cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
K nákupu navíc
Essence lak na nehty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence lak na nehty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
Kód: 2602836
 
EAN: 4059729349132
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence lak na nehty 38 Aloha papaya NAVÍC! JE
Moschino Toy 2 parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Moschino
Moschino Toy 2 parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 1905616
Kód dod.: 12043
EAN: 8011003839285
 
1 005 Kč
33 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově dřevitá pižmová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018. Legendární medvídek
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2500561
Kód dod.: KL008A11
EAN: 3386460161565
 
1 092 Kč
10 920Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ambrová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Poznejte osobitou květinově ambrovo
Tesori d'Oriente Hammam osvěžovač vzduchu, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam osvěžovač vzduchu, 250 ml
Kód: 2204525
Kód dod.: 795270
EAN: 8008970050416
 
144.90 Kč
579.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vůni orientální kytice oživí tóny mandarinky a citronu obklopené sladkou vůní mandlového květu. Sluneční tóny pomerančového květu se propojují se svěžestí jasmínu Sambac. V základu doznívá ambra, která jde do hloubky a rozvíjí hřejivé tóny sladké van
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
K nákupu navíc
Payot Praktická taška v nadčasovém a trendy designu 55 x 35 cm
K NÁKUPU NAVÍC
Payot Praktická taška v nadčasovém a trendy designu 55 x 35 cm
Kód: 2004291
Kód dod.: 65117369
EAN: 3390150575013
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kupte produkty Payot v vašem výprodeji nad 1200 Kč a získejte Payot praktickou plážovou tašku NAVÍC.
AKCE
LAVON Dezinfekce na podlahy a povrchy, 5 l
Lavon
LAVON Dezinfekce na podlahy a povrchy, 5 l
Kód: 2501702
Kód dod.: 702186
EAN: 8594187141240
 
440 Kč
88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biocidní čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru s vysokou pěnivostí k dezinfekci a čištění všech druhů podlah a nenasákavých povrchů.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Cibule kuchyňská jarní Karmen 2 g
Semo
Semo Cibule kuchyňská jarní Karmen 2 g
Kód: 85295
Kód dod.: 0405512
EAN: 8590396055101
 
7.60 Kč
3 800Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Poloraná, karmínově červená až fialová Má ploše kulovitý tvar a hodí se jak pro přímé jarní výsevy,
AKCE
LAVON tekuté mýdlo Divoká orchidea pěnové, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Divoká orchidea pěnové, 5 l
Kód: 2501615
Kód dod.: 790038
EAN: 8594187145491
 
161 Kč
32.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěnové mýdlo prémiové kvality s alantoinem a glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
AKCE
LAVON odmašťovač na podlahy a povrchy, 1 l
Lavon
LAVON odmašťovač na podlahy a povrchy, 1 l
Kód: 2501703
Kód dod.: 702182
EAN: 8594187145378
 
124 Kč
124Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální profesionální čistič na vysoce znečištěné podlahy a mastné omyvatelné povrchy.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Cibule kuchyňská - jarní Štuttgartská 2 g
Semo
Semo Cibule kuchyňská - jarní Štuttgartská 2 g
Kód: 05318
Kód dod.: 0405222
EAN: 8590396052209
 
7.50 Kč
3 750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výnosná odrůda ploše kulovitého tvaru Pěstuje se převážně ze sazečky Je možný i přímý výsev Dobře
BALTECH terpentýnový olej, 850 g
BALtech
BALTECH terpentýnový olej, 850 g
Kód: 2501640
Kód dod.: 460593
EAN: 8591235077322
 
369 Kč
434.12Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá jako ředidlo do olejových barev, k výrobě laků a jako surovina v chemickém průmyslu. Přidáním do barev se vytváří hladký, jakoby emailový povrch bez viditelných stop po štětci. Terpentýn se též přidává do mnoha čisticích a sanitárních produkt
Gallus aviváž Frisch, 120 dávek, 4,08 l
Gallus
Gallus aviváž Frisch, 120 dávek, 4,08 l
Kód: 2501676
Kód dod.: 777158
EAN: 4251415302685
 
