cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
Essence pero na oční linky Super fine 01, 1 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence pero na oční linky Super fine 01, 1 ml
Kód: 2602837
 
EAN: 4059729421494
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence oční linky Super fine NAVÍC! JEDEN DÁR
Karl Lagerfeld Fleur de Murier parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur de Murier parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 1806156
 
EAN: 3386460101851
 
719 Kč
7 190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018. Originální dámská kompozice s květem ost
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink parfémovaná voda pro ženy 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink parfémovaná voda pro ženy 60 ml
Kód: 2500266
Kód dod.: KL016A51
EAN: 3386460160209
 
635 Kč
10 583.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová vůně pro ženy byla uvedena v roce 2025 Květinově-ambrová kompozice Jeans Urban Pink značk
Tesori d'Oriente Muschio Bianco osvěžovač vzduchu, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Muschio Bianco osvěžovač vzduchu, 250 ml
Kód: 2204524
Kód dod.: 795271
EAN: 8008970050409
 
144.90 Kč
579.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kompozice tónů bílého pižma a ambry poskytuje hlubokou dlouhotrvající vůni, která vyvolává trvalý pocit svěžesti a přitažlivosti.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
Sunsilk šampon 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Kód: 2501580
Kód dod.: 794640
EAN: 8720182541338
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro všechny typy vlasů!
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzální čistící prostředek, vlčíc mák, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzální čistící prostředek, vlčíc mák, 1 l
Kód: 07257
Kód dod.: 700310
EAN: 5900273472984
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zanechá vůni ve vaší domácnosti až po dobu několika hodin. Dokonalá čistota a zářivý lesk a příjemná svěží vůně vlčích máků vydrží dokonce i druhý den po úklidu.
LAVON na nádobí Lemon, 1 l
Lavon
LAVON na nádobí Lemon, 1 l
Kód: 2501553
Kód dod.: 735039
EAN: 8594187140106
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra hustý prostředek na mytí nádobí se svěží vůní citrónu.
Gallus prací gel White, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel White, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501508
Kód dod.: 759273
EAN: 4251415300568
Získáte 5 bodů
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Kód: 2508107
Kód dod.: 721025
EAN: 5000204369700
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
BALTECH Aceton P6401, 400 ml
BALtech
BALTECH Aceton P6401, 400 ml
Kód: 2500093
Kód dod.: 460657
EAN: 8595073017762
 
67.90 Kč
169.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aceton je určen k odmašťování a čištění kovových povrchů před aplikací nátěrových hmot, k čištění pracovních pomůcek a zařízení a dále jako speciální rozpouštědlo, např. pro nitrocelulózová lepidla.
WC Meister Aktiv Kraft vůně moře WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft vůně moře WC blok, 45 g
Kód: 2501649
Kód dod.: 721016
EAN: 4260418930955
 
29.90 Kč
664.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní přívěsek s modrou barvou vody! Díky obsahu čistících látek a vůní produkt dokonale čistí toaletu, osvěží a ponechává velmi příjemnou horskou vůni.
Waschkönig odstraňovač skvrn Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač skvrn Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Kód: 2501768
Kód dod.: 761299
EAN: 4260418930214
 
99.90 Kč
133.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Oxy Kraft Fleckentferner je ideální pomocník při odstraňování zaschlých a odolných skvrn. Obsahuje aktivní kyslík, který intenzivně působí a odstraňuje i odolné skvrny na prádle.
AKCE
Sunsilk šampon 2in1 Liscio Perfetto pro rovné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon 2in1 Liscio Perfetto pro rovné vlasy, 250 ml
Kód: 2501581
Kód dod.: 794639
EAN: 8720182541321
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active Fusion obohacené o magickou trojici ingrediencí: Arganový olej, známý tím, že dodává hebkost, výživu a bojuje proti krepatění.
AKCE
Sunsilk kondicionér pro lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Kód: 2501554
Kód dod.: 794647
EAN: 8720182540539
 
69.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér pro suché a lámavé vlasy s 98 % složek přírodního původu! 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
79.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro definované a elastické kadeře. Bez krepatění. Receptura s arganovým olejem je ideální pro rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškozené a rozčesává vlasy, aby vám poskytla dokonalou rovnost bez krepatění každý den.
BALTECH technický benzín P6402, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, plast 400 ml
Kód: 2501493
Kód dod.: 460123
EAN: 8591235071047
 
