cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
K nákupu navíc
Payot Praktická taška v nadčasovém a trendy designu 55 x 35 cm
K NÁKUPU NAVÍC
Payot Praktická taška v nadčasovém a trendy designu 55 x 35 cm
Kód: 2004291
Kód dod.: 65117369
EAN: 3390150575013
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kupte produkty Payot v vašem výprodeji nad 1200 Kč a získejte Payot praktickou plážovou tašku NAVÍC.
Versace Yellow Diamond toaletní voda pro ženy 90 ml
Versace
Versace Yellow Diamond toaletní voda pro ženy 90 ml
Kód: 64970
 
EAN: 8011003804566
 
2 230 Kč
24 777.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2011 Toaletní voda pro ženy Versace Yellow Diamond by
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletní voda pro ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2403239
Kód dod.: 14127
EAN: 8059083001857
 
1 459 Kč
14 590Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová, dřevitá vůně byla uvedena na trh v roce 2024 Vůně Aqve Romane Ambrosia Aurea Laura Biagi
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní bílého pižma pro ženy.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
Alpa Fialka kolínská voda, 50 ml
ALPA®
Alpa Fialka kolínská voda, 50 ml
Kód: 10862
Kód dod.: 843140
EAN: 85911161
 
23.90 Kč
478Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční květinová kolínská voda s vůní květů fialek.
Vileda H2PRO třásňový mop náhrada 1 ks
Vileda®
Vileda H2PRO třásňový mop náhrada 1 ks
Kód: 2508979
Kód dod.: 577186
EAN: 4023103254220
 
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada pro třásňový rotační mop Vileda H2Pro je vysoce kvalitní čisticí návlek navržený pro efektivní a hygienické čištění všech typů tvrdých podlah, jako jsou dlažba, laminát, vinyl, linoleum či lakované dřevo.
APEKO D3 venkovní voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D3 venkovní voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501491
Kód dod.: 500430
EAN: 8591235093711
 
127 Kč
254Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K lepení dřevěného nábytku (i pro venkovní použití), plovoucích podlah se spojem pero/drážka, parket a tvrdého dřeva z masivu i exotických dřevin.
LAVON čistič na podlahy Lemon Spring, 5 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Lemon Spring, 5 l
Kód: 2501566
Kód dod.: 702191
EAN: 8594187142711
 
149.90 Kč
29.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný a šetrný čistič s příjemnou citrusovou vůní každodenní úklid. Vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů: dlažby, obklady, lino, vinyl, laminát, dřevo, marmoleum, mramor. Zanechává povrchy lesklé a zářivě čisté.
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1907998
Kód dod.: 795317
EAN: 8008970040745
 
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní pro ženy.
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501519
Kód dod.: 759277
EAN: 4251415301343
Získáte 3 bodů
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních bílých barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
LAVON osvěžovač vzduchu pomněnka & ambra rozprašovač, 500 ml
Lavon
LAVON osvěžovač vzduchu pomněnka & ambra rozprašovač, 500 ml
Kód: 2501710
Kód dod.: 725147
EAN: 8594187143060
 
104.90 Kč
209.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaná prostorová vůně s postupným uvolňováním. Vhodná i k ředění. Jednoduchá aplikace pomocí rozprašovače nebo do mycích roztoků. Luxusní vůně, která se jen tak nerozplyne.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Levandule, WC blok v kuličkách, levandule, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Levandule, WC blok v kuličkách, levandule, 50 g
Kód: 86732
Kód dod.: 720127
EAN: 9000101853506
 
34.90 Kč
698Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
LAVON osvěžovač vzduchu magnólie a růže, 500 ml
Lavon
LAVON osvěžovač vzduchu magnólie a růže, 500 ml
Kód: 2501575
Kód dod.: 725143
EAN: 8594187141158
 
99.90 Kč
199.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaná prostorová vůně s postupným uvolňováním. Vhodná i k ředění. Jednoduchá aplikace pomocí rozprašovače nebo do mycích roztoků. Luxusní vůně, která se jen tak nerozplyne.
BALTECH peroxid vodíku, 10 %, 100 g
BALtech
BALTECH peroxid vodíku, 10 %, 100 g
Kód: 2501723
Kód dod.: 466110
EAN: 8591235074567
 
47 Kč
470Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Peroxid vodíku je jednou z nejuniverzálnějších věcí, kterou můžete mít doma. Dá se použít na čištění i bělení, ale především se používá na dezinfekci.
AKCE
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášek na bílé záclony 600 g
Evidur
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášek na bílé záclony 600 g
Kód: 2501651
Kód dod.: 762542
EAN: 4012400520503
 