189.90 Kč
1.58Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní aviváž za dobrou cenu co uspokojí vaše čichové i hmatové smysly.
Končící produkty
Nivea Sun Protect & Care OF 50+ dětské kapesní mléko na opalování, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 50+ dětské kapesní mléko na opalování, 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
209.90 Kč
4 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
LAVON čistič na podlahy Velvet Pink, 1 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Velvet Pink, 1 l
Kód: 2501707
Kód dod.: 702192
EAN: 8594187141561
 
44.90 Kč
44.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný a šetrný čistič s příjemnou květinovou vůní každodenní úklid. Vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů.
Jar Platinum Plus tablety do myčky, 30 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do myčky, 30 ks
Kód: 2601052
Kód dod.: 750260
EAN: 8006530121729
 
249.90 Kč
8.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jar Platinum Plus tablety do myčky pomáhají odstranit běžné nečistoty z nádobí při mytí v myčce. Předem odměřená kapsle usnadňuje dávkování mycího prostředku.
Tesori d'Oriente Ayurveda osvěžovač vzduchu, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda osvěžovač vzduchu, 250 ml
Kód: 2210193
Kód dod.: 795272
EAN: 8008970050423
 
144.90 Kč
579.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořeno jako aromatická vůně pro domácnost, okamžitě uvolňuje intenzivní a obklopující tóny ájurvédské vůně do prostředí.
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Lavon
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Kód: 2501740
Kód dod.: 627620
EAN: 8594187140823
 
229.90 Kč
45.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální dezinfekce na povrchy bez oplachu. Čistí a dezinfikuje všechny materiály a plochy. Účinkuje proti bakteriím, obaleným virům i kvasinkám.
AKCE
Raid náplň pro elektrický tekutý odpařovač 2v1, levandule, 21 ml
Raid®
Raid náplň pro elektrický tekutý odpařovač 2v1, levandule, 21 ml
Kód: 2404112
Kód dod.: 675031
EAN: 5000204243819
 
208 Kč
9 904.76Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Raid proti komárům je náplň pro elektrický odpařovač s tekutou náplní růže a levandule, insekticid poskytuje efektivní ochranu proti komárům až 30 nocí/8 hodin/noc.
Gallus prací prášek Universal, 130 dávek, 8,45 kg
Gallus
Gallus prací prášek Universal, 130 dávek, 8,45 kg
Kód: 2501689
Kód dod.: 759262
EAN: 4251415303118
 
314.90 Kč
2.42Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací prášek za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní bílého pižma pro ženy.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Kód: 2210194
Kód dod.: 795392
EAN: 8008970051970
 
234.90 Kč
939.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Italská novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Hammam daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající svěžest.
Biolit sprej proti plošticím a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Biolit
Biolit sprej proti plošticím a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 2500497
Kód dod.: 675105
EAN: 5000204401677
 
154.90 Kč
387.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biolit sprej účinně hubí ploštice a další lezoucí hmyz. Poskytuje okamžitý účinek a dlouhodobou ochranu až 4 týdny.​
AKCE
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1806492
Kód dod.: 795316
EAN: 8008970043647
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní pro ženy.
LAVON odmašťovač univerzální. 500 ml
Lavon
LAVON odmašťovač univerzální. 500 ml
Kód: 2501572
Kód dod.: 735058
EAN: 8594187143534
 
64.90 Kč
129.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAVON univerzální odmašťovač je ideální pro odmašťování omyvatelných povrchů, kovových ploch, strojních zařízení, motorů, skel i automobilových karoserií.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Hammam, 250 ml
Kód: 2210196
Kód dod.: 795393
EAN: 8008970051956
 
234.90 Kč
939.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientálně květinová vůně zdobená hřejivými tóny arganového oleje. Parfém pronikné hluboko do vláken a prádlo tak zůstane svěží a voňavé po velmi dlouhou dobu.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Sněženka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Sněženka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
Gallus prací prášek White, 10 dávek, 600g
Gallus
Gallus prací prášek White, 10 dávek, 600g
Kód: 2501687
Kód dod.: 759290
EAN: 4251415303828
 
34.90 Kč
3.49Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gallus White zajistí dokonalou čistotu a svěžest vašeho bílého prádla po každém praní.
Gallus prací prášek Color Box, 110 dávek, 6,05 kg
Gallus
Gallus prací prášek Color Box, 110 dávek, 6,05 kg
Kód: 2501690
Kód dod.: 759267
EAN: 4251415302098
 
379.90 Kč
3.45Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací prášek za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.