750 ml
Kód: 2303035
Kód dod.: 706527
EAN: 8056646091621
 
53.90 Kč
71.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s mastnotou. Přípravek Sgrasso & Brilla odmastí veškeré povrchy a dopřeje jim žádoucí lesk a čistotu.
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
 
65.90 Kč
35.62Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu. Čistí a odmašťuje všechny typy domácích povrchů. Díky obsaženému čpavku a alkoholu povrchy rychle usychají a zůstávají beze šmouh.
Pronto 5v1 Multifunkční čistič na různé povrchy, rozprašovač, 500 ml
Pronto®
Pronto 5v1 Multifunkční čistič na různé povrchy, rozprašovač, 500 ml
Kód: 74720
Kód dod.: 708023
EAN: 5000204218480
 
164.90 Kč
329.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
99 % přírodní, obsahuje 99% vody a lihu vyrobeného kvašením obilí. Čistí různé povrchy a odstraňuje prach. Zanechává povrchy lesklé a beze šmouh.
Felce Azzurra odmaštovač Sgrassatore, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra odmaštovač Sgrassatore, 750 ml
Kód: 2506821
Kód dod.: 785711
EAN: 8001280001727
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víceúčelový odmašťovací přípravek Felce Azzurra Casa Sgrassatore Multiuso parfémovaný s jedinečnou a nezaměnitelnou vůní je vhodný jak pro odstraňování nečistot tak mastnot ze všech druhů povrchů a ponechává je čisté a vonící.
Ajax na podlahy a povrchy Boost Vinegar Lavender univerzální, vinný ocet a levandule, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Boost Vinegar Lavender univerzální, vinný ocet a levandule, 1 l
Kód: 1802876
Kód dod.: 700306
EAN: 8718951190221
 
54.90 Kč
54.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ajax univerzální čisticí prostředek s vůní vinného octa a levandule. Na 5 l vody 2 uzávěry, lze použít i neředěný na odolné a těžko odstranitelné skvrny.
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Lilac Breeze univerzální čistící prostředek, šeřík, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Lilac Breeze univerzální čistící prostředek, šeřík, 1 l
Kód: 33392
Kód dod.: 700312
EAN: 5900273462213
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zanechá vůni ve vaší domácnosti až po dobu několika hodin. Dokonalá čistota a zářivý lesk a příjemná svěží vůně šeříku vydrží dokonce i druhý den po úklidu.
Mr. Proper univerzální čistič podlah Summer Lemon 1 l
Mr. Proper
Mr. Proper univerzální čistič podlah Summer Lemon 1 l
Kód: 69659
Kód dod.: 700404
EAN: 8006540919026
 
69.90 Kč
69.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistící prostředek. V naředěné formě je vhodný i pro barvené a lakované povrchy. Univerzální čistící prostředek pro čištění podlah a velkých ploch, bezpečná hodnota pH, různé parfemace.
Ajax Mood Boosting Uplifting univerzální čistič, 1 l
Ajax
Ajax Mood Boosting Uplifting univerzální čistič, 1 l
Kód: 2602658
Kód dod.: 700334
EAN: 8718951788145
 
55 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ajax Mood Boosting Uplifting univerzální čistič čistí povrchy a zanechává svěží dlouhotrvající vůni neroli a yuzu.
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Kód: 68097
Kód dod.: 738038
EAN: 8712561552936
 
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Pink krémový abrazivní čisticí přípravek s příjemnou květinovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Solvina Mio 2000 tekutý písek, 600 g
Zenit Mio
Solvina Mio 2000 tekutý písek, 600 g
Kód: 07535
Kód dod.: 791001
EAN: 8594004376015
 
49.90 Kč
83.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehlivě odstraní tuky, oleje, dehty, pryskyřice, inkousty, saze, tiskařskou barvu a další odolné nečistoty. Univerzální čisticí prostředek se širokým uplatněním.
Žabka univerzální tekutý čistič odmašťovač 450 ml
Důbrava Žabka
Žabka univerzální tekutý čistič odmašťovač 450 ml
Kód: 2404595
Kód dod.: 760042
EAN: 8594005502635
 
94.90 Kč
210.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič Žabka je perfektním pomocníkem pro rychlé a efektivní čištění vaší domácnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.