69.90 Kč
174.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
AKCE
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pro kudrnaté vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pro kudrnaté vlasy, 250 ml
Kód: 2501587
Kód dod.: 794631
EAN: 8720182541291
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active Fusion obohacené o magickou trojici ingrediencí: makadamiový olej, známý tím, že poskytuje výživu a bojuje proti krepatění.
BALhome rychloutěrka 32 × 38 cm, žlutá, 1 ks
BALhome
BALhome rychloutěrka 32 × 38 cm, žlutá, 1 ks
Kód: 2501203
Kód dod.: 588657
EAN: 8591235088274
 
5.90 Kč
5.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální utěrka vhodná pro čištění všech povrchů v domácnosti. Vhodné použití za mokra i za sucha. Balení obsahuje 1 ks.
Waschkönig prací gel Universal, 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal, 166 dávek, 5 l
Kód: 2501643
Kód dod.: 761227
EAN: 4260418934601
 
214.90 Kč
1.29Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev.
AKCE
Ajax na podlahy a povrchy Boost Baking Soda Lemon univerzální čisticí prostředek, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Boost Baking Soda Lemon univerzální čisticí prostředek, 1 l
Kód: 1801545
Kód dod.: 700307
EAN: 8718951190160
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hloubkově, dokonale a šetrně čistí bez námahy a oplachování, povrchy jsou lesklé a beze šmouh.
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Kód: 60390
Kód dod.: 720131
EAN: 9000100625104
 
39.90 Kč
798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
BALTECH ředidlo S6006, plast 400 ml
BALtech
BALTECH ředidlo S6006, plast 400 ml
Kód: 2501040
Kód dod.: 451624
EAN: 8591235071160
 
61.90 Kč
154.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ředidlo pro olejové a syntetické nátěrové hmoty určeno k ředění olejových a syntetických nátěrových hmot na vzduchu schnoucích, např. S2000, S2013, S2014.
Closeup Everfresh Peppermint Drops zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Peppermint Drops zubní pasta, 90 g
Kód: 2501606
Kód dod.: 884983
EAN: 6902088961416
 
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Peppermint Drops – zubní pasta s antibakteriálním účinkem a intenzivní mátovou svěžestí
AKCE
Bref WC Power Aktiv Lavender, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lavender, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 86223
Kód dod.: 720179
EAN: 9000100956192
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Activ WC blok Lavender 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnímu kameni, úžasná svěžest, účinná čistící pěna.
AKCE
BALsoft 2vrstvý toaletní papír, 30 rolí, 19 m role
BALsoft
BALsoft 2vrstvý toaletní papír, 30 rolí, 19 m role
Kód: 2500373
Kód dod.: 928116
EAN: 8591235090413
 
179.90 Kč
0.32Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný bílý dvouvrstvý toaletní papír vyroben ze 100% celulózy vhodný pro každodenní používání.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 70234
Kód dod.: 720181
EAN: 9000100753401
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok Bref Power Aktiv Ocean - inovativní způsob údržby vaší toalety. WC blok je vybaven čtyřmi kuličkami, přičemž každá z nich má specifické složení pro dokonalý výsledek. Při každém spláchnutí bude vaše toaleta svěží a hygienicky čistá.
BALhome houbičky na nádobí tvarované žluté 5+1 ks
BALhome
BALhome houbičky na nádobí tvarované žluté 5+1 ks
Kód: 2501195
Kód dod.: 591674
EAN: 8591235087710
 
29.90 Kč
4.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbičky s vysoce kvalitní abrazivní vrstvou a ochranným prvkem pro ruce a nehty, PU houbička na nádobí, účinné mytí talířů a hrnců, se zelenou drátěnkou.
BALhome houba na tabuli, mix barev, 1 ks
BALhome
BALhome houba na tabuli, mix barev, 1 ks
Kód: 2501198
Kód dod.: 591670
EAN: 8591235087833
 
24.90 Kč
24.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Školní houba na tabuli o rozměru 18 × 11 × 5 cm se středními póry. Různé barvy dle skladové dostupnosti bez možnosti volby.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.