79.90 Kč
133.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Evidur Gardinen Reinweiss je prací prášek pro bílé záclony a jemné tkaniny. Odstraňuje zašednutí, prach a nikotin a navrácí tkaninám jejich bělost již od 30 °C. Obsahuje rozjasňovače pro dlouhotrvající bělost. Balení 600 g vystačí na 10 praní.
Dalli antiperspirant Men Invisible 5v1 200ml
Dalli
Dalli antiperspirant Men Invisible 5v1 200ml
Kód: 2501495
Kód dod.: 837160
EAN: 4012400502547
 
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažij sílu 5 v 1 s Dalli Men Invisible 5in1. Spolehlivě chrání před zápachem až 48 hodin, je šetrný k pokožce, neobsahuje alkohol a nezanechá stopy na oblečení.
Gallus prací gel Color, 112 dávek, 4,05 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 112 dávek, 4,05 l
Kód: 2501679
Kód dod.: 759284
EAN: 4251415302012
 
189.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
AKCE
Ceresit Stop Vlhkosti absorpční sáčky do auta, 2× 50 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Vlhkosti absorpční sáčky do auta, 2× 50 g
Kód: 2505584
Kód dod.: 690261
EAN: 9000101127904
 
109 Kč
1 090Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Absorpční sáčky do auta jsou ideální na velmi malé, uzavřené prostory s rozlohou 1–2 m² se špatnou cirkulací vzduchu.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Natalie okurky salátovky 1,5 g
Holman
Holman F1 Natalie okurky salátovky 1,5 g
Kód: 2300278
 
EAN: 8594039280318
 
9.10 Kč
4 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hodí se výborně i do chladnějších podmínek, pěstuje se na venkovních záhonech i ve fóliovnících. Vyk
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Kód: 2210322
Kód dod.: 795397
EAN: 8008970043715
 
219.90 Kč
1 099.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
romatická vonná svíčka Tesori d´Oriente Fior di Loto vyrobena z vysoce kvalitních vosků a éterických olejů, provoní váš domov a vytvoří tak příjemnou a uvolněnou atmosféru.
AKCE
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
138 Kč
27.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémové mýdlo prémiové kvality s alantoinem a glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pro matné a krepaté vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pro matné a krepaté vlasy, 250 ml
Kód: 2501589
Kód dod.: 794633
EAN: 8720182541352
 
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová receptura Active-Fusion, obohacená o magickou trojici ingrediencí: jojobový olej, známý tím, že vyživuje a dělá vlasy lesklé a hedvábné. Kolagen, o kterém je známo, že hydratuje a dodává lesk, spolu s perlovými proteiny. Biotin, důležitý pro vid
Lovran aviváž Aprile Fresco, 1L
Lovran
Lovran aviváž Aprile Fresco, 1L
Kód: 2501763
Kód dod.: 759350
EAN: 5902670081530
 
84.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LOVRAN Aviváž Aprile Fresco 1L je skvělou volbou pro ty, kteří si potrpí na svěžest a jemnou vůni svého oblečení.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Kód: 2508463
Kód dod.: 588708
EAN: 4023103252509
 
84.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks je sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch, která efektivně odstraňuje prach, chlupy a drobné nečistoty z různých povrchů.
Gallus prací prášek Color, 100 dávek, 6,5 kg
Gallus
Gallus prací prášek Color, 100 dávek, 6,5 kg
Kód: 2501523
Kód dod.: 759265
EAN: 4251415302975
Získáte 8 bodů
294.90 Kč
2.95Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací prášek za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
AKCE
BALTOOL Ředidlo Hobby plochý štětec, 25 mm
BALtool
BALTOOL Ředidlo Hobby plochý štětec, 25 mm
Kód: 2504997
Kód dod.: 522301
EAN: 8591235081671
 
31 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Štětec Ředidlo Hobby Univerzální vhodný především na rozpouštědlové barvy k nenáročným aplikacím. Štětec je osazen velmi kvalitní přírodní štětinou.
LAVON čistič na podlahy Velvet Pink, 5 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Velvet Pink, 5 l
Kód: 2501568
Kód dod.: 702198
EAN: 8594187142704
 
149.90 Kč
29.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný a šetrný čistič s příjemnou květinovou vůní každodenní úklid. Vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů.
LAVON pasta na ruce Tekutá Hand Care, 5 kg
Lavon
LAVON pasta na ruce Tekutá Hand Care, 5 kg
Kód: 2501608
Kód dod.: 791028
EAN: 8594187140205
 
199.90 Kč
39.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální tekutá mycí pasta pro silně znečištěné ruce. Vhodná i na velmi odolnou špínu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.