cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 17 Must Have Brown 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 17 Must Have Brown 0,3 g
Kód: 2405726
 
EAN: 4059729490261
 
45 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou 8h Matte Comfort Lipliner od essence vykreslíte kontury rtů zcela bez námahy. Voděodolná tu
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletní voda pro ženy 100 ml
Rochas
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2401604
Kód dod.: RC032A01
EAN: 3386460146395
 
1 586 Kč
15 860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová vůně Orange Horizon byla uvedena v roce 2024 Vychutnejte si atmosféru západu slunce na st
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 300 ml
Kód: 62276
Kód dod.: 501124
EAN: 5997272382482
 
139 Kč
463.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mno
AKCE
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
70 Kč
233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametový tělový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extrakty z modré lilie a mlékem z papyru. Bohatá a hedvábná textura, která se rychle absorbuje, nezanechává mastný film a rozjasňuje pokožku těla.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Palmolive mýdlo Naturals Chamomille, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Chamomille, 90 g
Kód: 05760
Kód dod.: 785147
EAN: 8693495033770
 
14.90 Kč
165.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals tuhé mýdlo Balanced & Mild s výtažkem z heřmánku a vitaminem E. Jemná péče o Vaši pokožku.
Linteo toaletní papír heřmánek, 3 vrstvý, 20 metrů, 8 rolí
Linteo®
Linteo toaletní papír heřmánek, 3 vrstvý, 20 metrů, 8 rolí
Kód: 2603418
Kód dod.: 928024
EAN: 8594008872605
 
29.90 Kč
0.19Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Heřmánkový toaletní papír Linteo ve výhodném balení.
AKCE
BALsoft 3vrstvé papírové kapesníčky v krabici, 105 ks
BALsoft
BALsoft 3vrstvé papírové kapesníčky v krabici, 105 ks
Kód: 2500304
Kód dod.: 909053
EAN: 8591235090468
 
29.90 Kč
0.28Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K denní hygieně, při nachlazení a také jsou vhodné ke kosmetickým účelům.
Ubrousky do sušičky Dalli, 25 ks
Dalli
Ubrousky do sušičky Dalli, 25 ks
Kód: 2501004
Kód dod.: 761208
EAN: 4012400527694
 
54.90 Kč
2.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky do sušičky německé kvality.
AKCE
BALsoft 2vrstvé papírové utěrky 10 m, 2 role
BALsoft
BALsoft 2vrstvé papírové utěrky 10 m, 2 role
Kód: 2500979
Kód dod.: 908066
EAN: 8591235090628
 
19.90 Kč
9.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové utěrky BalSoft v roli jsou víceúčelové, dvouvrstvé utěrky nejvyšší kvality pro profesionální i běžné použití. Dokonale čistí a leští, nezanechávají šmouhy a nepouštějí chloupky.
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.